Viņķele brīdina par satraucošu Covid-19 pandēmijas blakni

tautaruna.lv 13.oktobris, 13:09
 
Dmitrijs Suļžics /F64
Bijusī veselības ministre Ilze Viņķele stāsta par kādu satraucošu Covid-19 blakni, kas ir jau pierādīta.
Viņķele raksta, ka runa ir par sabiedrības psihiskās veselības pasliktināšanos.

"Viena no satraucošām C19 pandēmijas blaknēm ir nu jau pierādīta sabiedrības psihiskās veselības pasliktināšanās," mikroblogošanas vietnē Twitter raksta bijusī ministre, atsaucoties uz pētījumu, kas liecina, ka vairāk cieši sievietes un jauni cilvēki.

"Vēl viens iemesls vakcinēties, lai apturētu pandēmiju," viņa uzsver.

Iepriekš rakstījām par to, ka Viņķele dalījusies ar savu pieredzi, kā izdevies panākt, lai kaimiņienes ģimene, kura nevēlējusies vakcinēties, to tomēr izdara.

Tāpat tika vēstīts, ka līdz ar Covid-19 ietekmi uz valsts sociālo un ekonomisko situāciju ir pasliktinājušies depresijas rādītāji un pagājušajā gadā pieaudzis pašnāvību skaits, atzina Latvijas Psihiatru asociācijas prezidents Māris Taube.

Pēc viņa paustā, pašnāvību rādītājs Latvijā vienmēr ir bijis augsts. Kaut arī gadu gaitā to skaits pakāpeniski samazinās, pasaules mērogā Latvija joprojām atrodas augšgalā, turklāt starp Eiropas Savienības valstīm jau gadiem Latvija atrodas trešajā, ceturtajā vietā.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 20

 
Anonīms
 

Mārcim psihiskas un seksuālas novirzes bija jau pirms covid. Varbūt tādus laicīgi izolēt?

13.oktobris, 13:53 Atbildēt

Bet tev debilai neta maukai ir tikai vieta Tvaika ielas 2 psihiatrijas slimnicas palata bez interneta pieslegumu ar saviem garigajiem neta murgiem.

14.oktobris, 15:47 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Atkal podam vāku neaiztaisīji🚾

14.oktobris, 16:23 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > jelna.sergejeja

Varētu uzfilmēt šausmeni ,kur Mārcis kā zutis ceļo pa daudzdzīvokļu namu kanalizācijas trubām un iznirstot dzīvokļu ateju podos ,mēģina uz poda sēdošajiem vīriešiem nokost kules .Filmas nosaukums varētu būt '' Kanalizācijas kodējs''.

16.oktobris, 7:10 Atbildēt

Šī būs pirmā reize, kad zināmā mērā piekrītu Viņķelei. Jo es tās psihiskās saslimšanas pazīmes jau tiku ievērojis Viņķelei tāpēc, ka nemitīgi cenšas būt sabiedrības uzmanības lokā. Reiz gribēju tā arī komentēt, bet baidījos aizvainot, taču tagad viņa pati to atzīs un ir pamatīgi izpētījusi.

13.oktobris, 14:13 Atbildēt

Ilzes seksapīlu tas tomēr neietekmē.

13.oktobris, 15:09 Atbildēt
Roberts Cipulis > izidors.m.rkak.ns

mārča kazām vairāk seksapīla.

13.oktobris, 21:56 Atbildēt

Bakcina ijzeais vel smagakus smadzenu bojajumus,visi vakcinetie pie visam nelaimem vaino antivaxerus,kautgan vakcinetie ir poteti un viniem taču nav jauztraucas jo ielaiduši sevi brinumzales,bet ta vieta kerc ka aizkautas cūkas.Otrs aspekts ka vakcinetajirm nav visi majas ir stoholmas sindromam lidziga pakļaušanas un savu tiesibu neaizstavešana,pilnigs pašsaglābāšanās instinkta trūkums.kā aitas.kuras ved uz nokaušanu.

13.oktobris, 17:04 Atbildēt

saņēmu pirmo poti nesen, jo nevaru atļauties apmaksāt testus vai iet prom no darba. vēl joprojām esmu pret višu šo vakcināciju. piekrītu tev par visu ko saki, daudzi vakcinētie uzvedas tā it kā būtu nes kādi dievi

15.oktobris, 9:22 Atbildēt

Psihiatri nekad nespēs tikt galā ar cilvēku psihiskās veselības problēmām. Būs tikai vēl sliktāk. Pastāv metodes cilvēkiem pašiem tikt ar visu galā - meditācija un pašanalīze. Ir cilvēki, kuri to jau ir paveikuši. Viņu pieredze būtu jāpēta un jāpublisko. Es esmu viens no tiem, bet regulāri saskaros ar masu mediju kategorisku noraidījumu. Tā jau laikam arī ir - labāk lai ir milzīgs pašnāvnieku skaits, bezgala garas rindas pie psihiatriem un pārpildītas "psihenes".

