Vokālais pedagogs Kramiņš: Latvijas simtgadi svinēšu kapos

tautaruna.lv, Lelde Veinberga 9.mai
 
Gints Ivuškāns, F64 Photo Agency
Labi pazīstamais vokālais pedagogs Edgars Kramiņš, kurš ar savu aso viedokli izpelnījies TV skatītāju cieņu, žurnālam "Ieva" pastāsta, vai jūtas šīs valsts patriots.

Kramiņs apgalvo, ka viņam ir labas zināšanas par to, kas notiek politikā, tādēļ pamatot savu viedokli un iesaistīties diskusijā viņam problēmas nesagādā. Taču ne vienmēr pozitīvais viedoklis par notikumiem valstī, nav iedragājis pedagoga piederību Latvijai.

Uz jautājumu, vai viņš ir nacionālistiski noskaņots, Kramiņš atbild: “Jā, protams. [...] Esmu latvietis un strādāju savas dzimtas, savas tēvzemes slavināšanai. [...] Diemžēl man lepnumu par valsti ir nozaguši pie varas esošie "šeptmaņi". Un tas sāp. Ļoti. Spēku dod tikai un vienīgi senču atstātais mantojums. Tāpēc Latvijas simtgadi svinēšu kapos, godinot tos, kas cēla tās slavu."Komentē 18

 
Anonīms
 

Paldies Dievam!

Viena mēsla virs zemes būs mazāk, jo šis mūdzis Dieva pasauli tikai piegānīja, un tā ir laime visiem, ka līdz jubilejai viņš jau būs kapos. Sakiet vēl, ka Dieva tiesas nav taisnas!

9.maijs Atbildēt

Laime kam būs? Tiem kas piemēslo šo valsti laime šķiet nespīd to Kramiņš arī liek saprast, jo tie nepilda Tā Kunga gribu kaut arī Dievu piesauc. Lai Tas Kungs svētī un dod veselību un spēku Kramiņa kungam, visai tautai un arī viņa nelabvēļiem, jo Jēzus Kristus mācīja svētījiet un lūdziet par tiem, kas par jums ļaunu runā un vajā.

Tā ka grūti saprast, kas ir jūsu Dievs, kuru te piesaucat... vai nu neesat galīgi VIŅU iepazinuši...

9.maijs Atbildēt

ĻOTI NOŽĒLOJAMI,ka tādi kā Elijah,staigā pa mūsu latvijas zemīti un atļaujas veltīt nekrietnus izteicienus par ļoti cienījamu cilvēku.Tāda atieksme pret Edgaru Kramiņu,liecina cik šis komentētājs ir zemas kvalitātes cilvēks,ja vispār ,par cilvēku viņu var saukt.Par nožēlu ,mums tādu nav retums.....

9.maijs Atbildēt

Nožēlojama varētu būt tāda bāba (nesauksim taču labas kvalitātes kuņu par cilvēku), kas Latviju ar mazo burtu raksta.Par nožēlu tādu bābu ir daudz, kas jebkuri mēslu un izdzimteni CIENĪ, pa mūsu Latvijas zemīti staigādama.

9.maijs Atbildēt

Pats tu tur būsi mēsls,un mūdzis esi tu.Goda vīrs ir Kramiņš,BŪTU VAIRĀK TĀDU VĪRU TAD MĒS TĀ NEDZĪVOTU ,ZAGĻU ,UN MEĻU ,KRĀPNIEKU ,ZEMĒ ,PAR KO VIŅI PATAISĪJUŠI LATVIJU?

9.maijs Atbildēt

Labi sevi raksturoji, mēslu čupa un mūdze Anita Struta, ZAGĻU, MEĻU un KRĀPNIEKU ZEMĒ.

9.maijs Atbildēt

NOLĀDĒTS IR, KAS PAĻAUJAS UZ CILVĒKIEM UN TUR MIESU PAR SAVU ATBALSTU UN ELKONI (...) VISI IR IZVIRTUŠI UN NEKRIETNI; NAV, KAS LABU DARA, NAV IT NEVIENA (...) BET BEZDIEVJI IR KĀ SAVIĻŅOTA JŪRA, KAS NEVAR RIMT...''BEZDIEVJIEM NAV MIERA!''.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tā saka Tas Kungs. Tā ka, izvēle paliek katra paša ziņā, proti, vai klausīt To Kungu vai ''kungu'' Egdaru Kraniņu.

