"Man tas ir pilnīgi nepieņemami"; Zaržeckis izsakās par pieminekli Uzvaras parkā

tautaruna.lv 7.maijs, 10:20
 
F64
"Atgūstot neatkarību, to vajadzēja noņemt," savu viedokli par Uzvaras pieminekli kanāla TV24 raidījumā "Preses klubs" izteicis plastikas ķirurgs Jānis Zaržeckis.

Zarčeckis norāda, ka uz Latviju jāpaskatās, kā uz savu māju, paužot, ka nebūtu sajūsmināts, ja viņa mājas dārzā būtu šāds objekts.

"Man tas ir pilnīgi nepieņemami. Tāpat man ir nepieņemami, ka tas ir ārtelpā. Es varu noteikt, kas ir manā mājā, bet Latvija jau patiesībā ir mūsu mājas," saka plastikas ķirurgs.

Viņš uzskata, ka, Latvijai atgūstot neatkarību, piemineklis bija jānojauc.

"Šie pieminekļi tikai negatīvu pienesumu dod," uzskata J. Zaržeckis. "Šis jau nav viens. Mums ir pilns ar tādiem īstenībā, kurus nevienam nav bijusi attapība vai interese novākt."

Kā ziņots, pēdējā laikā saistībā ar Krievijas iebrukumu Ukrainā aktualizējies jautājums par Rīgā, Uzvaras parkā, esošo pieminekli un iespējām to demontēt.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 19

 
Anonīms
 

Visi ir par to lai šos pagātnes mēslus izmēztu no Latvijas vides! Nav jāņem vērā kremlini un latviešu pārstāvji ar nepareizu vēstures uztveri, vienmēr būs kāds ar "a babajaga proķiv" :)))

7.maijs, 20:33 Atbildēt

kuri tie ir VISI tu un saujiņa....tā ir un būs vēsture lai kāda viņa ir un tu to nepārtaisīsi

8.maijs, 9:24 Atbildēt

Tieši tā, sen jau vajadzēja novākt. Nepazīstu nevienu kurš būtu par tā daikta atstāšanu.

8.maijs, 9:49 Atbildēt

Visi... Tie daži pirmsvēlēšanu kliedzēji nav visi. Man arī tas piemineklis nepatīk, bet karot ar pieminekļiem... Aktīvākie jaucēji bija boļševiki un nacisti, kur viņi ir tagad?

9.maijs, 12:10 Atbildēt
Fra > dolfs.n.ks

Nevienam jau arī nav jākaro ar pieminekļiem, jo okupantus slavinošos pieminekļus vajag nojaukt, tiem nav vietas mūs Dzimtenes teritorijā. Tie iznīcināja daudzus latviešus, arī manu vectēvu Kurzemes katlā.

27.maijs, 21:36 Atbildēt

tas jau sen bija jānojauc....

7.maijs, 20:53 Atbildēt

Tagad visi guardi. Kur jūs bijāt 30 gadus?

7.maijs, 21:16 Atbildēt

Laboja šo pieminekli jau pašā sākumā, kad bērnu no sievietes rokām izņēma.

8.maijs, 5:42 Atbildēt
Fra

kur tu Āri biji 30 gadus?

27.maijs, 21:38 Atbildēt

Visus padumjos mēslus pārkausēt vai prātīgā veidā utilizēt.Visiem màtuškas mīļotājiem-vienvirziena biļeti maskavas virzienā ,bez iespējas atgriezties!!!

7.maijs, 21:30 Atbildēt

Tev taisnība, tikai daži to negrib saprast, to virzienu uz kuru pusi. Inuška joprojām mētājas starp dažādām valstīm un nevar vatrast mājasvietu, kuru nevarētu aplikt ar sūdiem.

7.maijs, 22:48 Atbildēt

cik es noprotu jūs visi kas ir atbildējuši un es neredzu jūsu feisu....esat Latvijas sargi vai ...katrs ieliks sev vārdiņu...mīkstais mē..s

8.maijs, 9:28 Atbildēt
Jelena Sergejeva > 485713116626550

Oho, kas ir feiss? Tavu ģīmi arī īpaši nevar saskatīt, tā kā būs jau labi. Necepies par sīkumiem.

8.maijs, 9:39 Atbildēt

Laikam Latvijā nav lielāku problēmu ka šis piemineklis.Tautas debīlisms.Tad kapēc atļaujam bijušajiem komunistiem un parējiem sedēt deputātos?Tad tos arī vajaga izmest laukā no Latvijas.

8.maijs, 0:56 Atbildēt

Tagad ir savādāk. Tie, kuri neder Latvijā,ļoti labi jūtas Briselē. No turienes var smakot cik gribi. Par laimi neviens tādus galvā neņem.

8.maijs, 7:40 Atbildēt

Ir vēlviena problēma - tādi kā tu

8.maijs, 9:52 Atbildēt

Skrundas lokatoru bija grūtāk demontēt, bet atradās specialisti, kuri to paveica lieliski. Ikvienam ir roka jāpieliek, lai lielais darbs uz priekšu tiek ...

8.maijs, 10:04 Atbildēt

Man škiet un es uzskatu,ka to torni vajadzētu atstāt ar pie tā piestiprnātu plāksni,šis ir mūsu latviešu gļēvo tautas kalpu simbols.30 gadus neko nav un nevat izdpmāt,varbūt čomi gaida kad atgriezīsies krievi un tad visi kā viens kliegs es biju kas kavēju monstra likvidēšan.Tos betonā atveidotos žūpas vajadzētu aizvākt.Pēc 100 gadiem neviens krievs neatcerēsies kas tam bij domāts.

8.maijs, 11:26 Atbildēt

Es ar visiem(Stradiņu neiroķirurgam un plastikas ķirurgam) saku,ka esmu M.Brieža un J.Zaržecka pusē,nesen sapratu,ka tā ir slikta doma murgot par Uzvaras pieminekļa nojaukšanu. Smukāk jau būtu bez viņa. Bet šis nav īstais laiks. Tālāk :krievu mūzika un visskas krievu nav inficēts un nevajag tēlot spitālīgos.Bez Kr.armijas uzvedības visa pārējā Krievija nav prātā jukusi.Beigsies visi šitie murgi un atkal krieviem bučosiem***** Kādi liekuļi.

9.maijs, 18:06 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:23

Jaunākās diskusijas