8 gadus vecs zēns nonāk komā reta Covid-19 blakusefekta dēļ

tautaruna.lv 3.decembris 2021, 16:46
 
pexels.com
Kamerons Brovns no Skotijas, kurš šobrīd jau ir izrakstīts no slimnīcas, tika ievietots komā reta Covid-19 blakusefekta dēļ, raksta "Daily Record".

8 gadus vecais Kamerons trīs nedēļas pēc atveseļošanās no Covid-19 tika nogādāts slimnīcā. Zēnam slimības laikā nebija bijuši nekādi simptomi, taču nedaudz vēlāk Kamerons sev uz kakla pamanīja izaugumu, bet uz viņa ķermeņa parādījušies izsitumi.

Pēc četrām dienām, skatoties televizoru, viņš mammai sūdzējies par savu redzi, kas bija kļuvusi miglaina.

Retais ar kovidu saistītais simptoms skar bērnus un izraisa nopietnu iekaisumu organismā, jo imūnsistēma pārspīlē, uzbrūkot ķermenim, norāda ārsti.

Kamerona veselība stauji pasliktinājās un mediķi zēnu ievietoja komā Karalienes Elizabetes universitātes slimnīcā Glāzgovā. Zēns komā pavadīja trīs dienas, bet slimnīcā Kamerons atradās nedēļu.

Zēna vecāki brīdina citus būt uzmanīgiem ar Covid-19 simptomiem bērniem.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Jāsāk vakcinēt 5 gadīgie, liekas šis ir pirmais iebiedēšanas stāsts.

3.decembris 2021, 17:02 Atbildēt

vispār iepriekš '' zinātnieki'' sacija,ka bērni kovidu izslimo kā vieglas iesnas un vakcinēt navajag.Teica ari ,ka hroniski slimos un vecākus par 64 gadiem vakcinēt nedrīkst,jo tas ir bīstami,varot nomirt .Drīz būs spec kovida autobuss, kurš braukās apkārt un mediķi raks no zemes kurmīšus,ķers suņus,kaķus un mušas un visus vakcinēs,

3.decembris 2021, 17:16 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:41

Jaunākās diskusijas