Vangas baisie pareģojumi: Kādai nākotnei mums jāgatavojas?

tautaruna.lv, Viktorija Gabrjuna 23.jūn
 
Reuters/Scanpix
Ne reizi vien ir pierādījies, ka aklās bulgāru gaišreģes Vangas pareģojumi ir ticamāki par citu ekstrasensu minējumiem. Lai gan Vanga vairs nav starp dzīvajiem, joprojām ik pa laikam tiek publicēts viņas sacītais. Izvēle, protams, ir katram - ticēt vai neticēt.
Eiropa kļūs tukša un auksta.

Ir apgalvojumi, ka Vanga precīzi pareģoja 11. septembra teroraktus Ņujorkā, Breksita notikšanu, "Islāma valsts" uzplaukumu, kā arī postošos cunami viļņus Indijā 2004. gadā, pirms tie notika.

Vanga ne reizi vien ir minējusi par eiropiešu un musulmaņu pretestību un, ja ticēt viņas pareģojumiem, Eiropa kļūs tukša un auksta. Nav izslēgts arī tas, ka tiks izmantoti ķīmiskie un kodolieroči.

Vanga minējusi, ka jau XXI gadsimtā Eiropā valdīs musulmaņi. Daži apgalvo, ka pirmsākumi tam ir redzami jau šobrīd, jo migrantu problēma Eiropā ir aktuālāka nekā jebkad.

Tikai XXIII gadsimtā Francijas teritorijā izveidosies partizānu kustība, kas sāks cīnīties ar musulmaņu uzstādīto kārtību.

Vangai ne reizi vien tika uzdots jautājums, kad sāksies Trešais pasaule karš un vai tas vispār būs.

Uz visiem tāda veida jautājumiem viņa vienmēr ir atbildējusi: "Sīrija vēl nav kritusi".

Vanga vienmēr īpašu lomu uz pasaules politiskās skatuves iedalījusi Krievijai. Pēc viņas teiktā, Krievija nepiedalīsies Trešajā pasaules karā un tai kopā ar citām pasaules lielvarām (visticamāk Ķīnu, Indiju un, iespējams, Vāciju) izdosies pasaulē uzstādīt mieru.

Komentē 10

 
Anonīms
 

Tufta... Mirušam cilvēkam var piedēvēt jebkuru tekstu...

23.jūnijs Atbildēt

Laujiet nu nelaimigajai sievietei atduseties dieva miera. Diezgan parestibas vina ir izcietusi saja greku pilnaja pasaule. Galu gala mes pasi cilveki seviski varu turosie esam pie visa pasi vainigi. Un ko pasi pelnisim to ari sanemsim.

23.jūnijs Atbildēt

Tāpēc jau daudzi baidās no Krievijas , ka okupējot latviju, atkal sāks tiesāt par pederastiju

23.jūnijs Atbildēt

Un tevi ,robčik , pirmo ņems aiz garā krāna ... Savējos nodot nevajag , žaunu turi ciet , smerdeli !

23.jūnijs Atbildēt
Toms Toms > andris.dir.is

Viedi vārdi

27.jūnijs Atbildēt

ŠITĀ PLIKĀ DIRŠŠANA SEN VISIEM AKNĀS SĒŽ !!! XREN -TV katru dienu tamlīdzīgus sūdus dzen . kĀPĒC TE ES TO REDZU ? LATVIJĀ ??? Vai nevajag šito kanalizāciju pievērt ????

23.jūnijs Atbildēt

Vangas pareģojumi ir tikai nākotnes varianti! Bet varianti ir vairāki. Vai visi Vangas pareģojumi ir piepildījušies?! Šādu jautājumu katrs sev var uzdot pats! :)

23.jūnijs Atbildēt

NRA atraduši īsto laiku, kad rakstīt savas stulbības! Kauns!

23.jūnijs Atbildēt

izlasot šādus rakstus cilvēki ar švakāku nervu sistēmu padara sev galu

23.jūnijs Atbildēt

Jūs tur visi esat tik gudri kad nav ko pasūtīt d... .Var teikt katram ir internets mājās , tad paņemat un palasiet viņas pareģojumus un netikai viņas bet ari Nostradama pareģojumus.Tas ko viņi ir pareģojuši var teikt vis piepildas ,es biju lasijis vairāk nekā pirms 20 gadiem grāmatas. Un tā arī notiek.

26.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 4:26

Jaunākās diskusijas