VIDEO: "X Faktora" favorīte satricina ar "Eirovīzijas" hitu

Viktorija Gabrjuna 10.dec 2019
 
Ekrānšāviņš no video
Šova ”X Faktors” pusfinālu atklāja neparastās balss īpašniece Diāna Paško. Šajā vakarā kā pirmo viņa izpildīja zviedru dziedātājas Loreen hitu “Euphoria”, kas viņai 2012. gadā nodrošināja uzvaru “Eirovīzijā”, raksta "skaties.lv".

”Lielisks sākums ar “draivu”, ar super gabalu,” pēc Diānas uzstāšanās atzina Intars Busulis.

”Kad es tavu balsi dzirdēju pirmo reizi, man nebija šaubu, ka tu tiksi līdz finālam. Esmu pārliecināts, ka tā arī notiks,” priekšnesumu komentēja Marats Ogļezņevs.

Kā otro Diāna pusfinālā dziedāja Tonijas Brekstones mīlas balādi “Unbreak my heart”.

“Šī dziesma ir piemērota tavai balsij, tomēr man jāsaka, tavas īpašās kvalitātes es dziesmā nesadzirdēju. Tas bija tuvu oriģinālam, bet man ar to nav gana, vismaz pusfinālā,” norādīja Reinis Sējāns.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Sorry, bet tas bija briesmīgi

10.decembris 2019 Atbildēt

Kāpēc viņa tā tiek izcelta? Man starp citu viņas dziedāšanas stils nu nemaz nepatīk! Viņa nevis dzied, bet mauro kaut kādā pārdabiskā aizpakrūtes balsī, grūti noklausīties pat vienu dziesmu! Pārējie divi finālisti ir daudz labāki!!!

10.decembris 2019 Atbildēt

Bez balss nostadisanas vokalaja studija neiztikt.Vai Diana pati to nesaprot? Pasaule jauna modes tendence,cits spiedz 5 oktavas ,cits ruc ka Diana.Bet tas nav baudams prieksnesums.

11.decembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:46

Jaunākās diskusijas