Lato Lapsa parāda, cik daudz antivielu ir pēc trešās potes

tautaruna.lv 23.novembris, 12:30
 
Ģirts Ozoliņš/F64
Publicists Lato Lapsa mikroblogošanas vietnē Twitter publiskojis laboratorijas rezultātus, kuros redzams antivielu daudzums pēc vakcīnu pret Covid-19 saņemšanas.

L. Lapsa atklāj, ka maija beigās saņēmis otro "AstraZeneca" vakcīnu, bet jūlija beigās saņēmis vienu "Pfizer" vakcīnu, "nevienam atļauju neprasot".

"Augusta vidū uztaisīju analīzes “antivielām, kas neko nenozīmē” par ~80 eiro. Šodien, trīsarpus mēnešus vēlāk - vēlreiz. Tikko būs rezultāti, ielikšu šeit gan vienus, gan otrus," raksta publicists un 23. novembra rītā publiskojis analīžu rezultātus.

Šie divi attēli parāda analīžu rezultātus divas nedēļas pēc "viena Pfizer", kas sekojis divus mēnešus pēc "AstraZeneca" kursa.

Ekrānuzņēmums

Ekrānuzņēmums

Trešais attēls parādot, kāda ir aina pašlaik, nepilnus trīsarpus mēnešus vēlāk.

Ekrānuzņēmums

"Neiztaisīšos par speciālistu, kāds es galīgi neesmu, taču, kā redzams, trīsarpus mēnešus pēc trešās potes antivielu ir nedaudz mazāk, bet vispār šīs joprojām čum un mudž. Tas laikam labi," komentārā norāda L. Lapsa.

Jāatzīmē, ka iepriekš jau mediķi norādījuši, ka antivielu daudzuma rādītājs patiesībā nav informatīvs ārstiem, jo nav precīzi definēts rādītājs, kas norāda uz konkrētu skaitu, pēc kura var spriest, ka pacients atkārtoti neinficēsies.

Piemēram, Latvijas Jauno ārstu asociācijas vadītājs, ārsts rezidents radioloģijā Artūrs Šilovs kanāla Rīga TV24 raidījumā "Uz līnijas" skaidroja: "Nav tāda vienota cipara, kad mēs zinām, ka no šīs robežas sākot, mēs varam teikt, ka pacients tiešām, tiešām nesaslims."

"Pat, ja tās antivielas uzrādās kā nulle un cilvēks ir izgājis vakcinācijas kursu, tas arī nepasaka to, ka šeit vakcīna nav nostrādājusi un pilnībā cilvēks nav aizsargāts, jo antivielas ir tikai viens no šīs imūnās sistēmas darbības veidiem, kas aizsargā mūs pret infekcijām, baktērijām un citām lietām," skaidroja A. Šilovs.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 51

 
Anonīms
 

Muļķības.Ja riktīgi vakcinējas,tad nekādas analīzes par 80 euro nav jātaisa.Īstam kovidfanam antivielu skaitlis digitālā veidā redzams acīs,vai vakcīnas tek pa ausīm ārā.Kādas ir kovida ''antivielas''????? Kad ir baigās pohas,tad antivielas ir auksts alus.Lasiju,kad kovidslimo slimnīcās bij 1300 slimo no tiem vakcinēti bij 400.Jā , 35 eiro par spļāvienu un 80 euro par antivielām tas ir kaut kas.Korova-19 nebeigsies nekad.

23.novembris, 13:05 Atbildēt

Tests maksā 7,-€. Ja grib visu - vai nav infekcija, vai ir antivielas, tad 14,-€. Centr.laborat. Man pēc 9,5 mēn. ir vairāk kā 600 vienības. Tātad man nevajag 3. Poti. Antivielas neskaitās, ja ir mazāk par 100. Zinu cilvēku, kam antivielas bija vairāk kā 1000 un saņēma 3. poti, un kļuva ļoti slikti.

23.novembris, 14:13 Atbildēt

Tev nevajadzēja arī 1. Un 2. Poti. Tagad vismaz tad 3. netaisi.

23.novembris, 20:46 Atbildēt

Ludzu ne vadi komentari

23.novembris, 23:20 Atbildēt

Tad vakcīna IR vai NAV nostrādājusi . Ja nav- ko tad tās aizsargā?

