Parādās jauna versija par gadījumu, kad Ūdrītim palūdza aiziet no kafejnīcas

tautaruna.lv 11.mai
 
Kaspars Krafts/F64 Photo Agency
Šonedēļ mūziķa Rolanda Baloža- Ūdra, kas tautā dēvēts par Ūdrīti, sieva Ilona publicēja ierakstu sociālajā tīklā facebook, kurā vēstīja, ka Rolanda asistentei un viņas vīram palūgts aiziet no Ventspils Olimpiskā centra kafejnīcas un nākt vēlāk ēst, jo " drīz tur nākšot ēst sportisti-futbolisti, kam esot nepatīkams šis skats kā Rolands ēd." Paši kafejnīcas pārstāvji atvainojušies par radušos situāciju, savukārt kāda ieraksta komentētāja norādījusi, ka cer, ka notikušais bijusi vien neveiksmīga komunikācija, jo no "tiešiem avotiem" pavīdējis, ka situāciju bijusi nedaudz citāda.
" Ilona, šodien no tiešiem avotiem pavīdēja,ka situācija nemaz neesot bijusi tāda...Rolands neesot dzīts prom, vai "laipni palūgts" aiziet,jo,lūk ne tik smuki ēdot. Oficiante jebkuram būtu palugusi atnākt paēst vēlāk, jo esot saklāti galdi rezervētajām pusdienām futbolistiem, un,kā zini, Bullītis ir ļoti mazs. Tiešām cerams, ka šis ir tikai neveiksmīgas komunikācijas sekas, un nav tik amorāli cilvēki," pie viena no ierakstiem, kuru publicējusi Ilona komentē kāda sieviete.

Arī Ventspils Olimpiskā centra kafejnīcas pārstāvji visai ātri reaģējuši uz pirmo Ilonas publikāciju norādot, ka "ņemot vērā plaši izskanējušo informāciju par starpgadījumu Basketbola halles kafejnīcā, kur it kā ir atteikts apkalpot 1.grupas invalīdu Rolandu Balodi-Ūdri, vēlamies paskaidrot, ka Olimpiskā centra “Ventspils” vadība ir sazinājusies ar kafejnīcas telpu nomnieku un lūgusi paskaidrojumu."

"Kafejnīcas vadība izsaka nožēlu un ļoti pārdzīvo par radušos situāciju, un skaidro to ar vienkāršu cilvēcisko faktoru. Kafejnīcas apsaimniekotāji ir arī personīgi jau tikušies ar Rolanda Baloža-Ūdra ģimeni un atvainojušies par radušos situāciju."

"Arī Olimpiskais centrs “Ventspils” izsaka nožēlu par notikušo, jo Olimpiskais centrs “Ventspils” vienmēr ir atvērts visiem un ar gādību uzņem ikdienā cilvēkus ar īpašām vajadzībām, kuri izmanto Olimpiskā centra sporta bāzes. Arī infrastruktūras ziņā Olimpiskais centrs “Ventspils” ir pielāgots cilvēkiem ar kustību traucējumiem."

Arī Ūdrīša sieva Ilona norāda, ka novērtē iesaistīto pušu vēlmi atrisināt situāciju ar cieņu un uzsver, ka atvainošanās ir pieņemta.

Komentē 23

 
Anonīms
 

Ilona par pārējiem kafejnīcas apmeklētājiem padomāja? Neticu, ka daudzi bez pretīguma var uz to skatīties kur nu vēl ēst. Tad kā iznāk, es maksāju naudu par to lai izvemtos? Kafejnīca ar apmeklētājiem nav īstā vieta tik smagu invalīdu socializēšanai! Ūdrim ir tiesības, pārējiem nav? Domājiet ar galvu, Balodes kundze!

11.maijs Atbildēt

100% piekrītu!

11.maijs Atbildēt

Cienītais, KĀRĻA KUNGS! Lūdziet dievu, lai ar JUMS nenotiktu tāda nelaime kā Ūdrīša ģimenē.Arī invalīdam ir tiesības paēst kafejnīcā,bet 'JŪS kam paliek slikti vai jāvemj,iesaku pievērsties savai veselībai!Un JUMS jau nav jāsēž pie viena galda ar invalīdu.Sēžat atsevišķi un neblenžat!

11.maijs Atbildēt
Zuze > valda

Invalīdi ir da

11.maijs Atbildēt
Zuze > valda

Invalīdi ir dažādi. Nevajag vispārināt. Ūdra gadījumā,ja tas aizskar citu apmeklētāju estētiskās jūtas,varbūt tomēr vajadzētu padomāt Ilonai.Ir tāda lieta cilvēkiem kā vemšanas reflekss. Ūdris ēdīs, citi ne? Varbūt kādam tik vien laika kā pusstunda pusdienaslaiks, viņš skraidīs pa Ventspili citu vietu meklēdams, lai tik Ūdrim konfortabli?!

11.maijs Atbildēt
Espats > valda

Pati nejēdzat, ko rakstāt! Jā, invalīdam ir tiesības paēst kafejnīcā, bet ne tādam, kurš noslienājies un savas specifiskās "ēšanas " dēļ uzdzen nelabumu apkārtējiem cilvēkiem! Un es neeju uz kafejnīcu, lai vienas personas dēļ visu laiku skatītos savā šķīvī! Smadzeņu pietrūkst tai Ūdra sievai, jo nesaprot, ka viņas vīra dēļ citiem jāizjūt diskomforts!

