18 gadus veca meitene nomirst pēc zobārsta apmeklējuma

tautaruna.lv 15.aug 2018
 
F64
Krievijā, Tulā, ierosināta krimināllieta par kādas 18 gadus vecas meitenes nāvi zobārstniecības klīnikā, raksta vietējie mediji.
Pacientei tika iešpricētas zāles, lai procedūra nebūtu tik sāpīga, taču pie zoba raušanas ārsts tā arī netika - meitene zaudēja samaņu.

Meitene pierakstījās uz vizīti pie zobārsta, kur viņai paziņoja, ka nepieciešams izraut zobu.

Pacientei tika iešpricētas zāles, lai procedūra nebūtu tik sāpīga, taču pie zoba raušanas ārsts tā arī netika - meitene zaudēja samaņu.

Kā izrādījās, meitenei uz zālēm sākās alerģiska reakcija. Viņa tika nogādāta reanimācijā, nākamās dienas rītā pat nāca pie samaņas un tika pieņemts lēmums viņu pārvest uz citu slimnīcu, taču tur jauniete nomira.

Lietas izmeklēšana turpinās.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Labvakar... man bija līdzīga pieredze pie ieteikta ļooooti laba zobārsta (klīnikas Rīgā), kur nesapratu vai dzīvošu vai miršu. Pirms tam bija spricēta anestēzija un nekas tāds nebija atgadījies, bet izlēmām ārstēties labā Rīgas privātklīnikā - kopš tā laika zobus laboju bez anestēzijas. 1,3h kratījos uz krēsla tā it kā būtu pieslēgta elektrības krēslam, pēc 3 kāršas anestēzijas ievadīšanas, lai saurbtu gudrības zobu - palika slikti. Zobārstes un klīnikas vadītājs it kā darīja ko varēja, ātros neizsauca, beigās arī zobu salabojām, bet bija ļoooooti slikta sajūta, domāju, ka nomiršu...

16.augusts 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:16

Jaunākās diskusijas