Dobeles pusē strādājot mirst skolēns, kas vēlējās vasarā piepelnīties

tautaruna.lv, Viktorija Gabrjuna 20.jūl
 
F64
Auru ciemu Dobeles novadā pāršalkusi traģēdija - gājis bojā nepilngadīgs jaunietis, kas strādāja zemnieku saimniecībā, vēstīja raidījums "Degpunktā".
Notika reakcija, kurā šis nepilngadīgais jaunietis guva 90% apdegumu, un šobrīd viņš jau ir miris, apstiptina VDI.

Ņemot vērā traģiskā nelaimes gadījuma mīklainos apstākļus, šobrīd informācija tiek ierobežota. VDI darbinieki pagaidām spēj tikai apstiprināt faktu.

Kooperatīvā ”Auru Grauds” jaunietis strādāja zemnieku saimniecībā ”Zītari” un no zemnieku saimniecības “Arāji”, kopā ar darbinieku, jaucot ķīmiju lauksaimniecībai, notika reakcija, kurā šis nepilngadīgais jaunietis guva 90% apdegumu, un šobrīd viņš jau ir miris, apstiptina VDI.

Kooperatīva ”Auru Grauds” darbinieks stāsta: “Ziepju zāles saucamās. Nātrija hidroksīds. Ļoti plaši pielietojama ķimikālija - skābju neitralizēšanai, šokolādes ražošanā, pīrādziņu cepšanā… Tā ir viena no e-vielām. Viņa bija tīrā formā.”

Šausminošos notikuma apstākļus precīzi zina tikai otrs uzņēmuma darbinieks, kurš strādāja kopā ar bojā gājušo un arī cieta no tām pašām agroķīmijas vielām. Viņš šobrīd atrodas ārstniecības iestādē.

Nākamnedēļ tiek plānotas jaunieša bēres. Vietējie, sērās un dusmās, spekulē, kā varēja gadīties, ka nepilngadīgam jaunietim bija uzticēts maisīt ķīmiskās vielas bez darba apstākļiem atbilstoša aprīkojuma.

Avots

Komentē 11

 
Anonīms
 

Nav normāli, ka Kompetentās institūcijas, kuras sniedz pakalpojumus Darba aizsardzībā, sagatavo tikai papīrus, bet cilvēku apmācība tā arī paliek uz papīra. Nav normāli, ka Darba inspekcija nodarbojas tikai ar Darba tiesiskajiem jautājumiem un reizi gadā atceras par tematiskajām pārbaudēm, bet tas jau nesakārto pēcpadomju paaudzes domāšanu un izglītošanu par mūsdienu darba kultūras - darba drošības nepieciešamību. Rezultāti ir gaužām bēdīgi ne tikai lauksaimniecībā.

20.jūlijs Atbildēt

Kads nenopietns darba devejs

20.jūlijs Atbildēt

Pag, kada kompensacija. Atdot vecakiem fermu kompensacija.

20.jūlijs Atbildēt
Indra Volgaste > arnolds.purins

Vietējais miljonārs un lieljsaimnieks, kurš diemžēl samaksās par visu lai mutes būtu ciet

21.jūlijs Atbildēt

Ko šis fermeris ražo?Lai zinu ko nepirkt! Iedomājaties kādās mokās sīkais mira !

20.jūlijs Atbildēt

PSRS laikos nepilngadīgas personas darba devēji nedrīkstēja nodarbināt veselībai kaitīgos apstākļos, par šādu nodarbināšanu draudēja sodi līdz kriminālatbildībai, bet tagad jau laikam visu nosaka nauda jeb TIRGUS ATTIECĪBAS????? Kur skatās Valsts Darba inspekcija? Un ko par to saka Valsts nodarbinātības aģentūra??

20.jūlijs Atbildēt

Tas tik var notikt Latvijă .

20.jūlijs Atbildēt

Jautājums ko darīja jaunietis pie tādām kimijam kur skatījās darba devējs un kāpēc viņam nebija spec tērps tā arī vis noklusis tomēr tā ir Latvijā kam ir nauda tas regulē satiksmi

21.jūlijs Atbildēt

Strādāja pie "biezāka"zemnieka bijušā obxs priekšnieka

21.jūlijs Atbildēt

LABAS ZIŅAS;

Vai meklējat finansiālu palīdzību? Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums, lai samaksātu rēķinus vai parādus? neatkarīgi no aizdevuma varbūt jums vajadzētu sazināties ar mums šodien pa e-pastu: pedroazevedo532@gmail.com vai arī Whatsapp: +59169640789

24.augusts Atbildēt

Mani sauc Irene Kovács no Horvātijas, es sazinājos ar Susan James Financial Help Company kundzi par uzņēmuma aizdevuma summu EUR 50 000,00 apmērā. Tad man teica par solījumu apstiprināt pieprasīto aizdevuma summu, pēc tam, kad atkal pieņēmu risku, jo man bija tik daudz izmisuma lai izveidotu uzņēmumu līdz vislielākajam pārsteigumam, aizdevuma summa tika ieskaitīta manā bankas kontā 2 stundu laikā bez stresa, kā iegūt manu aizdevumu. Es biju pārsteigts, jo man vispirms kļuva par krāpšanas upuri! Ja jūs vēlaties saņemt jebkādu aizdevuma summu un jūs atrodaties jebkurā valstī, es jums iesaku sazināties ar Susan James kundzi pa e-pastu:susanjamesloanfirml07@gmail.com vai susanjamesloanfirml07@outlook.com vai caur tīmekļa vietni:susanjamesloanfirm.wixsite.com/loan-officer vai Kas-app viņas numurs:+1(587)206-1157

29.augusts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:36

Jaunākās diskusijas