9.maijs Atbildēt

Nu laikam būsiet nevietā šo raksta vietu citējis tā piesedzoties pēc ļoti blamīga pirmā komenta, kur izleca jūsu patiesā daba... Vai ta kāds saka ka visa cerību liekama uz E. Kramiņu??? :D

Ja nav ko sacīt pēc būtības labāk paklusēt. Pēc jūsu loģikas sanāk ka mūsu valsti pārvalda īstie Dieva bērni, kuri nolaiž valstii uz grunti visos veidos, akceptējot grēku??? :) Iesaku lūgt no Tā Kunga padomu un kārtīgi pastudēt rakstus, kas par tādiem vadītājiem sacīts, kuri aplaupa vecos, bāreneus un atraitnes un nerūpējas par tautu... šo raksta vietu ko pieminiet gan variet nocitēt labai porcijai mūsu valdībā esošajiem, jo šie gan paļaujas uz visu ko tikai ne uz To Kungu.

9.maijs Atbildēt
Itamārs Toledano > juris.timmermanis

Nu re! Un no šī komentāra, savukārt, izlec Trimmermaņa PATIESĀ daba, proti, duraks. Kurš gan, pie pilna prāta būdams, varētu likt VISU cerību uz subjektu, kam ceļš uz kapiem pie citiem miroņiem ejams? Tur pat VIENA cerība nav, par VISĀM nemaz nerunājot...

10.maijs Atbildēt

Ar saviem nelaiķa uzskatiem kapsēta varētu būt īstā vieta.

9.maijs Atbildēt

to 21:01

----------------------------------------------

TAVA MĒLE MEKLĒ POSTU KĀ UZTRĪTS DZENAMAIS NAZIS, TU VILTUS PERĒTĀJS! TU MĪLI VAIRĀK ĻAUNU NEKĀ LABU, TEV PATĪK VAIRĀK RUNĀT MELUS NEKĀ PATIESĪBU (...) TĀDĒĻ ARĪ DIEVS TEVI IZNĪCINĀS UZ LAIKU LAIKIEM (...) UN IZRAUS AR VISĀM SAKNĒM NO DZĪVO ZEMES!

9.maijs Atbildēt

Klau,izlasi rūpīgāk sevis paša rakstīto, lai labāk saskatītu cik skaļi tevī kliedz ļaunums un naids - Iznīcinās uz laiku laikiem, izraus ar saknēm... Bet man priekš tevis ir divas patiesas ziņas. Patiesi dabā pastāv divas vides, ko varētu nosaukt par elli un paradīzi, un kurp var nonākt katras dzīvas būtnes dvēsele pēc nāves. Un otra ziņa - tavā sirdī mītošais niknums, kas izpaužas caur taviem komentāriem, virza tavu dvēseli tuvāk ellei. Šeit liela nozīme ir emocijām - tās nosaka dvēseles attīstības virzību. Jo vairāk naida un dusmu, jo tuvāk ellei. Jo vairāk patiesas mīlestības un prieka, jo tuvāk paradīzei...

vēlies zināt kā iekārtota daba - pastāstīšu. zintis@ya.lv

10.maijs Atbildēt

Elijah, šī rakstu vieta precīzi tev pašam adresēta, ierāmē to un liec pie sienas un atkārto līdz būsi brīvs no šā netikuma.

10.maijs Atbildēt
Itamārs Toledano > juris.timmermanis

Tu arī, Jurri, atkārto, jo arī tev šī vieta precīzi adresēta. Līdz būsi brīvs no sava trakuma un apmātības!Ja vien vispār tas ir iespējams.

10.maijs Atbildēt

Atbalstu 'so KRAMI'NA KUNGA g'ajienu uz sen'cu atdusas vietu-bet ie'su pie sav'ejiem

9.maijs Atbildēt

BĒDAS TIEM, KAS VELK PIE SEVIS NETAISNĪBU AR MELU SAITĒM UN GRĒKU KĀ RATU VIRVĒM (...) BĒDAS TIEM, KAS ĻAUNU SAUC PAR LABU, KAS TUMSĪBU TUR PAR GAISMU UN GAISMU PAR TUMSĪBU (...) BĒDAS TIEM, KAS TIKAI PAŠU ACĪS IR GUDRI UN PRĀTĪGI TIKAI PAŠI SAVĀS IEDOMĀS.

---------------------------------------------------

Tādi kā Egdars Krāniņš un viņa stulbeņu banda, kas pati savā tumsonībā, savā samaitātība un savas dvēseles maucībā tā sapinusies, ka sākusi grēcīgu un samaitātu mūdzi sev Dieva vietā turēt.

10.maijs Atbildēt

Elijah ! Tu esi nozelojams , kaut tu vairak nebutu .

11.septembris Atbildēt

Viens no retajiem , pareizajiem LV cilvekiem ! Visu cienu .

11.septembris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 3:37

Jaunākās diskusijas