Reiniks publicē emocionālu viedokli par sieviešu olšūnām

tautaruna.lv 21.jūn
 
f64
Dziedātājs Lauris Reiniks, no rīta skatoties ziņas, bijis pārsteigts par kādu jautājumu, ko šodien skata Saeimā.

Reiniks paudis sašutumu par to, ka deputāti lems par grozījumiem Seksuālās un reproduktīvās veselības likumā, kas paredz virkni izmaiņu, tostarp aizliegumu nedzemdējušam sievietēm ziedot olšūnas.

"Šodien valdība lems, ko Latvijas dāmas drīkst darīt ar SAVĀM olšūnām?! Drīkst darīt VISU, ko grib, jo nevienam no 100 lēmējiem ar to nav nekāda sakara. Nē, bet toč prikols kaut kāds...," raksta Reiniks.

Dziedātājs skaidro, ka gadījumā, ja Saeima atbalstīs šos grozījumus, Latvija būtu vienīgā ES valsts, kur tāds aizliegums pastāv.

"Nešķiet dīvaini? Nedomāju, ka Valsts budžets no, IESPĒJAMS, ietaupītās naudas pēkšņi plauks un zels. Lai latvju meitas zied kā grib. Un dēli dzied."

Jāpiebilst, ka Saeima šodien galīgajā lasījumā skata likumprojektu par grozījumiem Seksuālās un reproduktīvās veselības likumā, kas paredz virkni izmaiņu, tostarp aizliegumu nedzemdējušam sievietēm ziedot olšūnas, liecina Saeimas darbakārtība.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Tas ir kautkāds sviest -runātājs ,kurš pats līdz pīzdai nav ticis,ai bet vienalga ,ka tikai uz skatuves.

22.jūnijs Atbildēt

Nevajag jau runāt rupji. Jā neatceraties ka tā ir TIKAI FILMA LOL. Kāda starpība ja viņi izdomāja ka viņš piedalās lai piedalās . Neskauž jau

23.jūnijs Atbildēt

stulbenim stulbeņa teksti

23.jūnijs Atbildēt

Forumā

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:12

Jaunākās diskusijas