Daudz brīvā laika? Baiba Strautmane joprojām regulāri uzturas spēļu zālēs

tautaruna.lv, Lelde Veinberga 15.mai
 
Dmitrijs Suļžics, F64 Photo Agency
Žurnāliste Baiba Strautmane šķiet nokļuvusi azartspēļu varā un aizvien biežāk redzama dažādās Rīgas spēļu zālēs, apgalvo žurnāls "Kas Jauns".

Izdevuma rīcībā nonākuši pierādījumi, ka žurnāliste šajā pavasarī manīta dažādās Rīgas laimētavās. Pēc aculiecinieku stāstītā, iecienītākās ir Purvciemā, taču laime izmēģināta arī Sarkandaugavas spēļu zālēs.

Anonīmie avoti norādījuši, ka biežāk Baibai Strautmanei neveicas "izcelt" laimestu un tad viņa izskatoties bažīga, jo prom jādodas bez laimesta.

Arī pērn "Kas Jauns" rokās nonāca fotogrāfijas ar žurnālisti kādā no pilsētās laimētavām, kas radīja bažas.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Baiba Strautmane kādreiz šķita lietaskoks. Tomēr, ņemot vērā viņas absolūto impotenci garīga satura jautājumos (bet tas ir VIENĪGAIS, kas cilvēkam virs zemes, savā dzīves laikā,būtu jāapgūst), pozitīvais iespaids pamazām izplēnēja. Nu, kā redzams, šī būtne ar velnu un elli ir tubrālības sadzērusi, un Bībeles teiciens par to, ka dažs ceļš labi sākas, bet beigās ved pazušanā, atkal apliecina, ka ir mūžīgā PATIESĪBA nemainīgi.

15.maijs Atbildēt

Dievam nepatīk taisni cilvēki,tātad lai izpatiktu ir jāgrēko,šis piemērs ir labestīgs...

15.maijs Atbildēt
Elijah > 1774346939298728

Ja cilvēkam trūkst izpratnes par to, kas ir LABESTĪGS, tad tā varētu šķist.Tāpat NEVIENAM nav zināms, KAS Dievam patīk, bet tie, kas lasa Svētos Rakstus, labi zin, ka GRĒKA SEKAS IR NĀVE. Bet ar nāvi tikai nelga un stulbenis rotaļājas.

15.maijs Atbildēt

Dzives laikä galvenais ir apgüt - neiecelt sevi par Dievu to Kungu. Kas pats bez greka, lai met ar akmeni citam...

15.maijs Atbildēt

Baibai grēku kā spaļu, bet sevi par dievu iecēlusi, ar akmeņiem VISIEM mesdama. Tie, kas bēz grēka, ar akmeņiem nemet, bet DZIEDĒ un CEĻ.

15.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 3:37

Jaunākās diskusijas