Artuss Kaimiņš kaunina citus tautas kalpus, video gūst lielu popularitāti

Līga Nestere 27.mai
 
Vladislavs PROŠKINS, F64 Photo Agency
„Mūsu valsts iedzīvotāji pamet Latviju. Pamet to, jo nejūtas droši par sevi un saviem bērniem. Varas partijas NAV rūpējušās par mūsu valsts izbraukušajiem jau 18 gadus. Un nerūpējas arī par to, lai tagad Latviju cilvēki nepamestu,” uzskata deputāts Artuss Kaimiņš. Saeimā viņš nesen uzstājās ar emocionālu runu, kauninot citus tautas kalpus. Video publicēts arī viņa facebook kontā un tas skatīts jau 207 000 reizes, ar video dalījušies gandrīz 10 000 facebook lietotāji.

Viņš stāsta, ka pēdējo 18 gadu laikā Latviju pametusi aptuveni 600 000 Latvijas iedzīvotāju. „Arī šodien katru dienu 35 cilvēki pamet šo valsti dēļ jūsu bezdarbības. Un tagad pēc 18 gadiem jūs saprotiet, ka vajag Diasporas likumu - no valsts aizbraukuši ļoti daudz cilvēku. Tagad jums šie cilvēki ir vajadzīgi. Jūs esat uztaisījuši pilotprojektu, kas saucas Reemigrācijas plāns. Pirmo reizi ar šo plānu saskāros pirms trīs gadiem. Tam tika piešķirti 1,2 miljoni eiro, lai atgrieztu cilvēkus atpakaļ.

Kad es atbildīgajām amatpersonām prasīju, cik par 1,2 miljoniem izdevies atgriezt, atbilde bija 6.

2017. gada budžetā atkal tika piešķirti 1, 2 miljoni eiro. Turklāt 85% no šīs summas aizies ierēdniecības atbalstam! [..] Jūs jau tagad flirtējiet ar šiem aizbraucējiem, bet viņi jūs vēro.

Ir prom aizbraukuši dzīvi cilvēki, bet jūs savas pakaļas pa šiem 18 gadiem neesat pacēluši. Tauta kalpu uzdevums ir rūpēties par saviem iedzīvotājiem, nevis dzīt tos prom. Katru gadu aizbrukušie valsts budžetā ieskaita vienu miljardu - tas gan jums ir vajadzīgs. Bet vajag taču šai naudai uzlikt nodokli - vajag taču vēl piegriezt skābekli tiem, kas sūta nav un atbalsta savus vecākus Latvijā, kuru pensija nav 6000 eiro. Patiesībā mums nav cilvēkiem, kas atgriežas, ko piedāvāt.”

Komentē 24

 
Anonīms
 

Artuss Kaimiņš vienigais kurš domā ar galvu un meklē risinājumus!

27.maijs Atbildēt

Kur kaut ar puszilbi parādās, ka viņš meklē risinājumus?

27.maijs Atbildēt
Nelda Zirne > ritvars.raits

pilnigi pietiek ar to,ka vins tos lopus,valsts izzadzeejus kaunina visas tautas prieksaa.un tas jau ir daudz veciit daudz!

27.maijs Atbildēt
Kristaps Ru > ritvars.raits

Visur.

27.maijs Atbildēt
E Eo Oz > ritvars.raits

Nu visiem to nesaprast

27.maijs Atbildēt
Guntis Lorencs > ritvars.raits

Kādu risinājumu var atrast tajā 99 aitu barā vai pareizāk zirgu barā kuri par Artusa izteikumiem tikai zviedz.

27.maijs Atbildēt

Kaimiņa partijas programmā nav NEKĀ par remigrantiem, remigrāciju, pilnīgi nekas. Tātad nē, nekādus risinājumus nemeklē vis.

27.maijs Atbildēt
Raimonds Ozolinsh > bruno.legzdi

Tādēļ, ka tas nav nepieciešams. Nav jādomā par aizbraukušajiem, bet gan palikušajiem. Un kad palikušajiem būs labāk tad arī aizbraukušie sāks domāt atgriezties,ja nebūs par vēlu!

