Kivičs atklāj viņa un Skulmes konflikta detaļas

tautaruna.lv 22.septembris 2019, 12:45
 
Mārtiņš Zilgalvis/ F64 Photo Agency
Mūziķis Andris Kivičs, kurš vēl šajā nedēļas nogalē lūdza sabiedrības palīdzību, lai nokļūtu pie mīļotās Lienes Skulmes, kura it kā atrodoties klosterī Liepājā, pastāstījis arī par šonedēļ notikušo konfliktu ar mīļoto.
Kā portālam "TVNET" pastāstījis pats mūziķis, tad viņa un Lienes starpā patiešām noticis strīds. To, ka viņa nonākusi slimnīcā viņš esot uzzinājis vien vēlāk.

Mūziķis noraida informāciju, ka būtu pacēlis roku pret mīļoto. Lai gan nav zināms, kā gūta trauma, Lienei slimnīcā uz pārsistās pieres uzliktas septiņas šuves.

Jau vēstīts, ka svētdienas rītā sociālajā tīklā facebook bija atrodams mūziķa ieraksts, kurā viņš lūdz sabiedrības palīdzību, lai nokļūtu pie Lienes, kura it kā atrodoties klosterī Liepājā. Tiesa, vēlāk ieraksts no vietnes dzēsts.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Malacis, ka uzšāva slampai pa rīkli

22.septembris 2019, 20:55 Atbildēt

Svētā nevainība! Zinot šī idiota izdarības, sen jau būtu pus Latviju apskrējis, meklējot to, kurš Lienei sita. Bet nemeklē taču, jo nav jāmeklē - paskaties spogulī un redzēsi vainīgo.

23.septembris 2019, 7:03 Atbildēt

Zini Kivič ka meliem īsas kājas un gan patiesība nāks gaismā.Visi tavi meli tev pašam atkodīsies.Tu būsi mazs un mels ubadziņš,nevienam nevajadzīgs.

23.septembris 2019, 8:25 Atbildēt

Ja Tu viņai nesbūtu iesitis ,viņa nemuktu uz Liepāju..

23.septembris 2019, 9:30 Atbildēt

Viņš varēs tagad pats sev sadot pa muti uz Valmieras teātra skatuves izrādes laikā!

23.septembris 2019, 11:08 Atbildēt

Kur viņš dzīvo? Kurš apmaksā šī kunga izdevumus? Paldies dievam , ka Lienes viņam pašlaik nav blakus! Tas jau vairs nav šovs.Te viens cilvēks pats veido sev vēlamo dzīvesstilu un ar to kā īpašo iepazīstina visus, kuri kaut pa reizei atver datoru , lai izlasītu laika ziņas un citus jaunumus... .

24.septembris 2019, 9:54 Atbildēt

Ai, Kivič, parādi, kurš te ir Alfa tēviņš. Pasūti to bābu, ja viņa nemāk uzvesties. Zem Tevis puse Latvijas fanīšu vēl pagulsies, a vot to bābu nedomāju, ka kāds vēl ņems...

24.septembris 2019, 11:17 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:31

Jaunākās diskusijas