Līdz 18 gadiem skatīties aizliegts! Duboka bijusī mīļotā publicē atklātu foto

tautaruna.lv 19.jūn
 
instagram
Dziedātāja, dejotāja, fitnesa trenere un bijusī "A-Eiropas" līdera Artūra Duboka bijusī mīļotā sieviete Solvita Avakjana bauda vasaru uz pilnu klapi - peldoties, sauļojoties un piedaloties atklātās fotosesijās.

Instagram Solvita publicējusi atklātu fotogrāfiju, kurā redzama bez bikini augšdaļas.

"Šodien bija turpinājums nūdistu pludmalē. Smiltis bija tik karstas, ka nebija nepieciešami nekādi palagi vai dvieļi," raksta Solvita.

Viņa skaidro, ka ar draudzeni sarīkoja provokatīvu fotosesiju, piebilstot, ka cilvēkiem ar vājiem nerviem un personām, kas vēl nav sasniegušas 18 gadu vecumu, skatīties aizliegts.

Jāatgādina, ka Solvita kļuva pazīstama kā grupas "A-Eiropa" dejotāja. Solvita vairākus gadus bija kopā ar grupas līderi Artūru Duboku. Attiecībās dzima meita Mišela, ko audzina Artūrs.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Fu blaa

19.jūnijs Atbildēt

Govno style !!!

19.jūnijs Atbildēt

Nesaprotu, kas par cepšanos kailo krūšu pēc, it kā viņa būtu gājusi pa pilsētu ar kailām krūtīm , nevis sauļojusies pludmalē, vai tās būtu kaut kādas porno vai erotiskās bildes.... Nekad neviena sieviete par to neuztrauktos! Šī raksta autors noteikti ir ,ļoti "norūpējies" vīrietis. Vai šis cilvēks no dzimšanas nekad nav sūcis mātes pienu no krūts un kas tur liels, ja sauļojoties arī krūts āda dabūn kaut cik D vitamīnu??? Tas ir tikai veselīgi ! Nav ko cepties par kailām krūtīm pludmalē.....

19.jūnijs Atbildēt

Tiesi taa! Un ir arii smukaakas redzeetas ar dreebeem muguraa! Nav pat jaanovelk! Neko te 18+ nesaskatu! 90% sieviesu saulojas pludmalee saadi, un neviens nepieveers tam uzmaniibu! Normaala paraadiiba! Autoram jaiemacas uzbliezt normaalus rakstus ar konkreetaam bildiiteem, lai ir iemesls atveert raksu!

19.jūnijs Atbildēt

Fakinie ievilinātāji, pēc šada virsraksta cerēju kaut ko pliku ieraudzīt...ehhhh.....

19.jūnijs Atbildēt

Super beibe savos gados...

20.jūnijs Atbildēt

diez kas nav

20.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 23:31

Jaunākās diskusijas