28.maijs Atbildēt
Broņislava Dzene > guntis.lorencs

zviedz tikai tie, kas paši pie siles un viņu satelīti, kam nekā nertūkst, zog un vairo savu bagātību.

29.maijs Atbildēt

Es pat zinu, ko Kaimins komentaros lasa!!! Tie galigi nav vina vardi , bet plagiats. Kaiminam pat tik daudz prata nepietika, ka vins nekad nav dzivojis emigracija un neko nezin par latviesiem arvalstis. Cita cilveka domas un izteicienus izveidoja par savejiem.

27.maijs Atbildēt

Artuss ir dzīvojis gan ASV gan Krievijā. Tas zināšanai tev, anonīmais troļļuk.

27.maijs Atbildēt

Jā, un tik perfekti samācjies no galvas, ka runāja bez jebkādām lapiņām!

27.maijs Atbildēt

Jūs visi sakiet,ka Kaimiņś tāds un tâds bet....kurś no visiem 100 věl ko tădu saka....neviens...ne par iztěrěrěto naudu ...be par aizbraucějiem....visi 99 tikai smejas... ko viņś viens var iesăkt...labi vĕl ka pasaka skaļi..... raudăt par to visu gribas..... bet latvietis jau ir tă izveidots...dari vai nedari ,vienalga nories!!!!

27.maijs Atbildēt

Nepareizs formulējums,un jau sen,kādus gadus 28 kā novecojisViņi neuzskata sevi par kalpiem,bet par ķēņiniem un princesēm,un velns zin,par ko vēl!

27.maijs Atbildēt

Atbalstu Kaiminu...

27.maijs Atbildēt

Artuss cilvēkiem parāda, kur valdībā strādā dīgdieņi!!!

27.maijs Atbildēt

Artusam ir visas kompetences - präts, sirdsapzina, aktiermäksla,- lai izpilditu savu uzdevumu sinii dzivee un butu par tautas kalpu. Turies, Artus!

27.maijs Atbildēt

Malacis ,te nav neviena nepareiza varda ,bet glumajiem kalpiem taisniba acis koz

28.maijs Atbildēt

Ritvar, tu kaa Latvijas pilsonis meklee risinajumus, vai tikai gudri muldi????????????????????????

28.maijs Atbildēt

Tur jau tā lieta,pārējiem nekas cits neatliek ka par Kaimiņu tik paņirgt un gaida tik kad viņš izsteiks ko rupju un aizskarošu. Viņi jau neko nevar izdarīt ka tikai Artussu par muļķi turet.

28.maijs Atbildēt

Galvenais ,ka Artuss ir labas gribas cilvēks, zeel ka maz domubiedru....tie rejeji paši neko nedara, tāpēc jau tā platvaigu karavāna virzās, uz savu dzilkabatu mērķi...

29.maijs Atbildēt

Ko lai saka, jādod viņam iespēja sevi pierādīt. Viņš tur ir viens pats zirgu barā, jo paši tur vienu viņu ielikām starp ZZS, Vienotību, Saskaņu un nacionāļiem. Ja tautai, kas nepatīk šis ir tas gads, kad varam ko mainīt. Nevis tupēt savās mājās neiešu balsot, ko mana viena balss dos (domāja 10 000 cilvēku). Nevis sēdēt un čīkstēt, ka viss ir slikti, bet iet un pildīt pilsoņa pienākumu. Iet un balsot. Četrus gadus atskatījāmies uz šiem klauniem. Tā pat kā iepriekšējos. Laiks dot iespēju jauniem politiķiem. Tam pašam Kaimiņam vai kādam citam, bet vecajiem laiks doties prom un tā jau ir mūsu atbildība.

30.maijs Atbildēt

Pilnībā tavā pusē. Laiks dot triecienu.

20.jūnijs Atbildēt

Man viņš patīk. Vismaz viens runā pretī! Mūrniecei tas neiet pie sirds

11.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:07

Jaunākās diskusijas