Paēdot Latvijā iecienītā kafejnīcā, sieviete nedēļu mokās ar sāpēm

tautaruna.lv 22.aug 2018
 
F64
Portālā "sudzibas.lv" paustas bažas par kafejnīcas "Pakistānas kebabs" ēdiena kvalitāti un apstākļiem, kādos tiek gatavots ēdiens.
Problēmas ar vēderu turpinājās 7 dienas,bija jāņem darba nespējas lapa. Diagnoze - pārtikas saindēšanās!

Kāda persona raksta, ka pēc maltītes kafejnīcā sākās pamatīgas veselības problēmas.

"2018.gada 11.augustā Liepājā,Tirgoņu ielā apēdu Falafel. Pēc 4 stundām sākās vemšana un caureja. Problēmas ar vēderu turpinājās 7 dienas,bija jāņem darba nespējas lapa. Diagnoze - pārtikas saindēšanās! Esiet uzmanīgi!
Tur ir antisanitāri apstākļi pēc pilnas programas!" raksta persona, piebilstot, ka PVD būtu jāpievērš uzmanība šim ēdināšanas uzņēmumam.

Tikmēr komentāros cilvēki raksta, ka, iespējams, saindēšanās iemesls ir cits ēdiens.

"4 stundu laikā saindēšanās simptomi parādās ļoti reti.
Biežāk saindēšanās simptomi parādās pēc dienas vai pat divām.
Ja vien tas nav bijis Zeltainais stafilokoks, tad vēl varētu būt tās 4 stundas.
Nesaku, ka pie vainas nav kebabs, bet bieži vien cilvēki paši mājās saindējas, tad citā dienā paēd kaut kur un vaino ēdināšanas iestādi," teikts kādā komentārā.

Tikmēr kāds cits komentētājs piekrīt, ka kafejnīcā ir antisanitāri apstākļi, atklājot, ka ir redzējis, kā ēdienu gatavo (liek kopā kebabus) ar plikām rokām.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Jābūt galva aptaurētam, lai ietu uz tādu iestādi ēst. Neesmu nekad bijis un neiešu uz to iestādi, lai paši melnīši ēd savus kebabus. Es labāk mājās uzgatavoju veselīgas pusdienas, zinot kā dārzeņi un augļi būs nomazgāti, nomizoti un viss labos, un tīros apstākļos.

22.augusts 2018 Atbildēt

Sieviete,kur Tava galva!?

22.augusts 2018 Atbildēt

visādu stafilokoku dabiskā vieta jebkuram ir paša mutē -- ''pārtikas saindēsanos"" katrs sev līdzi nēšā--- visādu salmonellu unnosacīti p[atogēno baktēriju katram ir pilnas iekšas-- pietiek paša imūnsistēmai kādu gļuku uztaisīt -- pārmēru atdzist vai parkarst -- vai vnk izbaudīt lielākus kontrastus pie kondicioniera vai pludmalē ...100 un viens variants

-- un ja tiešam šķiet ka darīšana ar kautkur ielaizītām

baktērijām vai viensūņien - vai salmonellas saldēdienā savaoirojušqas -tad tikaoi debilais mazizglītotais nedēļu pļūtīs vems un nosprāgt mēginās -- normālais aptieķnieku blatos ---uzreizi -- sakarīgu devu antibiotiku vai trihopolu - vai kādam veterināram pāris levomicet6īna tablešu vai šķipsniņu ((kādu 1/3 grama )

efektīvu nitrofurānu ..

un viss --pāris stundas viss būs normā ---

tas ir tad ja veselīb8u vajag -- ja vajag

pakistānietim uzdirst darbaq nespējas lapu tad gan var mērkaķoties-- bet kebabi nav jāvaino tāpēc --

23.augusts 2018 Atbildēt

Pie dvieļugalvām ēst.... Pirms ēst, palūkojoties uz to mērkaķu ķetnām.....To radijumu sabiedrībā nav pieņemts mazgāt rokas.

22.augusts 2018 Atbildēt

Tiešām jābūt aptaurētam, lai uz tādu vietu ietu ēst!

23.augusts 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 4:50

Jaunākās diskusijas