Kivičs skarbi kritizē prezidentu Vējoni

tautaruna.lv 10.jūl 2018
 
Edmunds Brencis/ F64 Photo Agency
Svētdien Mežaparka lielajā estrādē ar koncertu "Zvaigžņu ceļā" izskanēja XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI deju svētki. Kā ierasts, tad koncerta laikā savu svinīgo runu teica arī Valsts prezidents Raimonds Vējonis, kuram vēlāk skarbus vārdus veltījis mūziķis un raidījuma vadītājs Andris Kivičs.

Uzrunājot XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku noslēguma koncerta "Zvaigžņu ceļā" dalībniekus un skatītājus, Valsts prezidents Raimonds Vējonis sacīja, ka mūsu pienākums ir kopt kultūras lauku, kas izaudzis no mūsu pagātnes un ko varam nest nākotnē.

"Dziesmu svētku kopkoris - tie esam ne tikai mēs te Mežaparkā. Mūsu kopkoris ir visi Latvijas kultūrai piederīgie - visi, kas kopā ar mums plašajā pasaulē," prezidenta teikto citē ziņu aģentūra LETA.

Jau neilgi pēc izskanējušās uzrunas sociālajos tīklos uzvirmoja plašas diskusijas ne vien par runas saturu, bet arī to, ka mūsu Valsts prezidents kārtējo reizi nav spējis tekstu norunāt bez minstināšanās. Kamēr vieni Vējonim veltīja skarbus vārdus, tikmēr citi metās aizstāvēt norādot, ka arī viņš ir tikai cilvēks, kuram ne viss izdodas perfekti.

"Ja valsts prezidents valsts lielākajā notikumā(un arī ārpus tā,regulāri) nevar izdarīt vienīgo, kas viņam ir jāvar izdarīt- iedvesmojoši, emocionāli, tekoši runāt, tad tas ir signāls visai tautai."

Savu viedokli pēc uzrunas nav slēpis arī raidījuma vadītājs un mūziķis Andris Kivičs. "Palasīju Vējoni žēlojošos komentārus un nenoturējos... Ja valsts prezidents valsts lielākajā notikumā(un arī ārpus tā,regulāri) nevar izdarīt vienīgo, kas viņam ir jāvar izdarīt- iedvesmojoši, emocionāli, tekoši runāt, tad tas ir signāls visai tautai - arī jums savā darbā nav jāvar paveikt tas, kas jums ir jāpaveic, jums nav savā lietā jābūt varošiem, jo (kā var feisbukā lasīt) jūs....esat tikai cilvēki..!!! Un tagad iedomāsimies, ka Vējoņa līmenī savu darbu dara lidmašīnu piloti, ķirurgi operāciju zālēs, pārmijnieki uz dzelzceļa," sociālajā tīklā facebook raksta A.Kivičs.

Viņaprāt, problēma esot tajā, ka mūsu Valsts prezidents vienkārši nav pārliecināts par sevi un to, ko dara. "Tas ir vienīgais iemesls.Un nepārliecināts prezidents nav labs prezidents tautai, kura jau tāpat mocās ar mazvērtības kompleksu.Bet ,varbūt, tas nemaz nav svarīgi."

Jau vēstīts, ka XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI deju svētki norisinājās no 30.jūnija līdz 8.jūlijam, un tajos kopumā piedalījās vairāk nekā 42 000 dalībnieku. Nedēļas garumā klātienē svētku pasākumus apmeklēja aptuveni 500 000 skatītāju.

Komentē 25

 
Anonīms
 

Vaina nav berjozkinā Nr.1 vai berjozkinā Nr.2, bet gan tajā, ka tauta neko labāku nav pelnījusi. Jo joprojām atrodas "tautieši", kuri gānās par VVF, kura tiešām bija PREZIDENTE. Bet daudz par inteliģentu priekš šitās prastās sabiedrības

10.jūlijs 2018 Atbildēt

Jūs par pulksteņa stāstu vai kapavietu? :D

10.jūlijs 2018 Atbildēt
Laima Kube > p.teris.krusti

Kāda tam nozīme. VVF ir pelnījusi godam to kapavietu, tad nu gan skauģi uzmetušies, laikam paši to vietu iekārojuši, fuj

10.jūlijs 2018 Atbildēt
Kaspars Srapsak > laima.kube

VVF jau savulaik parādīja savu attieksmi pret latviešu tautu, pieliekot un pagrozot pirkstu pie deniņiem...

10.jūlijs 2018 Atbildēt

Kāda prezidente?..tā kura atļāva Latvijas ceļam pilnīgi visu te sagraut?..

10.jūlijs 2018 Atbildēt
Anda Dreimane > p.teris.krusti

Un vēl dārgie restorāni...galīgi nebija pieticīga

10.jūlijs 2018 Atbildēt
Anda Dreimane > laima.kube

Kapa vietas nav žzēl..bet cieņas pret viņu gan nav ..

