Sīrietes mērs pilns: Eiropā smird pēc pūstoša ēdiena un fekālijām

Portāls nra.lv 9.mar
 
AFP / Scanpix
Raša al Ahmada ir viena no neskaitāmajiem sīriešu patvēruma meklētājiem, kuri pēdējā laikā ieradusies Eiropā. Viņa mitinās Grieķijas salā Lesbā un neslēpj vilšanos par visu, ziņo WNCW.

Sieviete atklāj, ka bija cerējusi, ka uz Eiropu kā ''tīru un dāsnu vietu'', tomēr realitātē nonākusi teltī, kas uzbūvēta uz dubļiem, kuri sajaukušies ar cilvēku fekālijām un pūstošu ēdienu.

''Nu, vismaz droša dzīve savrupmājā ar pietiekošu pārtikas daudzumu,'' minimālās ekspektācijas no Eiropas raksturo Raša, slaukot dubļus no gadu vecās meitas vaigiem.

25 gadus vecajai migrantei ir trīs bērni, kā arī vīrs, kurš Sīrijā strādajis par jumiķi un kalēju. Tiekot prom no dzimtenes, viņi centušies dzīvot Turcijā, tomēr nav spējuši atrast darbu un redzot, kā citi sīrieši tur ubago, devušies tālāk uz Grieķiju.

Ahmada neslēpj sašutumu, ka viņai neļauj pamest Grieķiju un doties tālāk uz cerēto galamērķi - Vāciju.

Tā vieta viņas ģimene spiesta mitināties Lesbas bēgļu nometnē, kur visapkārt ir atkritumi, jebkurā vietā smird pēc pūstošas pārtikas, urīna un fekālijām. ''Man no tās smirdoņas nāk vēmiens,'' neslēpj sieviete.

''Eiropa mūs neuzskata par cilvēkiem,'' domā Ahmada, kura narkotiku un alkohola reibumā lielā daudzumā esošo migrantu dēļ neriskē nometnē staigāt vienatnē.

Viņa domā, ka ES derētu rūpīgi pārdomāt savu attieksmi pret bēgļiem, jo tā radot iespaidu, ka viņi nav gaidīti.

Visgrūtākais esot mazgāties, jo visapkārt ir vieni dubļi - Ahmada pati neesot mazgājusies divas nedēļas, tomēr mazos bērnus cenšas uzturēt tīrus.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Īstenībā tas, protams, ir traki - kur tikdaudz cilvēku mitinās kopā kā tanī bēgļu nometnē, nav viegli tīrību uzturēt. Jo vairāk tāpēc, ka bēglim nometnē nav nekādas nākotnes. Paskat, kā palestīniešu bēgļu nometnes pastāv jau pusgadsimtu.

9.marts Atbildēt

Smird jo sirieshi ir piedirsushi! Tinaties atpakal uz savu sveto zemi! Jus te neviens nesauca!Satikojas vieglu naudu! Fuck!

9.marts Atbildēt

Laba reklāma pārējiem.....

10.marts Atbildēt

Pasi aizdirs un tad kautko grib. Lai pis prom no eiropas vai Merkele vasarnica sava sos uznem

10.marts Atbildēt

Protams ka neviens emigrants netiek gaidīts , Kāda velna pēc jāēdina no svešām valstīm ienākušie . Arī Angļi necieš sveštautiešus , kaut gan saka ka neesot rasisti ! Un Latvijā arī nav vajadzīgi pasaules klaidoņi .Kas attiecas uz to smirdēšanu , tad jāsaka ka pēdējos gados nav patīkami braukt caur Vāciju , jo tā Vācija vienkārši smird pēc mīzaliem sakarā ar to ka ieviesuši maksas tualetes , kurās stradā Ivanovi !Savukārt Polija ir kļuvusi par labu piemēru tīrības ziņā uz autostrādēm , jo tualetes ir pa brīvu un nekur nekas nesmird , kā tas ir smirdīgajā Vācijā !

11.marts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:32

Jaunākās diskusijas