Sokolovam nepieciešama "palīdzība"

tautaruna.lv 2.jūnijs 2019, 18:14
 
F64 Photo Agency
Fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs sociālā tīklā Facebook lūdz līdzcilvēku palīdzību, jo vēlas iegādāties aitu vai kazu, lai nebūtu visu laiku jāpļauj zāle, bet tā tiktu apēsta. Viņš cilvēkiem vaicā, vai, lai turētu šos mājlopus, nepieciešama speciāla licence.
"Man te ir 800 m2 nožogotas zaļās zemes, kur man zb visu laiku pļaut zāli. Un man ir ideja! Var nopirkt (pa 100€) aitu vai kazu. Lai viņa tur dzīvotu, kamēr nav sniegs. Tā aita varēs tur regulēt zāli, bet kad sāksies sniegs, viņu var nosūtīt uz gaļas kombinātu vai pārdot. Vēl variants, tādu aitu, kurai ir garas spalvas, ar kurām viņa varēs regulāri dalīties. Neziniet, vai, lai turēt aitu, vajag kaut kādu licenci vai dokumentus? Vai var vienkārši nopirkt "ss"ā un, lai viņa dzīvojas?" jautā Sokolovs.

Vairāki ļaudis komentāros pazobojušies par Sokolova ideju, taču citi snieguši visai vērtīgus padomus. Kāda sieviete fotogrāfam iesaka iegādāties zāles pļāvēju robotu, vēl kāda norādījusi, ka "šitādai zālei ideālas ir pīles un zosis - tās uz Mārtiņiem uz izķeršanu. Noēd smuki tā, it kā būtu nopļauts + gliemeži dārzā vairs nebūs".

Ņemot vērā ieteikumus, Sokolovs kazas vai aitas vietā tomēr izdomājis iegādāties trimmeri, kas, viņaprāt, sagādās daudz mazāk problēmu.

Jāatgādina, ka nesen Sokolovs nāca klajā ar paziņojumu, ka aizraujas ar proteīna ražošanu no kukaiņiem un iesaka to pamēģināt arī citiem. To varot pievienot kā piedevu tradicionālai pārtikai, lai samazinātu lopkopības produktu patēriņu un lai palielinātu uzturvielu daudzumu.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:32

Jaunākās diskusijas