Iedzīvotājs sašutis par dzīvi Latvijā - kas notiek mūsu valstī?

Portāls nra.lv 14.mar
 
pixabay.com
Lai gan valstsvīri runā par ekonomikas izaugsmi un dažādu rādītāju uzlabošanos, šķiet, ka "parastais iedzīvotājs" šo izaugsmi nejūt.

Tā kāds iedzīvotājs dalījies ar savām pārdomām par dzīvi Latvijā, salīdzinot to ar situāciju Londonā.

"Nevar saprast, mēs dzīvojam Latvijā, produkti dārgi. Londonā cilvēki labi dzīvo. Alga 3000 euro mēnesī, bet mums minimālā alga un veikala viss dārgāks. Apkure, elektrība, zeme un tā talāk. Kas notiek mūsu Latvijā? Uz priekšu jauns nekas nebūs mūsu Latvijā. Tikai slikti būs," portālā "sudzibas.lv" raksta lietotājs.

Tikmēr komentāros cilvēki pauž līdzīgu viedokli par notiekošo valstī.

"Atbildot pēc būtības - Tāda nu ir tā "brīvība un neatkarība" latviešu stilā. Neko nedrīkst regulēt, jo tirgus visu pat noregulēs. Te arī ir rezultāts, plus vēl komersantu un valsts alkatība. Jo visi grib braukāt lepnās mašīnās un atvaļinājumu pavadīt siltās zemēs. Bet kādam taču par to ir jāsamaksā. Lūdz arī rezultāts.
Es vispār uzskatu, ka Latvijai Pasaules kārtībā ir atvēlēta trešo valstu loma, tikai neviens par to skaļi nesaka, bet visi pasākumi un darbi pierāda to, ka uz to lēnām bīdās."

Savukārt kāds cits komentētājs raksta, ka šādu naudu var nopelnīt arī Latvijā:

"Arī šeit var, godīgi strādājot, nopelnīt šādu algu, vienkārši pastiprināti jākustina tā vieta, kura turas uz jūsu pleciem. Vismaz spriežot pēc jūsu rakstības, Anglijā sēnes lasītu par 6 mārciņām stundā un dzīvotu lopu vagoniņos, tā kā nemaz trik saulaina nākotne tur mūsu ''bezģeļņikiem'' nespīd."

Komentē 4

 
Anonīms
 

Es gan neredzu ka kāds runātu par izaugsmi un uzlabošanos, kura gan īstenībā arī notiek, un pie tam pat samērā strauja. Laikam jau aizmirsuši kā dzīvojām deviņdesmitajos.. Tā vietā redzu nemitīgu gaušanos, negatīvu informāciju no visām pusēm, nemaz nevajag krievu troļļus, pietiek ar savējiem. Tā ir taisnība ka nopelnīt var, tikai vajag meklēt un atrast iespējas. Un laime atnāk pie tā kurš grib būt laimīgs. Tieši tas pēdējos gados rada grūtumu, ka Latvijā pārāk daudz negatīvās informācijas, bet ir tāds likums, ka no ārējā maz kas ir atkarīgs, bet gan no tā kā to uztver. Padomā tikai, Londonā tā un tā. Bet tur arī dzīvoklis maksā, un neteikšu, ka dzīves ritms, dzīves kvalitāte ir tā labākā. Mums nav cieņā objektīva analīze, netiek domāts ko uzlabot, tikai pieminot ka tas slikti vai tas, no tā labāk nekļūs. Tieši sliktāk, jo katrai informācijai ir klāt aura.

14.marts Atbildēt

piekreītu uz 200%!

14.marts Atbildēt

Skaidrīt, stulbenīt, nu ko tu te dirs?!

15.marts Atbildēt

skaidrīt,neesi sev olas appļūtijis tik gudri vāvuļojot?

15.marts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:47

Jaunākās diskusijas