Sieviete izmisumā! Rēķinā par elektrību ir kosmiskas summas!

Portāls nra.lv 14.feb
 
F64
Kāda sieviete vārdā Irina bija šokēta, kad saņēma kārtējo rēķinu par elektrību.

Portālā "sudzibas.lv" Irina raksta, ka dzīvo vienistabas dzīvoklī, savukārt rēķinā uzrādīta tāda summa, ka " par tādu naudu privātmāju var nokārt ar egļu mantiņām un 24 stundas apgaismot."

"Dzīvoju vienistabas dzīvoklī, 2016.gaadā par elektrību maksāju 29.28 €, 2017. gada martā man paziņo, ka tik daudz elektrības nepatērēju un ikmēneša maksājumu samazināja uz 17.92 €. 2018. gada janvārī saņēmu rēķinu, ka par 2017. gadu esmu parādā 877.90 €. Kā?
Man uz elektrību darbojas ledusskapis, boileris, vakarā tv un gaisma. Pa šiem gadiem no tehnikas nekas nemainījās, bet rēķins gan.
Tekošā mēneša rēķins arī sastāv no kosmiskiem cipariem - elektroenerģija 31,82 €, sadales pakalpojumi 28.66€, iepirkuma komponente 10.10 €, PVN 14.82 €, gala rezultāts 85.40€," raksta Irina.

Tikmēr komentētāji raksta, ka tik liels elektrības patēriņš, iespējams, ir boilera dēļ, kas patērē daudz elektrības.

Savukārt elektroenerģijas sniedzēji "Latvenergo" atbild, ka "katra situācija ir individuāla, tādēļ ikviens klients laipni aicināts sazināties ar "Elektrum" klientu servisu, lai rastu situācijai skaidrojumu un risinājumu."

Komentē 5

 
Anonīms
 

Tieši apgaismot mūsdienās var par kapeikām, ja protams izmanto led lampas.10 W led lampa mēnesi ieslēgta 24h diennaktī ,,apēd,, apmēram 1.20 eiro.Uz TV arī var ietaupīt daudz, jauns LED TV uz elektrības rēķina vien var atmaksāties dažos gados.Jaizvertē cik liels ir boileris, 1 cilvēkam nav vajadzīgs lielāks par 30 l.

14.februāris Atbildēt

Izlīdzinātais maksājums varbūt lamatas , ja neseko patērētiem kWh, un neticiet Elektru mājas lapā viņu izlidzinātā maksājuma barometram.Pašam bija neliels šoks, pēc maniem aprēķiniem gada beigās tērēju apmēram 30 kWh mazāk nekā maksāju, bet barometris rādīja ka par 20 kWh tērēju mēnesī vairāk nekā maksāju.Piezvanot Eletrum operatoram pēc nelielas diskusijas viņš piekrita tas barometris rāda nepareizi.

14.februāris Atbildēt

Ja lieto boileri un ja vel butu kāds silditājs-tad aptuvenas summas varetu laikam ari sasniegt pec tagadejiem izcenojumiem -it iapaši ziemas sezonas laikā

14.februāris Atbildēt

...viena daļa jauno elektronisko skaitītāju ir attāli vadāmi... kamēr tu guli, tikmēr to ir iespējams kruķīt kā vien grib... nolasi sava skaitītāja modeli un iegoooglē... uzzināsi ka elektrības piegādātājs var mainīt to parametrus... tāpēc elektroniskie skaita krietni vairāk nekā vecie mehāniskie, ar ripu... var jau teikt, ka jaunie uzskaita arī mazās strāvas, ko vecie neuzskaitīja... ok, telefona lādētājs un mazā gaismas diodīte kas iemontēta slēdzī lai naktī to varētu tumsā atrast, kā arī pāris citas mikro ierīces, man notērēs mēnesī labi ja puskilovatu... bet sanāk ka 20un vairāk ... muļķības... bet ko nu mēs dumie sajēdzam no lielo kungu gudrajām lietām... vai ne?...

...gribi zināt reālo patēriņu, pieslēdz savu kontrolskaitītāju - ķēdē uzreiz aiz Latvenergo skaitekļa...

14.februāris Atbildēt

Boileris katru gadu ir jāiztīra, citādi apaug ar biezu kaļķu kārtu un tērē stipri vairāk elektrības.

15.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:59

Jaunākās diskusijas