Latviešu astrologs atklāj, ko sagaidīt tuvākajā nākotnē

tautaruna.lv 11.janvāris, 14:30
 
AFP/Scanpix/LETA
Latviešu astrologs Kristaps Baņķis sociālajā tīklā Facebook atklājis, kādas gaidāmas janvāra nākamās trīs nedēļas.
Astrologs uzsver, ka nākamās nedēļas būšot astronotikumu pilnas.

"Ieklausies brīdinājumos, lai neiekristu spriedzes nelaikos un nepalaid garām superlaikus, ko izmantot būtiskām pārmaiņām, rīcībai un veiksmei! Bez tam gaidām Ūdensvīru laika iestāšanos, kas tieši 2021. gadam raksturīgu planetāro apstākļu pēc karaliski valdīs visu turpmāko mēnesi un par sevi jo bieži atgādinās visu gadu. Piedzīvo astromaģiju un robežpārejas, bet janvāra beigās jau klāt pirmais šī gada Dižčiks," raksta astrologs.

Iepriekš rakstot par Baņķa prognozēm, tika vēstīts, ka astrologs Kristaps Baņķis ir pārliecināts - globālā krīze tā pa īstam Latviju sāk "ķert" tikai tagad. Tā viņš izteicās pērnā gada oktobrī.

Viņš atklāja, ka nākamā (jau šī) gada horoskops ir diezgan dramatisks, ar daudz nopietnākām nebūšanām un trim kritiskiem periodiem, ko piedzīvosim.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Banki,,cik maksās šņabis 0,5l Lidl uz Jāņiem??Pasaki,ko zvaigznes rada!

11.janvāris, 15:38 Atbildēt

- Godīgi, kā teica Baņķis, -

- Šitais gads būs baigais draņķis!

11.janvāris, 16:35 Atbildēt

Pieņemšu zināšanai, ka bieži saka viens mans paziņa.

11.janvāris, 16:52 Atbildēt

Es domāju,ka mums jāizmet no krēsliem(tos gudrie)ieskaitot Valsts prezidentu un,tad varbūt mainīties kaut kas uz labāko pusi!

11.janvāris, 17:33 Atbildēt

Nu nevar tie astrologi arī neko precīzi noteikt globālā līmenī, ja viņi pat vienam cilvēkam nevar precīzi neko pateikt, vadoties pēc dzimšanas datiem. Man ir pieredze, jo gribējās vienkārši paklausīties, vai atbilst maniem gaišredzības redzējumiem. Nu nē....jo diemžēl, astrologa teiktais laiks pagājis un nekas nav mainījies.

11.janvāris, 18:26 Atbildēt

Un samaksājis vismaz 40 einarus

11.janvāris, 21:50 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:28

Jaunākās diskusijas