Busulis iepozē pie 9. maija ielas plāksnītes; daudzi neizpratnē

tautaruna.lv 9.mai
 
Vladislavs PROŠKINS, F64 Photo Agency
Šodien mūziķis Intars Buslis savos sociālo tīklu kontos publicējis bildi, kur redzams pie 9. maija ielas plāksnītes. Kā ziņo raidījums „Bez Tabu”, tas izraisījis daudzos sašutumu un neizpratni, kāpēc tā rīkoties dienā, kad tiek sumināta 73.gadadiena kopš sabiedroto karaspēka uzvaras pār nacistisko Vāciju, šīs „svinības” Latvijā daudzi neatbalsta.

Raidījumam mūziķis savu rīcību skaidro šādi: ”Šodien ir 9. maijs, kad lai vēl lieku šo bildi? 7. vai 11. maijā? Man 9. maijs nav svētki, tās man drīzāk ir sēras. Vēsturi raksta uzvarētāji. Negribu kurināt naidu ne pret krieviem, ne latviešiem. Karš ir viens vienīgs zaudējums. Mira ļoti daudzi cilvēki. Būtu jāsēro nevis skaļi jāuzvedas.”

Komentē 11

 
Anonīms
 

Tiešām ! Šī uzvara stāv pāri politikām , tautībām un laikam . Ne jau krievi vieni paši to izkaroja . ! Gāja bojā daudz dažādu tautību karavīri . Ne svinēt , bet pieminēt ar klusuma brīdi , to viņi ir pelnījuši .

9.maijs Atbildēt

Malacis.

9.maijs Atbildēt

nežēligs karš.....nebūtu LV okupējuši....viss būtu citadāk. to paveica tie,kas bija pie "spices".....vispar.....grūti spriest.....visi esam tikai cilvēki....kas vēlas dzīvot.....

9.maijs Atbildēt

Vēlēties var daudz ko, bet ir jāskatās patiesībai acīs - mūs visus NĀVE gaida, un tikai caur Kristu (Kas nāvi uzveica)mums ir cerība, bet tikai tiem, kas Kristum tic. Un daudzpunkti nepalīdz, un ir vienalga vai nomirst karā vai vēža gultā vai citur.

Ja ir KĀDA piemiņa, tad TIKAI Pastarā Tiesa, jo, ko līdz atminēt tos miriādu miriādes, kas bija pirms mums, ja arī paši rīt vai parīt vairs te nebūsim?

10.maijs Atbildēt

he he rozhu Busul vienkarshaaku

10.maijs Atbildēt

Bursuli ar žopu ražoja un tas ir noslēgts process. Viņu var tikai ielikt buļļāda un pārsist par jaunu. Tad varbūt arī prāta radīsies.

10.maijs Atbildēt

9.maija iela,Talsi

10.maijs Atbildēt

Nē nu.. otrā pasaules kara sakarā, man liekas, svinības īsti nav vietā. Ja es būtu kaut kā tur iesaistīts, papriekš vēlētos uzzināt, kā tas nākas, ka PSRS militārie zaudējumi karā bija lielāki, nekā Vācijai, Japānai un Itālijai kopā. Sagaidītu godīgu atbildi.

10.maijs Atbildēt

PSRS karavīri bija LIELGABALGAĻA. Vācijai, Japānai un Itālijai - CILVĒKI. Un svinēt tur nav ko, jo ir pilnīgi vienalga, kas karā uzvar, - cilvēces vēsturi tas nemaina. Karu virs zemes bez ir skaita bijuši, un neskaitāmas uzvaras arī, tomēr, nekas nemainās - zog, plītē, melo, mauko tik tālāk, un tikai maza ir cilvēces daļa, kas PATIESI Dieva bīstas, un cenšas no naida izvairīties.Karš turpinās arī miera laikā, jo par to ikdienas sātans GĀDĀ, un lielās masas tieši viņam kalpo.Raimondu Paulu, Bursuli un viņu abu Ģenovefu- Svetlanu ieskaitot.

10.maijs Atbildēt

Kurva!

11.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 3:37

Jaunākās diskusijas