Doveika savam mazajam dēlam nemācīs, ka viņš var mainīt dzimumu

Portāls nra.lv 22.feb
 
F64
Latvijas Nacionālā teātra aktrise Maija Doveika neslēpusi neapmierinātību ar pārmaiņām pasaules uztverē par dzimumiem un orientācijām.

Doveika žurnālam ''Santa'' pauž viedokli, ka Latvijā valdošā demokrātija ir visai nosacīta: ''Nav aizliegts paust savu viedokli, bet otra cilvēka pilnīgā brīvība var ierobežot manu brīvību. Mūsu brīvības saduras. Ir dzīves jautājumi, kuros esmu ļoti strikta. Un man nepatīk, ja man saka priekšā ''pareizās atbildes''.''

Runa iet par netradicionāli orientētiem cilvēkiem, kuri aktrisei šķietot perversi: ''Ar savu nostāju noteikti esmu ierindojama homofobu, ksenofobu un vēl sazin kādu ''fobu'' rindās. Mēs dzīvojam skumjā gadsimtā, kad demokrātija nozīmē visatļautību, bet perversais tiek saukts par interesanto.''

Septiņus gadus veca puikas māte Doveika neslēpj sašutumu: ''Es nesaprotu, kādēļ man homoseksuālisms jāatzīst par labu. Kādēļ man jāmāca bērnam, ka viņš var izvēlēties savu dzimumu? Kādēļ es nevaru mācīt bērnam, ka kristietība ir laba, jo tas, lūk, mani padara par fanātiķi? Kādēļ citu cilvēku vērtības ierobežo manējās? Pasaulē, kurā viss ir atļauts un melns tiek sludināts par baltu, ir ļoti nedroši dzīvot. Ja jau esam tik brīvi, kādēļ nedrīkstam viens otru slepkavot, izliet asinis?''

Komentē 9

 
Anonīms
 

Piekrītu par 1000000% !

22.februāris Atbildēt

MUĻĶIM savu domu nekad nav, tad nu citiem piekrīt. Tikai pēdējais stulbenis nezina, ka procentu skalā ir strikti noteikts ciparu apjoms. Lai gan, kā gan muļķim lai tas būtu zināms?

26.februāris Atbildēt

pilnīgi piekrītu teiktajam

22.februāris Atbildēt

Kristietība nav laba lieta. jauns.lv/raksts/izklai...a-ciliesu-vira Viņa un viņas bērna tēvs ir turīgi cilvēki, tas nozīmē, ka viņiem vispār nedrīkst vairoties, jo tādējādi viņi piesmej visus nabadzīgos. Es pat priecātos, ka visi bagātnieki un bagātnieces būtu homoseksulāli. Tas nozīmē, ka viņu kapitālam nebūs mantinieku vai mantinieču! Bet man būs daudz bērnu, tādējādi es nodibināšu visietekmīgāko dzimtu Latvijā! Man būs bērni, jo esmu heteroseksuāls. Bet šādā gadijumā elitei bērnu nebūs! Tādējādi es uzvarēšu un valdīšu!!!

23.februāris Atbildēt

un taka pefinji un pedofili ir pie varas, nolems , ka Tu nevari uzturet tik daudz bernus, Tev vinus atnems un atdos pederastu gimenem.

23.februāris Atbildēt

Un kāpēc tas būtu jāmāca?Kad pieaugs,pats visu uzzinās,ko vien vēlēsies!Nesaprotu šo kundzi,ko viņa īsti cenšas pateikt!Un nez vai viņa pati to saprot.

23.februāris Atbildēt

tiešām izskatās ka nesaprot, jo PILNĪBĀ JAUC dzimuma maiņu ar orientāciju

25.februāris Atbildēt

Davalka jau nezin kāds pašas bērns būs. Ļoti var gadīties, ka būs tieši homoseksuāls, un tas būs Davalkai adekvāts sods par pašas stulbumu un aprobežotību. Dzimumu NEIZVĒLAS, jo to Dievs dod, un kāda dzimuma bija Ieva, ja tā reiz iekš Ādama bija? Vai Davalka kādreiz ir padomājusi, kāda dzimuma bija debesu būtnes ilgi PIRMS TAM, kad cilvēce tika radīta?

26.februāris Atbildēt

Redziet, Maija Davaika piedzima kā vīrietis. Bet skolā viņai tika iestāstīts, ka viņa ir sieviete. Tad nu atlika pieaudzēt puppus, uztaisīt vagīnu, un dzīvot kā sievietei, bet savam dēlam viņa tomēr to nenovēl. ACĪMREDZOT, no pašas pieredzes vadoties.

26.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:43

Jaunākās diskusijas