11.maijs Atbildēt

pilnīgi piekrītu komentāriem.ir taču objektīvi jāizvērtē slimnieka varēšana paēst publiski.neesmu redzējusi nevienā ārzemju ēstuvē šādas situācijas,to nepieļauj.Jūs,Ilona esiet pieradusi,bet citiem tas neizsauc nekādu sajūsmu.Tā nav noliegšana,bet kaut ko padomāt,lai vilks paēdis un kaza dzīva,iziet uz vidusceļu bez skaliem lozungiem,redz,mums darīja pāri,gan var.Novēlu Ūdrītim atveseļošanos!

11.maijs Atbildēt

,,Jaukajiem komentētājiem,,-ja jums visiem ir nepatīkami skatīties, tad ēdot skatieties savā šķīvī, nevis pa malām.

11.maijs Atbildēt

Tas Bullītis nav tik liels, lai neredzētu un nedzirdētu kas notiek! Tāpēc vēl jo vairāk būtu jāpiedomā kur ved problemātisku invalīdu.

11.maijs Atbildēt

Ļoti precīzi teikts!

11.maijs Atbildēt

Smags temats, lai izskanētu pareiza atbilde. Parasti gan cilvēki savu nelaimi nenes ārā no mājām. Un kāpēc citiem uz to skatīties, es arī negribētu. Kafejnīcu apmeklēt nav lēti, un ja retumis atļaujamies, tad visam būtu jābūt smuki un galda kultūrai atbilstoši, vai ne tā?

11.maijs Atbildēt

Lai arste Udriti, ko nearste. Ir tacu zales.

11.maijs Atbildēt

Mani sāk nepamest sajūta, ka slimais vienkārši tiek veselo izmantots, lai varētu publiski papļurkstēt. Tātad visi invalīdi ziniet, ka jebkurās kafeinīcās un citās iestādēs, kur notiek kāzas, bēres, kristības u.t.t, jūs varat bez pieteikuma iebraukt, nomainīt pamperus, izvemties, nopirsties u.t.t. Man liekas, ka šim cietušajam cilvēkam būtu jānomaina aizbildņi. Tādi nepieklājīgi palikuši. Vienu vārdu sakot ahu..ļi. būtu labāk piedalījušies pret alkohola kampaņā, "Kas notiek, ja dzērumā vazājas pa ielām".

11.maijs Atbildēt

Attieksme graujosa.Anglija , vienalga cik slims un nevarigs, ej ,k ur gribi.Ja kads megina pretoties, bet nemegina.Pieradusi, saradusi, jo driz katram tada nelaime var but. Un ko tad plutisi.Latvija ir cita lieta, nepieradusi, pie slimajiem, kad pasi bus tadi, domas citadi.

11.maijs Atbildēt

Nuja! Man viss pienākas, ziedojiet ziedojiet ziedojiet!

11.maijs Atbildēt

Uzreiz var redzēt cik truls cilvēks!

11.maijs Atbildēt
Zuze > arnolds.purins

Nemuldi nu! Nevienā ēstuvē nekad neko līdzīgu Ūdra problēmam redzējusi neesmu! Ilvalīdi, jā, bet jau šādi! Tur tādu vienkārši nevestu!

11.maijs Atbildēt

milie cilveki,Sini bridi vajadzetu novertet, ka esat veseli un bus vel daudz iespeju aiziet uz citam vietam paest. Pielauju, ka sadu situaciju negadas redzet ik uz sola,ka invalids apmekle publiso estuvi, tapec varbut, ja nepatik var neskatities taja virziena.

Stradaju par aprupetaju arzemes un daudz pieversu uzmanibu invalidiem, tapec varu teikt, diemzel ari saja zina pie mums ir skumji

11.maijs Atbildēt

Es runāju par aizbildņiem, kas paliek jau līdzīgi Kivičiem, Tu st..bā k.ce.

11.maijs Atbildēt

Labi, ka no Ilonas uzzinām, kādas ir invalīdu un viņu tuvinieku problēmas. Saskatījušies seriālus par atmiņu zaudējušiem skaistuļiem, tagad jūtamies apvainoti, ja kaut kas nav pietiekami estētiski. Bet, kad vajadzēs pašiem saskarties kaut vai ar pēcinsulta sekām, Ilonas pieredzes stāsti jums dos cerību un spēku

12.maijs Atbildēt

Jūs to Ūdri redzējuši dzīvajā esat? Es esmu un ja viņš būtu kafejnīcā, es tur savu kāju nespertu,kur nu vēl varētu paēst.Viss viņa izskats un uzvedība ir pretīgi atbaidoša, lai gan viņš spļāva virsū visam un visiem arī vesels būdams. Balode, beidz tu sev te piāru taisīt, mūžīgā nabadzīte. Par bērnu padomā, kādos apstākļos viņam jāaug!!!!

11.maijs Atbildēt

Nav gadījies dzīvajā redzēt šo personu, bet pietiek ar to, ko redzu uz bildēm... man ir pretīgi, tādus nav jāvadā pa kafejnīcām!

11.maijs Atbildēt

100 procenti piekrītu Dobeļa kungam!

11.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:42

Jaunākās diskusijas