Mājai iebrucis jumts, evakuēti iedzīvotāji: ārkārtas situācija Stūrmaņu ielā [papildināta 21:04]

tautaruna.lv 29.novembris 2022, 19:25
 
pixabay.com
Otrdienas vakarā Stūrmaņu ielā ielā 3 iebrucis jumts, evakuēti 24 iedzīvotāji.

Aculiecinieki zina teikt, ka pagaidām tiek evakuēti vienas kāpņu telpas iedzīvotāji. Ir ieradušies Rīgas satiksmes autobusi, lai cilvēki siltumā varētu sagaidīt ārkārtas izmitināšanu.

Aculiecinieki iesaka izvēlēties citu maršrutu, jo Stūrmaņu iela ir bloķēta.

https://www.facebook.com/100001625578977/videos/721198586086522/

Leta raksta: "Rīgas pilsētas būvvaldes eksperti apsekoja ēku un aizliedza iedzīvotājiem atgriezties ēkā, līdz tiks veikta padziļināta ekspertīze.

Notikuma vieta ir norobežota, un Valsts policijas pārstāvji dežurē notikuma vietā. Plkst.20.08 VUGD darbu notikuma vietā pabeidza.

Dāme-Birziņa piebilst, ka aizliegums atgriezties ir tikai tās kāpņu telpas daļā, kur ir šīs bīstamās konstrukcijas. Pārējā ēkas daļā var atgriezties iedzīvotāji.

Kā aģentūru LETA informēja Rīgas pašvaldības policija galvenais sabiedrisko attiecību speciālists Toms Sadovskis, ēkai Stūrmaņu ielā 3 bēniņos iebruka jumta panelis, kā rezultātā ieplaisāja 5.stāva griesti. No negadījumā cietušās kāpņu telpas evakuēti 24 cilvēki.

Sadovskis norādīja, ka sākotnēji tika piesaistīts "Rīgas satiksmes" autobuss, lai evakuētie cilvēki varētu uzturēties siltumā. Patlaban divi iedzīvotāji ir izmitināti dienesta viesnīcā, kamēr pārējie pagaidām no izmitināšanas ir atteikušies, jo atraduši vietas, kur pārnakšņot. Tomēr, ja kādam no iedzīvotājiem ir nepieciešama izmitināšana, tad policija aicina sazināties pa tālruni 110.

Sadovskis pastāstīja, ka negadījuma vietā bija ieradies Rīgas domes Attīstības departamenta pārstāvis, kurš pieņēma lēmumu pārtraukt negadījumā cietušās kāpņu telpas ekspluatāciju, un Valsts policija ir aizzīmogojusi kāpņu telpas durvis.

Saskaņā ar Sadovska rīcībā esošo informāciju ēku Stūrmaņu ielā 3 apsaimnieko SIA "Rīgas namu pārvaldnieks", kam turpmākajās dienās būs jāveic ēkas ekspertīze.

Notikuma vietā visu nakti sabiedrisko kārtību uzraudzīs Rīgas pašvaldības policijas darbinieki.

"

Par avārijas situāciju ziņo arī "Panorāma": "Plkst. 16.49

@ugunsdzeseji saņēmuši izsaukumu uz Stūrmaņu ielu Rīgā, kur saskaņā ar sākotnējo informāciju piecstāvu dzīvojamā mājā ir atdalījies jumta panelis un iekritis bēniņu stāvā, informēja VUGD. Ugunsdzēsēji glābēji veica visas kāpņu telpas evakuāciju. Evakuēti 23 cilvēki."

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:51

Jaunākās diskusijas