23.novembris, 14:14 Atbildēt

Vinja neko neaizsargaa!!!!! Vai tad gruuti palasiit oficaalaas maajas lapas! Visa info ir pieejama!!!!! Eiroparlamentaa izskatiits jautaajums 2018 gadaa par covid19 sertifikatiem,kad neviens veel nezinaaja par covidu!!!!www.youtube.com/watch?v=kLu-P6ZGZQY

23.novembris, 20:27 Atbildēt
Fuad Guseinov > vitalij.nartish

Kakoi otvet E. Parllamenta s 2019 goda

23.novembris, 23:22 Atbildēt

Tādā gadījumā tiem kuriem policija uztaisa lietu par sertifikāta pirkšanu sanāk safabricējums,jo nevar noteikt vai ir antivielas organismam vai nav,sanāk vieniem ir citiem nav

23.novembris, 14:42 Atbildēt

Paradoks, bet fakts.

23.novembris, 14:54 Atbildēt

Nav safabriceets-cilveeks pats atziistaas!!!!

23.novembris, 20:28 Atbildēt
Anda Kalnberga > vitalij.nartish

Ja atzīstās pats, tad točna ir potēts!

23.novembris, 22:47 Atbildēt

Nesaprotu, ko tas Lapsa ar šito gribējis pateikt...

23.novembris, 15:20 Atbildēt

Es ndomāju popularitāti. Bez tā viņam maciņa saturs dilst.

23.novembris, 20:48 Atbildēt

Analīzes diemžēl priekš paša Lato k-ga nav diez ko informatīvas. Ja gribēja tikai noskaidrot atbildes reakciju uz vakcināciju, vajadzēja ņemt tikai antivielas pret Spike proteīnu un vismaz 6 mēnešus pēc pēdējās vakcīnas devas. Tad vismaz būtu vairāk vai mazāk skaidrs, vai imunitāte vēl ir. Šobrīd 3 mēnešus pēc pēdējās vakcinācijas ņemt visu paneli ir dārgi un galvenais, neinformatīvi. No pētījumiem tāpat skaidrs, ka 6 mēnešus imunitāte ir noteikti (pie tam, ja antvielas veidojas pēc pirmās potes, tad antivielu atbilde ir). Jo svarīgākais ir uzzināt, cik ilgi konkrētajam cilvēkam ir antivielu atbildes reakcija. Testēt, manuprāt, ir vērts sākt tikai pēc 6 mēnešiem. Lietuvā šobrīd ir līdzīga pieeja. Sertifikāts darbojas 6 mēnešus, bet to var pagarināt šķiet uz 60 dienām, ja ir antivielu atbildes reakcija (skaitļus gan nepateikšu). Un par balstvakcināciju jāsāk domāt, kad antivielu atbildes reacija krītās. BET - tas nenozīmē, ka imunitātes nav, jo pastāv vēl šūnu imunitāte, kuru diemžēl ar parastām analīzēm nenosaka.

23.novembris, 15:25 Atbildēt

Televīzijā runā melus.

23.novembris, 20:44 Atbildēt

Jā, tieši šo arī viņš gribèja teikt, ka jūs labaratorijās neko izņemot kaut kādas vienības, kas atrodăs cilvèka organismà nemaz vairàk neko nevarat pateikt, jo, uz doto brìdi, namaz nav skaidrs kādām tām vienībām būtu jābūt lai vispār ko izvērtētu kopumā, nemaz nerunājot par katru individu atsevišķi! Turpiniet eksperimentu!

23.novembris, 23:02 Atbildēt
Inga > edmonds.sprogis

Tas nav no televīzijas, tas ir no medicīnas grāmatām...

24.novembris, 11:01 Atbildēt

skaidrs, ka nekas nav skaidrs

23.novembris, 15:50 Atbildēt

Jau sen ir viss skaidrs-vajaga mekleet info!!!!

23.novembris, 20:30 Atbildēt

Dzinti,turpini ,,lāpīties,, tikai tā prātīgi,ne līdz ,,baltajām pelītēm,,!,😨👉🧘🐁

23.novembris, 15:51 Atbildēt

turpini tik potēties un priecāties par '' spike proteīniem'' asinīs un citu burdu murdu.ASV jau priecājas,jo tiek izteiktas domas,ka ceturtā pote visiem jāgrūž.Lai nebaidītu vecas tantiņas ar skaitļiem ,tad tiek izdomātas '' atbalsta'' potes,''pabalsta '' potes,iebalsta potes,lambada potes un delta variantu potes.Ā ,ir tak vēl Indijas paveida potes !!!! Prieks ,ka visi tā rūpējas par savu veselību!!!!No 1300 kovidslimo slimnīcās gulēja 400 vakcinēti.Paldies par humoru vakcīnfani !!!Spike proteīni ir ļoti efektīvi !!!!

