Rukšānei caur pagalmu bieži izskrien vilki; pērn tie saplosījuši viņai suni

Portāls nra.lv 22.feb
 
Ilustratīvs attēls
Rakstniece Dace Rukšāne sociālajos tīklos vēstī, ka caur viņas pagalmu izskrējis vilks!

''Ooo, tikko vilks izrikšoja caur sētu! Jau otro reizi gada laikā. Mums te dzīvības netrūkst,'' no mājām Stalbē tvīto Rukšāne.

Rakstniece arī atklāj, ka pagājušajā gadā viņas pagastā vilki saplosījuši piecus suņus - diemžēl viens no tiem bijis arī viņas...

Par spīti tam visam, Rukšāne ieteikumus par mednieku pieaicināšanu neplāno materializēt: ''Man laikam gribas, lai vilki dzīvo mierā.''

Komentē 8

 
Anonīms
 

Paldies par šo domu!Man arī labāk patīk dzīvi dzīvnieki...

22.februāris Atbildēt

"Rukšānei caur pagalmu bieži izskrien vilki; pērn tie saplošījuši viņai suni" - uzreiz redzams, ka virsrakstu rakstījis krievs. Latviski tas būtu: "Caur Rukšānes mājas pagalmu bieži izskrien vilki; pērn tie saplošījuši viņas suni"

22.februāris Atbildēt

Saplosījuši,nevis saplošījuši

23.februāris Atbildēt

Ar vilcinu meza braucu,kravu lielu vezuminu.Velc vilcini raudadams kam apedi kumelinu

22.februāris Atbildēt

Man paveicās, ka manā dzimtajā pusē vilku nav, citādi es naktī nevarētu burties!

23.februāris Atbildēt

Vilku medības nule kā beidzās, dzīvojiet, PELĒČI, droši, bet savus sugas brāļus neplosiet, vai mežā trūkst ēdamā? Tak nē, jau!

25.februāris Atbildēt

Vilku medības nule kā beigušās, dzīvojiet droši PELĒČI, bet savus sugas brāļus neplosiet, vai mežā Jums trūkst ēdamā? Nē!

25.februāris Atbildēt

Vilkiem mežā trūkst ēdamā, jo mežacūkas, kuras nav nobeigušās no mēra ir izšautas, lai cūku mēris neizplatītos tālāk. Man janvārī vilki aiznesa divus mīluļus no pagalma un tās ir lielas sāpes zaudējot savus lolojumus. Nevienam nenovēlu. Ziemeļastrumvidzemē nāk bariem iekšā vilki no Krievijas un Igaunijas. Ķer suņus, stirnas, briežus un pat alni pamanās nomedīt. Vilku populācija ir augusi, bet cūku praktiski nav, stirnu maz. Un vilkam gribas ēst. Kamēr nenoķers kādu cilvēkbērnu, neviens neko nedarīs.

25.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 16:18

Jaunākās diskusijas