"Bet tas taču nav obligāti"; iedzīvotāju satriec mediķes attieksme par balstvakcīnu

tautaruna.lv 27.novembris 2021, 19:43
 
F64
Kāda iedzīvotāja mikroblogošanas vietnē Twitter dalījusies pieredzē par balstvakcīnas saņemšanu pie ģimenes ārsta.

Kā atklāj sieviete, viņas vecvecākiem bija pagājuši seši mēneši kopš "AstraZeneca" kursa.

Sieviete pastāsta, ka vecvecāki interešejušies par balstvakcinācijas saņemšanu pie ģimenes ārstes, kurai gan šobrīd esot darba nespējas lapa, tāpēc komunikācija notikusi ar ārstes māsiņu, kura par balstvakcīnu teikusi, ka tā nav obligāta.

"Vecvecāki apmulst un neuzstāj. Ja nebūtu es ar savu "dzīvot arī nav obligāti", tā arī paliktu apmulsumā un bez 3.devas," sašutumu pauž iedzīvotāja.

"Jā, es arī esmu dzirdējusi, ka diez gan kūtri rekomendē 3. devu…īpaši cilvēkiem gados," pauž komentētāja pie ieraksta.

"Kūtruma iemesls varbut ir tāds ka nav vskcīnu vai nav pietiekoša daudxumā lai visus sapotētu kuri fi vēlas? Agrāk tak ziņoja par vakcīnu piegādēm, beidzamā laikā tajā frontē ir klusums," ar versiju dalās komentāra autors.

" Mammas ģimenes ārsts arī nesaprot vai ar vienu Jensenu plecā būs aršana pēc teju pusgada," raksta Twitter lietotāja.

"Precīzi! 'Nu kam jums tas vajadzīgs, kur tad jūs ejat?!'" - pauž komentētāja.

Jau ziņots, ka Ministru kabinets š.g. 7. septembrī, lēma, ka arī Latvijā, līdzīgi kā citviet Eiropā un pasaulē tiks sākta trešo vakcīnu devu pret Covid-19 administrēšana. Kā pirmie primārās vakcinācijas kursā papildu vakcīnu devas pret Covid-19 sāka saņemt iedzīvotāji ar būtiski novājinātu imūno sistēmu, kuriem primārā vakcinācijas kursā nav izveidojusies pietiekama aizsardzība.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 9

 
Anonīms
 

ņipoņatka :( Pociente ar sirmgalvjiem garajā rindā vēlās saņemt desmito balstvakcīnu taisni plecā, jeb sen nodzertajās smadzenēs iedegās lampiņa koridora galā?

27.novembris 2021, 19:47 Atbildēt

Aha! "Nu kam jums tas vajadzīgs, kur tad jūs ejat?!"

27.novembris 2021, 19:52 Atbildēt

«Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos».

/Māra Zālīte/

27.novembris 2021, 20:17 Atbildēt
Gilberts Mats > vova.the.vagabond

«Egils Levits ir kā spoža žopa. Spīdums, kas šai žopai piemīt, ceļas no dziļas anālās atveres, no izcilas piršanas par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama žopa, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo iršanu Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt kloākā ».

/Gilberts Mats/

27.novembris 2021, 21:31 Atbildēt

redz ārsti jau saprot ka šī ir pārspīlēta afēra, un pat kā koriņš teica - noraksta ceļu satiksmes negadījumu upurus uz koronu, un šprice ar visiem tiem jaunajiem variantiem pamazām paliek pilnīgi bezjēdzīga, taču ar būsteri nošpricēto procents pietuvina mūs piespiedu būsteriem, jo kā prakse parādīja lai ieviestu reāli funkcionējošu obligāto švakcinēšanos viss kas ir nepieciešams ir aptvere, lai pēc tam ar atlikušo mazākumu nešpricēto varētu darīt kas vien ienāk prātā

27.novembris 2021, 21:47 Atbildēt

Tādi ir plāni..bet! ..nevaksētos sargās pats dievs ...dzīvojam bez stresa un pieņemam ko dievs mums sarūpējis...

27.novembris 2021, 21:55 Atbildēt

OMG...un vēl neko nav sapratuši!!!!!..katra pote atņem 1\4 no imunitātes...iedragā par vienu ceturto...katra nākamā tāpat ....kamēr no imunitātes paliks 0 ...lai mirst nost ...to vajag? ...kam vajag?...VAJAG NOMIRT ...grib nomirt tieši no imunitātes absolūta trūkuma..saķers iesnas un ?kapec ...!!!!..tam domāta vakcīna ...nogalināsānai...nesaprot joprojām ..

27.novembris 2021, 21:53 Atbildēt

Nesaprot gan!Un nav verts neko teikt,jo tapat netic!

27.novembris 2021, 22:51 Atbildēt

Jukušie kovididioti! Teica tak ka nav obligāti, nevis ka nevajag. Gribi duries, negribi, neduries. Vari maukt iekšā kaut piekto, kaut astoto sprici, ja galviņa tukša.

28.novembris 2021, 8:22 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:47

Jaunākās diskusijas