23.novembris, 16:06 Atbildēt

Vispār neko nesapratu, čum un mudž , bet tests pozitīvs?

23.novembris, 17:03 Atbildēt

Lai tik vakcinējas , sudraba mākslinieks , Lai viņam vieglas smiltis, aizgāja ar visu vakcīnu .Covid-19 ir ieviesusi farmācijas mafija un grib vainu , ar masu mediju starpniecību , uzlikt ķīniešiem.Vientiešiem stāsta , ka plikais karalis ir apģērbts , kas to neredz tas ir muļķis .

23.novembris, 18:25 Atbildēt

skaidrs ka visas tās potes ir fufels-kā saka -kāda vārna pērta,tāda nepērta.

23.novembris, 19:40 Atbildēt

Kāpēc man būtu jāzina par antivielām, ja nav likums, kas uzliek par pienākumu to noskaidrot. Es aizgāju man iepotēja COVID-19 pandēmijas aizsardzībai vienu reizi, tad pēc laika otrā pote. Nu jau iet ceturtais mēnesis un līdz šai dienai sāp elkonis rokai kuras plecā tika potēts, tā ir kreisa roka. Ģimenes ārsts parausta plecus un viss. Nesatraucaties par antivielām, satraucieties par 2022.gada februāra iespējamiem notikumiem pasaulē.

23.novembris, 20:37 Atbildēt

Kas būs 2022.gada februārī? Vajag tam ģim. ārstam prasīt paskaidrojumus par elkoni un nav , ko raustīt plecu, bet jānes atbildība par poti . Vēl papildus no veselības inspekcijas iesniedzot pat tiesā lai atlīdzina par morāli materiālajiem veselības bojājumiem no potes , jo viņiem ir jāuzrauga un jānodrošina medicīniskās aprūpes kvalitāte. Pēc tiesvedības ASV var saprast, ka farmācijas giganti neatbild, bet izpildītāji, tātad ģimenes dakterīši slakterīši saturaties un tas tuvojas.

23.novembris, 20:58 Atbildēt

Šī vakcīna ļoti strauji iznīcina baltos asinsķermenīšus kuri atbild par imunitāti, pēc 4. Vakcīnas cilvēks jau būs pa pusei miris.

23.novembris, 20:42 Atbildēt

Es nezināju šādu faktu,vari pamest saiti?

23.novembris, 20:57 Atbildēt

:))))))

23.novembris, 20:58 Atbildēt
Beerdrinkers Von Kowelenz > j.nis.kalvis

viš nevar, viš i debils :)

23.novembris, 20:59 Atbildēt

Jātaisa asins analīzes pēc katras potes, tad būtu pierādījumi, jo pēc katra iekaisuma vai infekcijas baltajiem asins ķermenīšiem jāpieaug. Arī radiācija samazina. Vidējais 6000.

23.novembris, 21:00 Atbildēt
Roberts > 583738203030947

Tēva spermas rijējs

23.novembris, 21:46 Atbildēt

Šīs ir absolūtas muļķības...

24.novembris, 11:02 Atbildēt

Tajos skaitļos var sapudrīties,bet Lapsai mazi cipari.Māsa izslimoja un viņai bija virs 2000,pēc trim mēnešiem pāri 3000,bet tad bija iespējama saskarsme ar covid slimnieku,jo dēls ap to laiku saslima,automātiski viņai pretreakcijas iespaidā paaugstinājās antivielas.

23.novembris, 20:56 Atbildēt

Interesanti,ka novembrī laboratorija uzrāda rezultātus arī PVO Starptautiskās Standarta vienībās- BAU/ml. Pēc tām vieglāk spriest.

23.novembris, 21:01 Atbildēt

Neizlikšos par ekspertu, bet antivielas ir pēdas tam, ka organisms ir saskāries ar vīrusu. Antivielas pazūd laika gaitā - T šūnas, kas ražo antivielas - saglabājas. Antivielu esamība vai neesamība nenorāda kā organisms slimotu, ja saskartos ar īsto vīrusu un vai to vispār atpazītu, jo vakcīna satur tikai 1/20 daļu no vīrusa kodu un pietiekami mainoties organisms to vairs nepazīstu. Tieši tāpēc atnākot Deltai - iepriekšējās vakcīnas pēkšņi zaudēja savas spējas cīņā un visi skrēja pēc trešās devas. Ja vīruss būs mutējies un zaudējis koda daļu, ko mums vakcinē - kaut vai miljons antivielas, bet tas neko neparāda. Lai laba veselība Lapsas kungam!

