SPKC direktore atklāj, kur ir vislielākais risks inficēties ar Covid-19

tautaruna.lv, Agate Grebže 29.okt
 
F64, Kaspars Krafts
TV24 raidījuma "Dienas personība ar Veltu Puriņu" intervijā par Covid-19 situāciju Latvijā Slimību, profilakses un kontroles centra (SPKC) direktore Iveta Gavare stāsta par aktuālajiem Covid-19 izplatības pētījumiem.

Eiropas slimību profilakses un kontroles centrs ziņo, ka vislielākā saslimstība ir mājsaimniecībās, darba vietās un skolās. Jaunākie pētījumi rāda, kāpēc inficēšanās notiek tieši darba vietās.

Slimību, profilakses un kontroles centra (SPKC) direktore Iveta Gavare atklāj, ka īpaši bīstams ir darbs vairākiem cilvēkiem pie viena galda, piemēram, zvanu centros, ražošanas līnijās.

Ja netiek ievērota distance, mazgātas rokas, dezinficētas virsmas, lietotas maskas, ja distance nav iespējama, tad, vienam inficētajam ātnākot uz darbu, var saslimt ļoti daudz darbinieku.

Jau ziņojām, ka Latvijā pēdējo nedēļu laikā ar Covid-19 inficēto skaits ir strauji pieeaudzis. Līdz šim saslimšana ar Covid-19 Latvijā apstiprināta 5144 personām, bet 1382 cilvēki izveseļojušies.

Interviju skaties TV24 raidījuma ierakstā.

Komentē 4

 
Anonīms
 

No kurienes tāds apgalvojums, ka mājsaimniecībā liels risks inficēties?

29.oktobris Atbildēt

Atnāks pie Tevis kaimiņš, šķaudīs, klepos un krēkosies, vēl iespļaus izlietnē un vīruss klāt.

29.oktobris Atbildēt

Cik visi lieli exsperti,,murgo vien taalakk,,

29.oktobris Atbildēt

Kur vislielākais risks inficēties varu pateikt.televizors katru dienu maļ vienu un to pašu ziņās internets avīzes vot lielākais infecešanas avots jo vairāk dzirdi vairāk galva sāp.

30.oktobris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 3:21

Jaunākās diskusijas