13.oktobris, 17:41 Atbildēt

no ta vien ka cilvekam javalka uzpurnis, var prata sajukt... ari visa ta iebaidisanas taktika var atstat ietekmi uz jutigiem cilvekiem...

14.oktobris, 5:49 Atbildēt

Un, kā ar vakcīnas blaknēm? Man piemēram bija, un vēl tagad ir, turklāt smagi...

13.oktobris, 20:06 Atbildēt

Apburtais loks: piespiedu medicīna ir tikai veterinārijā: cilvēki jūk prātā neierastos apstākļos, bet vienīgais risinājums, ko piedāvā Viņķele - piespiedu medicīna...

13.oktobris, 20:18 Atbildēt

Te nu ir tas rezultāts, kad veselības nozarēs strādājošie nemāk komunicēt ar sabiedrību.

Cienījamie veselības nozarēs strādājošie: esat lūgti SKAIDROT sabiedrībai visus neskaidros jautājumus, saistībā ar kovidpoti. Cilvēkiem ir BAIL. Tāpēc arī nevakcinējas. Cilvēkiem IR BAIL..., bet Jūs, veselības nozarēs strādājošie, neko nespējat paskaidrot, ne uz vienu jautājumu saprotami un ticami atbildēt nespējat.

Cilvēki jūtās apjukuši. Ar PAVĒLĒM Jūs neko nepanāksiet!!!

Jau no IEDOMAS (fantāzijas) vien par iespējamo anafilaktisko šoku, cilvēkos rodas panika. Mēs negribam tikt reanimēti, kā to piedāvā Baiba Rozentāle.

Mēs nevaram pieņemt lēmumu, jo nav bijis pietiekami skaidrots un izskaidrots, kas ar to poti. Ir lasīts, ka pēc potēm mēdz rasties veselības problēmas vai saasināties (tikt izprovocētas) kādas citas kaites.

Laiki ir grūti VISIEM !!! It īpaši mazākpasargātiem. Cilvēki labāk būs gatavi sēdēt mājās, jo cilvēki BAIDĀS.

Kas te tik nesaprotams????????????????????

13.oktobris, 20:24 Atbildēt

viņķele aizmirsa vēl vienu blakni,kas viņai jau ir sen :Rādīt FY(vidējo pirkstu) sabiedriskās vietās!

13.oktobris, 21:09 Atbildēt

UN vislielākā AVĀRIJA ir Viņķele pati ! Tā bija drausmīga AP partijas kļūda ieceļot šādu, pilnīgi neatbilstošo personu par ministri. Es ļoti gribu - činkstēja Ilze. Ignorēti tika visi vēlētāju svītrojumi. NEkad valstī nebūtu šāda Covida trakomāja , ja par veselības ministru uzreiz būtu iecelta atbilstoša persona . Taču ne, AP paliek spītigi iekrampējusies silē. Otrs ministrs nav daudz labāks.

13.oktobris, 22:09 Atbildēt

Ilžuks iebāž pirkstu Aldim

Aldis bļauj - Kāpēc bez maskas

Ilžuks smaidot urķē dziļāk

Aldis elš un pūš, un domā

Žēl, ka Kaimiņš vairs nav draugos

Tad ar prieku padalītos.

13.oktobris, 22:30 Atbildēt

Tava dzeja nopietni iespārda...

14.oktobris, 9:38 Atbildēt

Viņķeles kundzei nu vajadzētu klusi sēdēt pie Tētuka klusi kā pelītei ,jo viņas ministrēšanas laikā notika vislielākā nobīde no vairāk vai mazāk pareiza kursa .Plēsās ar Kariņu ,kad tas pieprasīja stingrākus noteikumus ,pasūtīja vislētāko un sliktāko vakcīnu ,atteicās no labākām.Kam taupīja naudu?Lai pēc tam maksātu desmitkārt.Speciāla kaitniecība?Ģimenes tradīcijas(Klīda runas,ka Helsinki-86 ielavījies kāds nodevējs).

14.oktobris, 11:46 Atbildēt

mana psihiskā veselība pasliktinās no visa tā murga, ko katru dienu runā gudrās galvas

15.oktobris, 9:16 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:32

Jaunākās diskusijas