23.novembris, 21:11 Atbildēt

Smieklīgi, bet Anglijā notiek pētīijumi, vai vismaz notika, kur pētīja šo antivielu daudzumu medicīnas darbiniekiem, kuri strādāja slimnīcās bet nebija vakcinēti. Viņu antivielu daudzums visu laiku pieauga. Pieļauju, ka kaut kad tas nokritās, jo visam ir robežas, bet tad sāka atkal augt. Lieta tāda, ka vīruss visu laiku ir apritē. Ja cilvēkam jau ir augst antivielu daudzums, viņš turpina izslimot bez simptomiem. Kāpēc to saku? Tāpēc, ka tikpat labi tieši tas pats varēja būt noticis ar Lapsas kungu. Kā gan viņš lai zina, ka viņam tās antivielas nav no vīrusa, nevis tās ir no vakcīnas... To nav iespējams ne izmērīt, ne citādi pierādīt... Tieši tāpēc visi tie antivielu pētījumi ir kaķim zem astes, ja vien cilvēks nedzīvo reāli kādā pilnīgi izolētā un no vīrusiem sterilā telpā, kur to visu var izkontrolēt.

23.novembris, 21:24 Atbildēt

Ir iespējams noteikt, vai antivielas veidojas pēc saskares ar vīrusu, vai pēc vakcinācijas. Lato k-gam nav bijus saskare ar vīrusu, jo antivielas pret vīrusa nukleokapsīdu ir negatīvas. Pēc vakcinācijas veidojas tikai antivielas pret spike proteīnu.

24.novembris, 11:04 Atbildēt

Ja domā loģiski tad visus dokumentus var viltot, jau sen ir pierādīts, ka dokumentus vilto nevis tauta, bet tie kas to ir ieviesuši lai manipulētu ar tiesībām, ja kādam ārstam lai tu to parādītu ziņu raidījumā, labi maksā viņi būs gatavi darīt visu aiz armijas un valsts aizsega.

23.novembris, 21:40 Atbildēt
Fra

Vakcīnas taču ir dažādas. Slimo jau ar AstraZeneca vakcīnu vakcinētie. Tādēļ jādod pēc tās 3.pote tieši Moderna.

23.novembris, 21:56 Atbildēt

es no purduļainiem simulaniem nebīstos-- mani visādu vīrusu fragmentiņi vakcinē un revakcinē - -- Man nav kovidproblēmas -- mani SARS un c19 nav infekcija -- MANAS ''VĪRUSINFEKCIJAS'' ES GLUŠĪJU KĀ AUDU AUTOIMŪNĀS ALERĢIJAS PRET LIEKĀM IMUNMVIELĀM -- ---------------------------------------------------------------------------------------------------------- MAN NAV ''VĪRUSEPIDĒMIJU -- MAN SLIMOŠANAS UN SEVIS ĀRSRĒŠANAS NO ALERĢIJAS PREt IMUNVIELĀM IR SPORĀDISKI GADĪJUMI ----- man nevajag ''augsu antivielu līmemeni --un lai Dievs atpestī no imunuma uz mūžu--nahuj man vajag tīši vairot alerģijas reimaismus supersensibilizāciju ,anafilakšu un autoimūno reakciju riskus --- Esmu profesionālis -- vet .... Ja manā apkārnē vīrusi cirkulē tad tie mani ar mikrodevām revakcinē --ja vīrusu nav --tad nav vajadzīga pārtrenēta imunitāte -- limfocītu atmiņas ir gana -------------------------------------------- PS esmu C19 pārslimojis-- martā -- visudrīzāk septembrī purduļains simulants mani izrevakcinēja -- man drīžak jāglušī alerģiskais stāvoklis ko rada liekās imunvielas nevis kā debīlim tās jāceļ-- man nav laboraorija vajadzīga --savu sāpīgo gaļu es jūtu precīžāk kā laboraorijas --man nav vajadzīgi pusdebili poliiķiši un viņu ABSOLŪI TUMSONĪGIE centieni mani ārstēt un sargāt---

23.novembris, 22:31 Atbildēt
Roberts > saul.te.andris

Piekrītu!!!

26.novembris, 0:39 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:53

Jaunākās diskusijas