Agates Mucenieces ģimenē notikusi nelaime

tautaruna.lv, Viktorija Gabrjuna 14.jūn
 
instagram
Šodien 29 gadus vecā latviešu izcelsmes aktrise Agate Muceniece pastāstīja par viņas ģimenē notikušu nelaimi.

Agatei nomira vecmāmiņa. Savā blogā viņa vecmāmiņai velta sirsnīgus vārdus.

Aktrise publicējusi fotogrāfiju, kurā viņas vecmāmiņa redzama ar savu mazmazmeitu - Agates un Pāvela Prilučnija meitu Miu.

"Tu vienmēr paliksi manā sirdī un atmiņās. Kā es priecājos, mīļā vecmāmiņa, ka tev bija iespēja ieraudzīt savus mazmazbērnus! Tavus stāstus par karu atcerēsies visa klase! Tavi ēdieni vienmēr bija visgaršīgākie! Es tevi mīlu! Spīdi mums no augšas!" raksta Agate.

Aktrises fani izsaka līdzjūtību viņai un visai ģimenei.

A post shared by Agata M (@agataagata) on

Komentē 8

 
Anonīms
 

Šai mavkai nav ko darīt ? Nu jau uz normāliem dabas fizioloģiskiem procesiem sāk šmara parazitēt, lai sabiedrība novērstu uzmanību no vīra (Pāvela Prilučnija) neuzticības izgājieniem.. Lai vecmāmiņai vieglas smiltis, bet Agate lai atgaiņā vīra piegulētājas.

14.jūnijs Atbildēt

Neadekvāts cilvēks Tu esi, un noteikti "nevīrietis". Psihiski veselais nekad ar tādiem dubļu vārdiem neapmētās nevienu sievieti! Kaunies, taču!

14.jūnijs Atbildēt

Vai Tev ir kaut kas svēts???Stogram,nokaunies!!!!

14.jūnijs Atbildēt
Itamārs Toledano > marita.kuzmina

Sievietes ir cūkas. Arī vīrietis var zemu krist, bet nekad tik zemu kā sieviete. Arī Bībelē teikts, ka labu vīrieti (lai ar grūti) var atrast, bet labu sievieti - nekad.

15.jūnijs Atbildēt

Murgs! Vai tad dabisks process ir NELAIME? ŽURNĀLISTAM JĀSAJĒDZ, KO RAKSTA. Veca cilvēka nomiršana NEKAD NAV nelaime, idioti.

14.jūnijs Atbildēt

Es baigi šaubos,ka cilvēka aiziešana mūžībā var tikt uzskatīta par laimi,nevis par nelaimi!

14.jūnijs Atbildēt
Itamārs Toledano > artis.pudans

Uz zemes palikt NEVIENS nevar, un tur nav ko šaubīties. Vai tā ir laime vai nelaimē? Kā kuram...

15.jūnijs Atbildēt

pie ''dubļu straumes""vainīgs ir debils žurnalists --- lai ''demoralizētie pakaļpalicēji''dara ko grib vai ka māk --- kapēc demoralizēto lumpenū ''dvēseles krpoplīgās kustības'' aprakstīt --- tas izraoisa naidu un riebumu -kā viss kroplais un netīrais ,,,

Tā ir patiesībā liela laime ja nirst pareizaja kārtībā -- papriekšu vectētiņs un vecnamiņa -- tad mammīte un tetis -- tad pati -beālīš8i un māsiņas =--- un cerēt ka paT BĒRNI PĒC KADA LAIKA viņiem pievienosies debesīs vai eles katlos ..

No mana viedokļa ""vecmāmiņas nomiršana"{" ir LAIME nevis nelaoime ---no jebkura viedokļa --- Pat Salamans atrod ka nomirt ir labāk nekā piedzimt ..

DEBILO Žurnālistu ziepēs savārīt ---nevar atstat bez sekām -- tādu morālu kroplību sludināt un tautu kaitināt ir nozoiegums

17.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:07

Jaunākās diskusijas