Sandis Kiops: Koronavīrusa draudi neapturēs mani no pasaules apceļošanas

Viktorija Gabrjuna 15.marts 2020, 15:49
 
Ekrānšāviņš no Instagram
Latvijas slavenais ceļotāju pāris Sandis Kiops un Daina Laukmane koronavīrusa izplatības laikā izmanto iespēju vieglāk rezervēt viesnīcas un biļetes nākamajiem braucieniem, raksta "skaties.lv".
”Mēs ceļosim kā ceļojām, un nekādi koronavīrusa draudi neapturēs mūs no pasaules apceļošanas. Vienā vārdā - man un Dainai ir pilnīgi pie kājas visas šitās mākslīgi radītās muļķības ap koronavīrusu,” savu nostāju atklāj Kiops.

Mūziķis un viņa līgava, restorānu biznesa īpašniece, paraduši ceļot vairākas reizes gadā, un viņu plānus nekas neizjauks arī šogad.

”Drošiem pieder pasaule, viņu dzīve un skaistie mirkļi, bet - lai bailīgie salien savās alās ar pārtikas iekrājumiem un sūkā pirkstu! Koronavīruss ir mākslīgi radīts, lai tie, kas sēž augšā pie pasaules vadības grožiem, nopelnītu uz akciju biržām un mākslīgi radītu pasaules finansiālo krīzi. No koronavīrusa vispār nav ko baidīties," pauž Kiops.

Viņa un Dainas ceļojumu plānus vīruss nekādi nav ietekmējis - abiem jau kabatā biļetes uz vairākām valstīm, un viņi plāno braukāt vēl!

”Jau 19. martā mēs lidojam uz Bulgārijas galvaspilsētu Sofiju, kur apmeklēsim Albano&Romina koncertu," pauž Kiops.

Vasaras sākumā pāris dosies ceļojumā pa Ameriku, svinot piecu gadu kopdzīvi.

Viņš rosina ļaudis paskatīties uz koronavīrusa radīto ažiotāžu no pozitīvās puses.

”Nebūs vairs tik lielu rindu lidostās un tūrisma aktuālākajos punktos. Nebūs problēmu ar to, ka viesnīcās vairs nav brīvu numuriņu, būs vieglāk filmēt un fotografēt, jo nelīdīs kadrā citu tūristu galvas.

Varbūt pat kritīsies cenas aviobiļetēm. Ja man tagad gadītos izdevīgs piedāvājums lidot uz Ķīnu vai Itāliju, es to noteikti pieņemtu. Vispār jau Itālijā un Ķīnā koronavīrusa karantīna ir tikai konkrētos valsts rajonos," piebilst Kiops.

Avots

Komentē 11

 
Anonīms
 

Nu varonis!

15.marts 2020, 15:54 Atbildēt

Glabās to idiņu par valsts līdzekļiem?

15.marts 2020, 16:05 Atbildēt

Idiņš

15.marts 2020, 17:16 Atbildēt

Vēl viens, kas gudrāks par visiem.

15.marts 2020, 17:37 Atbildēt

Divi idioti

15.marts 2020, 23:06 Atbildēt

1.-kārt. Nekur šie neaizlidos! (HAAA)

2.-kārt. Šamie jāsoda būtu pēc visiem gostiem, jo paši atzinuši, ka viņiem pie kājas citu cilvēku veselība....

16.marts 2020, 2:15 Atbildēt

Ļoti ceru, ka vairāk šādi domājošu cilvēku mūsu sabiedrībā nav. Bravūra ir nevietā! Vismaz par saviem vecākiem varētu padomāt, ja jau citi ''pie kājas''.

16.marts 2020, 11:56 Atbildēt

Dod, Dievs, izbaudit un redzet, tadus pajolinus pat nebus zel

16.marts 2020, 15:13 Atbildēt

Interesanti ká tam pamuļķim veicas ar to ceļośanu. Cirvis riktígs!

16.marts 2020, 22:20 Atbildēt

Nesaprotu šos skaudīgos un tizlos komentārus . Kāda Jums daļa ka kāds šajā laikā grib ceļot ?!? Katrs savu dzīvi dzīvo ka vēlās un var . No tā ne valstij , ne kādam no Jums , skaudīgie komentētāji , ļaunums neradīsies . Ne jau uz Jūsu rēķina viņi ceļo , bet par savu godīgi nopelnīto naudu . Bet par šis ceļošanas pozitīvajiem faktoriem viņiem 100% taisnība .

16.marts 2020, 23:58 Atbildēt

Pie mums ir tā- visi ir lieli varoņi un valsts neko nenozīmē, bet tiklīdz rodas problēmas ārvalstīs, tad gan atcerās, kuras valsts pilsonis ir un kādēļ valsts par viņu necīnās.

17.marts 2020, 6:20 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:22

Jaunākās diskusijas