Šlesers grandiozi nosvinējis 50 gadu jubileju

Viktorija Gabrjuna 4.feb
 
F64
Uzņēmēja un bijušā politiķa Aināra Šlesera 50.gadu jubilejas svinībās pulcējās ap 300 smalku un sabiedrībā zināmu viesu, vēstīts Edgara Orlova "Ar vērienu nosvin 50.jubileju" izdevumā "Privātā Dzīve".

Šlesers svinībām bija noīrējis Hanzas peronu.

Svinībās tika ielūgti ne tikai Latvijas biznesmeņi un bijušie politiķi, bet arī turīgi ļaudis, piemēram, no Krievijas un Norvēģijas. Tāpēc arī uzrunu Ainārs teica četrās valodās - latviešu, krievu, angļu un norvēģu.

Viesu vidū bija Ivars Godmanis, Andris Šķēle, Aigars Kalvītis, Indulis Emsis, bijušais Valsts prezidents Andris Bērziņš, Gatis Truksnis, Oļegs Burovs, Andris Ameriks, Andris Bērziņš un Andris Ārgailis.

Interesanti, ka gaviļnieks viesiem lūdza nenest viņam dāvanas un ziedus, bet veikt ziedojumu Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas fonda akcijai "Eņģeļi pār Latviju" ar norādi "Aināram 50".

Pamatēdiens svinībās tika pasniegts piecās kārtās, bet pirms tam varēja mieloties ar dažādām uzkodām, savukārt pusnaktī zālē tika ievesta milzīga torte.

Pasākumā ar dziesmām priecējuši dažādi latviešu mākslinieki, piemēram, Inatrs Busulis, Laima Vaikule, Aija Andrejeva, Lauris Reiniks un citi.

Komentē 21

 
Anonīms
 

Dauz Laimes...

4.februāris Atbildēt

Daudz laimes Aināram, vismaz tagad varam redzēt, cik kupls ir šo čūsku un kangaru loks!

4.februāris Atbildēt

Pareizi!No čūskām trūkst vienīgi Ušakova un viņa zaglīgās sievas,bet varbūt,ka bija,tik nav nobildēti

4.februāris Atbildēt

Patiesi,daudzi tur varētu neiet, tā demonstrējot savu attieksmi,bet nu nē taču.Naudiņa,ak naudiņa...

4.februāris Atbildēt

zaglis ,ne jau ar godīgu darbu tiki pa miljonāru ,sen vieta aiz restēm varbūt 50 gad tākā laiks tikt

4.februāris Atbildēt

Nevajag būt tik skaudīgai , šis cilvēks LV politikā ienāca kā miljonārs ! Diemžēl tādu praktiski nav daudz !

4.februāris Atbildēt
Uldis Bārītis > renalds.berzins

Taisnība!

4.februāris Atbildēt

Inese,kur tev ir kau kadi pieradijumi ka Ainars Slesers butu kau ko nozazis..

4.februāris Atbildēt
Anemaria Grīna > renalds.berzins

Politikā Šesers neienāca kā miljonārs, jo uz Norvērģiju izbēga sakarā ar kriminālvajāšanu. Latvijas 90.gadu mežonīgais kapitalisms ar mežonīgām valsts īpasumu, kapitāla pārdalēm, ka jau citiem ta laikapolitiķiem deva iespēju viegli iegūt pamatkapitalu turpmakam biznesam, sevišķi kontaktējoties ar Krievijas "biznesmeņiem". Kas tad bija TUA tirgošanas "krusttēvs"un kāds tam rezultāts? Austrumu valstu noziedzīgās naudas atmazgātaji te ieguva paradīzi tās ieguldīsanai ar ofsoru palīdzību. Nerunājotpar to, ka viņiem tika iztirgota visa pārtikas rūpniecība. Un tagad šī 90.gadu "bices" tikšanas svinībās nav uzskatama par smalku viesu satiksanos. Domajošam cilvēkam šīs svinības atsauc atmiņa to laiku, kad tautas sava naivuma dēļ uzticēja varu un pārvaldi bijušajai LPSR KP un pārvaldes nomenklatūrai, kas nelietīgi to izmantoja savās interesē un padarīja sabiedrības vairakumu par trūcīgajiem

5.februāris Atbildēt
Imants Vingolds > anemaria.gr.na

Varu saglabā tie, kuri ar to prot rīkoties...

6.februāris Atbildēt

Re, kā skaudība rada nežēļīgu naidu cilvēkos. Šīs īpašības dēļ Latvijā bija gan izsūtīšanas, gan štučīšanas. Aināra vaina ir tikai tā, ka ir bagāts.

4.februāris Atbildēt

Diemžēl "stucīja" LPSR laikā ne jau skaudības dēļ, bet gan privilēģiju, karjeras dēļ, Un šiem līdzīgie arī devās "taisīt" politisko karjeru, kas deva iespēju tūlītēju un vieglu valsts, respektīvi tautai piedeošā pārdali savas kabatas pildīšanai. Kurš no šiem politiķiem var pateikt, ka savu pirmo miljonu radija ar godprātīgu darbu? Pat Kristopāns atzina, ka uztaisīja pirmo miljonu tirgojot kokmateriālus (piederošus valstij, bet acīmredzot prihvatizētus). Kas tad noteica Latvijas pāreju mežonīgā kapitālisma rkonomiskajās attiecībās ar mežonīgām metodem pirmēja kapitala uzkrāsanai)

5.februāris Atbildēt
Uldis Bārītis > anemaria.gr.na

Likums netika pārkāpts, «jārok» dziļāk - pie likumdevējiem.

5.februāris Atbildēt

Käpec videjais latvietis neorientejas sabiedriski politiskajos notikumos? Uz kä rekina Slesers kluva miljonärs? Kurs no miljonäriem Latvijä ir notiesäts?

4.februāris Atbildēt

Sirsnīgi sveicu! Šlesers ir viens no viedajiem cilvēkiem, tikai skauģi to neredz, jo acis ar skaudību aizmiglotas. Un skaists žests - nenest dāvanas sev, bet ziedot Sargeņģela akcijai.

5.februāris Atbildēt

Kur Aināra solītās 50000 darba vietas Rīgā? To nav...

6.februāris Atbildēt

Ziedot var ,bet kam tērēs?

9.februāris Atbildēt

Sļesars(latviski-virpotājs),jau tik vecs..

5.februāris Atbildēt

atslēdznieks,Albert ,atslēdznieks.

8.februāris Atbildēt

Cēls žests no Šlesera puses būtu bijis tad, ja viņš būtu neaicinājis uz savu jubileju miljonārus un bijušos politiķus, bet gan trūcīgos iedzīvotājus, aicinot tos sēsties pie bagātīgi klāta galda un beigās vēl ziedojot viņiem gan naudu, gan pārtikas pakas, vot, lūk, tas jau būtu kaut kas ievērojams un cēli no viņa puses !!!

6.februāris Atbildēt

Grīnas skaidrojums ļoti precīzs.kāpēc Šlesers tas ir sievas uzvārds,pagātnē izdarītais jaslepj .

9.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:08

Jaunākās diskusijas