10.jūlijs 2018 Atbildēt

Nu lūk - "tautieši" pēteris, kaspars, anda un tamlīdzīgie saskatījušies krievijas televīzijas melu ziņas un raksta te komentārus par pulksteņiem, kapavietām, restorāniem un vēl nez par ko. Bet nekas tāds taču nekad nav bijis! Tā ir tikai kremļa feiku propaganda, lai apmelotu VVF.

11.jūlijs 2018 Atbildēt

Visicilveki nav vienadi, ari prezidenti nav visi tadi, kada bija Vaira Vike Freiberga. Nu nesanak Vejonim tas runas, tur neko darit, bet tapec vins nav janomelno.

10.jūlijs 2018 Atbildēt

Ir vēl ļaunāk. Prezidents ir ieliktenis bez harizmas un līdera dotībām. Tāds pats bija Bērziņš un ir Kučinskis. Visādi pakalpiņa stila personāži visur ņirb atbildīgos amatos, jo patiesībā viņi neko nelemj un no tiem nekas vispār valstī nav atkarīgs. Viņi ir tikai tādēl lai mafijas pieņemtie likumi būtu leģitīmi. Tie ir tie īstie kangari. Kādēl mēs vispār kko tādu pieciešam. Kādēl šiem tiek ļauts piegānīt Dziesmusvētkus??

10.jūlijs 2018 Atbildēt

Es nemaz nelasīšu kārtējo nomelnošanu. Vien pateikšu, ka nevienam nav tiesību kritizēt kādu citu. Lai met akmeni pirmais, kurš ir perfekts!

10.jūlijs 2018 Atbildēt

Ko var gaidīt no pushohoļa,izteikties var tikai tad kad jāpasludina algas.) vērts prezidents un viņa banda ar visām vella mātītēm un tēviņiem.

10.jūlijs 2018 Atbildēt

Diemžēl mums nav personību, ir alkatības un varas karas viduvējības

10.jūlijs 2018 Atbildēt

Latviešiem neviens nebūs labs, tāda nu ir realitāte. Nu bet tāds Mamikins vai Ždanoka ir ļoti pārliecināti un runā jau nu ļoti tekoši...

10.jūlijs 2018 Atbildēt

Prezidentam ir jabut stipram,domat par cilvekiem,bet ko vins dara? Neko,nu tad var iztikt bez sis galvas!

10.jūlijs 2018 Atbildēt

pff atradies kas kritize..Tu megini nolaist ko raksta scenarija,,ja emocijas pillnas...Tava zvaigznu stunda beigusies tad vari sevi slavet..pfff..

10.jūlijs 2018 Atbildēt

Nu līdz tādai "latviešu" valodai prezidentam dikti tālu....

11.jūlijs 2018 Atbildēt

paklausoties šī mūsu ķļūdainā prezidenta uzrunu ,vienkārši nāk vēmiens par Valsts vadītāja Latviešu valodas neprasmi...būtu labāk ar godu atkāpies..

10.jūlijs 2018 Atbildēt

vai tad čangaļveidīgiem ir gods,tikai pakaļā ielīst.....

11.jūlijs 2018 Atbildēt

nu īstens tautas pajols tas Vājonis.Un tādu ir dzemdējusi banda;zzs,v,na.

11.jūlijs 2018 Atbildēt

pats tu esi no kādas bandas.NA par Vējoni nebalsoja

11.jūlijs 2018 Atbildēt

Un, pareizi Kivičs teic. Man NAV vajadzīgs mīksts, nevarīgs prezidents, kurš man visu laiku jāžēlo, kā bēbis!!! Nu ZZS, bija prezidents - Bū,Bū,Bē,Bē. Tagad - Pļē,Pļē. Nez kādu dosiet nākošo varoni. Varbūt, vispār mēmu? Baslsojiet par ZZS! Urā, biedri!

11.jūlijs 2018 Atbildēt

Kivičam pašam arī vajadzētu padomāt par savu valodiņu. Pats savos raidījumos nemaz pareizā latviešu valodā nerunā.

11.jūlijs 2018 Atbildēt

Vajadzētu gan,bet Kivičs nav valsts prezidents un,cik zināms,nepretendē uz šo amatu.

11.jūlijs 2018 Atbildēt

ZZS teelu protams graavushi taadi vaargulji,kaa Emsis,Kuchinskis,Veejonis...Ai,kaa vajadzeetu ljaut ar labu komandu pastraadaat A.Lembergam ! Cilveekam,kursh prata sakaartot nolaistu,smirdoshu un putekljainu pilseetu,jaaljauj savest kaartiibaa valsti. Un,ja buus redzams,ka vinjsh to nespeej,tad automaatiski atkritiis vajadziiba peec nebeidzamaam ,,antiLemberga ziepjoperaam un vinjsh vairs nebuus interesants un tagad pie varas esoshajiem, biistams...Nekaadi neredzu citu personu,kura vareetu Latviju reaali izvilkt no ,,graavja,,. Buusim godiigi un domaasim,kameer veel A.Lembergs ir speeka gados un pilns pozitiivas energjijas !

11.jūlijs 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:55

Jaunākās diskusijas