Pauls par VDK aģentu lietu: Mēs visi savā laikā parakstījām kaut kādus papīrīšus

Portāls nra.lv 9.jan
 
f64
Maestro Raimonds Pauls paziņojis, ka neredz neko īpašu tajā, ka lietuviešu aktieris Donāts Baņonis un diriģents Sauļus Sonbeckis bijuši VDK aģenti.

Sarunā ar portālu baltnews.lv, Maestro atklāj, ka nav zinājis par Baņoņa ''sadarbību'' ar VDK, tomēr arī ''neko par to zināt nevēlas''.

''Baņonis bija izcils aktieris. To es zinu. Viss pārējais mani neinteresē,'' sacījis Pauls.

Pauls arī uzskata, ka ''čekas maisu'' bija jāatver jau sen: ''Jau sen tie ''maisi'' bija jāatver un jāizpurina. Un jāaizmirst par to. Nevajag no tā taisīt sensāciju.''

Dzejnieka Jāņa Rokpeļņa atzīšanās arī komponistam nav šķitis nekas īpašs: ''Nu, es paklausījos viņa interviju. Paklausījos, ko viņš tur teica. Nu, un kas tas ir? Nopietni tam pieiet? Es domāju, ka nē. Tur strādāja nopietni ļaudis, bet kas tur tāds Rokpelnis?''

''Mēs visi savā laikā parakstījām kaut kādus papīrīšus,'' negaidīti norādījis Pauls. ''Kad izbraucām no valsts. Mēs visi to darījām.''

Pauls, beigu beigās, ieteicis valdībai labāk risināt ekonomiskus jautājumus, nevis ''čekas maisu'' atvēršanas jautājumu.

Komentē 8

 
Anonīms
 

priekš kam tik nejauks virsraksts par latviešu Dunajevski. Skaidrāks par skaidru - Pauls ar okupācijas varu nesadarbojās.

9.janvāris Atbildēt

Jebkurš kurš padomju laikā spēja izveidot kādu nebūt karjeru, un kļūt sabiedrībā nozīmīgs pēc definīcijas ir kolaboracionists. Jebkurš kurš sastāvēja kādās nebūt organizācijās, ielaidās darījumos, veica civilstāvokļa reģistrāciju utt. utml. ir kolaboracionists. Jebkurš kurš noziedzīgā režīmā vēlas "vienkārši dzīvot" arī ir kolaboracionists. Persona kura nesadarbojās noziedzīga režīma apstākļos nevar izdzīvot, līdz ar to šajā valstī nav neviena no padomju laikā dzīvojošajiem, kurš nebūtu kolaboracionists vai viņa pēcnācējs Tā ir aksioma. Savukārt persona kas pamet valsti briesmu priekšā arī ir nodevējs, tas par diasporu. Kamēr latviešu tauta to neizvērtēs, nenožēlos savu kolektīvo kolaborācijas grēku un turpinās "vienkārši dzīvot" padomju laiki turpinās, ir atvērti vai nav atvērti kaut kādi maisi, un virzīšanās tālāk nav iespējama.

10.janvāris Atbildēt

Paula kungam taisniba,visi kas brauca uz arzemes parakstiijaas.....nu un tad.Driz veeleeshanas un Tagad pacelj jautajumu par tiem maisiem.Vairak vajag domat par tautu un ekonomikas celshanu,jo driz nebus kas klausas par tiem maisiem,jo Latvieshi bus arzemees.

9.janvāris Atbildēt

Jabrauca tūrisma braucienā, nekādi "papīrīši" nebija jāparaksta, parakstīja tie, kas grupā bija ziņotāji. Bet ciemos braucot, ja piedāvāja ziņot mierīgi varēja, rupji sakot atšūt".Tas bija atkarīgs no cilvēka sirdsapziņas. Kas tad sieda ziņoājiembūt darba vietās? Pašlabuma meklēšana. Es nerunāju par represijās cietušajiem, kas dažkārt morāli vai fiziski neizturēja

9.janvāris Atbildēt

Noteikti vajag atvert un redzet kas sez deputatos!!!!!!!!!

9.janvāris Atbildēt

Kurš tik idiotisku virsrakstu uzlicis?

9.janvāris Atbildēt

Manuprāt, visi tie spriedelētāji un publicētāji jeb Maestro zākātāji, arī preses pārstāvji, kas publicē ko tādu, nav pat Paula mazākā pirkstiņa vērti. Un, 100 procentu, būtu bijuši KGB stukači, ja dzīvotu tajos laikos ! Kauns un negods Jums !!! Pat, ja Maestro ir čekas maisos, tad viņš Latvijai - savai Dzimtenei ir devis daudz vairāk, kā Jūs visi, mērgļi, kopā ņemot !!! Aizveriet savas netīrās mutes, maitu ērgļi !!! Tiešām kauns par tādiem tautiešiem !!!

10.janvāris Atbildēt

Lūdzu Paulu izlasīt www :"Mosties, celies, stradā"!

11.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:53

Jaunākās diskusijas