Cilvēki pikti: Levits svētku vakarā šķirs daļu ģimeņu

tautaruna.lv 14.novembris 2022, 18:30
 
Dmitrijs Suļžics/f64
Par godu Latvijas 104.dzimšanas dienai valsts prezidents Egils Levits un viņa kundze Andra izsūtījuši ielūgumus – izvēlētie viesi tiek aicināti ierasties uz svētku koncertu un pieņemšanu 2022.gada 18.novembrī plkst.18:00 Nacionālajā teātrī.

Uzaicinātajos viesos, kā arī sabiedrībai sociālajos tīklos radusies nesaprašana: kāpēc uz pieņemšanu tiek aicināti viesi bez tā sauktajām otrajām pusītēm - vīriem vai sievām. Sanāk tāda dīvaina situācija - prezidents, kurš publiski vienmēr deklarē, ka ģimenei ir vissvarīgākā loma cilvēka dzīvē, liedz iespēju citām ģimenēm svētkos būt kopā, lai gan pats uz svinīgo koncertu un pieņemšanu ierodas ģimenes lokā.

No uzaicināto viesu puses dzirdams, ka ne visi ielūgtie uzaicinājumam ierasties uz pieņemšanu atsauksies, jo par mērķtiecīgāku uzskata Latvijas dzimšanas dienu vadīt kopā ar savām ģimenēm, nevis iedzert šampanieti ar valsts prezidentu. Jāpiebilst, ka līdzīga situācija bija arī prezidenta inaugurācija - uz balli tika aicināti viesi bez vīriem un sievām. Ļaudis teic, ka šāda pieeja ir klajā pretrunā ar pieņemtajām normām un etiķeti, kas jāievēro valsts augstākajām amatpersonām.

Savu stāstu par ielūguma saņemšanu un attieksmi pret šādu prezidenta pieeju, sociālajos tīklos publiskojusi arī Linda Liepiņa.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:51

Jaunākās diskusijas