Renārs Zeltiņš zaudēja derībās, tagad uz viņa muguras ir milzīgs tetovējums

Portāls nra.lv 8.feb
 
Ekrānšāviņš/@renarszeltins/Instagram
Kā iepriekš ziņojām, TV seja Renārs Zeltiņš uzlika 500 eiro par Maira Brieža uzvaru pār ukraini Oleksandru Usiku 27. janvārī. Briedis cīņu zaudēja, tādēļ Zeltiņam bija jātur vārds, ko viņš darīs Brieža zaudējuma gadījumā.

"Mana likme+izaicinājums. Ja uzvarēs Mairis, man būs liels prieks un ar smuku uzviju kompensēts piecsimtnieks. Bet ja uzvarēs Usiks, uz muguras uztetovēšu briedi," solīja Zeltiņš, kurš Brieža uzvaras gadījumā būtu laimējis vairāk nekā 2 700 eiro.

Tagad pēc cīņas Zeltiņš "Instagram" ievietojis foto ar'jauniegūto tetovējumu, kuru novērtējis arī latviešu bokseris .

"Dzīvība. Laiks. Izvēle. Mēs varam būt pateicīgi par dzīvību, kas dota, laimīgi par mums atvēlēto laiku un censties tajā izdarīt pareizās izvēles.

Mairis savu izvēli ir izdarījis - ar cīņassparu, darba ētiku un panākumiem viņš mudinājis jauniešus sākt sportot, ar savu vareno stāstu ir iepriecinājis un aizrāvis tūkstošiem cilvēku un devis iespēju izdarīt izvēli mums. Lepoties." raksta Zeltiņš.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Vajadzēja uztetovēt losi!

8.februāris Atbildēt

Uz tava tēva pieres ka tādus idiotus uzaudzina....

8.februāris Atbildēt

viņam tak tā biļete nebija reāla likme, cik sapratu. Tad jau briedis arī ar flomasteru zīmēts.

9.februāris Atbildēt

Nezinu, kas šis par idiotu, bet TETOVĒŠANA - sava veida cilvēkveidīgo suņu čipēšana. Neviens normāls, pie pilna prāta esošs cilvēks neatļausies savu miesu tā GANDĒT.Pat Bībelē tas kā GRĒKS minēts, un muļķi ar grēku KOĶETĒ.

11.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:44

Jaunākās diskusijas