Magonei Burkai ir plāns, kā atgriezt tautiešus Latvijā; palīdzēs valstsvīriem

Portāls nra.lv 12.mar
 
Facebook
Šova "Saimnieks meklē sievu" zvaigznei un dzejniecei Magonei Šutovienei (agrāk Burka) ir plāns, kā Latvijā atgriezt ārzemēs dzīvjošos tautiešus.

Kā vēsta portāls Skaties.lv, dzejniece gatava sadarboties ar valstsvīriem, lai beidzot varētu mājās atgriezt aizbraukušos.

"Lai piešķir vecākiem pabalstus! Normālus nevis izsmieklu astoņu latu vērtībā kā tas bija dēlam pirms aizbraucām. Vientuļajiem vecākiem lai valsts piešķir auklītes, lai arī tās ģimenes, kam nav vecvecāku, māsu un brāļu, kas palīdz, tiek uz darbu. Atgriešanās pabalstu kā pirmo roku, kamēr ģimene iekārtojas," savas idejas stāsta Magone.

Tāpat saimniekšova zvaigzne iesaka ar likumu aizliegt alkohola un cigarešu tirdzniecību Latvijā, lai ierobežotu nelabvēlīgo ģimeņu nesaprātīgos tēriņus.

Avots: skaties.lv

Komentē 10

 
Anonīms
 

Tā magoņu burka ir ne tikai ārprātīgi neglīta, viņa ir arī neticami dumja. Kāpēc gan viņa neizmanto brīnišķīgo iespēju paklusēt?

12.marts Atbildēt

Bet kas tev šo iespēju ir liedzis?

14.marts Atbildēt

Ljoti prătīgi- gan.par atgrieshanaas pabalstu gan par alkohola un cigareshu tirdzniecības aizliegshanu.

12.marts Atbildēt

Bet alkohols un cigaretes ir vadoshais bizness, kaa gan var atnjemt iespeeju tautas massaam dzert:(:(

12.marts Atbildēt

ak cik gudra - ha, ko tad pati uz ārzemēm aizskrēja baigā patriote, svētule atradusies. Katik pievērst sev uzmanību, nesen tak pasaules galu sludināja. Laikam galvu durvīs iespiedusi.

12.marts Atbildēt

Šamā varētu parādīt pupus.Tas būtu svarīgs iemesls.

12.marts Atbildēt

Nezinu gan, ar ko iepatikusies publicētājam šī meiča, taču tādas muļķības sarunāt lielu saprašanu jau nevajag- nekādas zināšanas par ekonomiku,naudas apriti, ieņēmumiem un prioritātēm! Un vēl- ko piešķirt tiem, kas nav precējušies un kam nav bērnu? Vai dzīvokļus visiem nevajadzētu? Un - vai no pabalstiem, kā Īrijā, Latvijā kāds jebkad ir dzīvojis? Darbu vajag un tādu, par ko maksā 1,5 tūkstošus eiro netto! Gudreniece atradusies! Palīdzētāja.Llai raksta autors stāda viņu priekšā Kučinskim, kā savu protežē!

12.marts Atbildēt

bernus sakarto un tad dirs gudri,lv pis politikus lv

12.marts Atbildēt

Tikai idioti atgriezas Latvija !

12.marts Atbildēt

Laikam jau jāpaliek populārām, lai Tavas domas uzklausītu. Lai arī cik tās nejēdzīgas būtu, būsi populārs un uzklausīs..

12.marts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:55

Jaunākās diskusijas