"Lūdzu atbalstu!" "Vairāk Saules" līdzīpašnieks vēršas pie sabiedrības

tautaruna.lv, Viktorija Gabrjuna 14.jūn
 
F64
Restorānu tīkla "Vairāk Saules" līdzīpašnieks Endijs Bērziņš vērsies pie sabiedrības un saviem draugiem pēc atbalsta.
Šinī valstī daudziem ir svešs un banāls šis goda vārds, bet ne man. Ja mēs būtu vainīgi es uzrunātu savu advokātu, bet ne draugus.

Kā zināms, otrdien policija veica kratīšanas restorānu tīklā "Vairāk Saules" aizdomās par iejaukšanos kases aparātos. Policija par iejaukšanos kases aparātu darbībā restorānu tīklā "Vairāk saules" aizturējusi četras personas, restorānu darbība pagaidām ir apturēta.

"Vairāk Saules" līdzīpašnieks Endijs Bērziņš norāda, ka "Vairāk Saules" nekad nav izmantojuši un neizmanto iejaukšanos kases sistēmu programmatūrā.

Sociālajā tīklā Facebook viņš raksta, ka visi 270 "Vairāk Saules" darbinieki var apsēsties pie melu detektora un to apliecināt.

"Uzrunājot visus savus draugus ar lūgumu iesaistīties šajā lietā, es devu viņiem savu goda vārdu, ka mēs to nedarām. Šinī valstī daudziem ir svešs un banāls šis goda vārds, bet ne man. Ja mēs būtu vainīgi es uzrunātu savu advokātu, bet ne draugus. Mēs visi 270 "Vairāk Saules" darbinieki varam apsēsties pie Melu Detektora un to apliecināt, ka NEVIENS NEKAD NAV IEJAUCIES KASĒS, lai sagrozitu datus un apkrāptu valsti. Mani ļoti intresē, kādā veidā valsts un tās struktūras mēģinās ataisnoties par šīm 34 kratīšanām 4 personu aizturēšanu un mūsu "Vairāk Saules" tēla graušanu. Es nojaušu, ka no policijas vadības puses arī ir jautājumi šīs SPECOPERĀCIJAS VEICĒJIEM, kur ir rezultāti. Rezultātu nav un nebūs. JO MĒS TO NEDARĀM. Lūdzu savu draugu atbalstu," raksta Bērziņš.

Komentē 14

 
Anonīms
 

Vecit, tu pats pazinoji, ka kratishana ir radijusi 25.000 eiro zaudejumus. Vakar komentaros lasiju, ka restoranam ir jabut 10 miljonu pelnai gada, lai butu shada summa. Bet aprekini rada , ka apgrozijums bikn lielaks par 2 miljoniem gada. Bet pec maniem aprekiniem tikai nodoklos butu janomaksa ap 4 miljoniem eiro, bet summa bija kaut kur pie 700.000 eiro. Ko tadpiksti, ka pele... Luk es godigi varu izrakstit pagajushaja gada bija 730.000 NZD pelna, nodoklos nomaksaju 317934 NZD

14.jūnijs Atbildēt

Tikai Latvija un Sweice nodoklu nemaksashana nav noziegums. Mums par izvairishanos no nodokliem ari 20 gadus var dabut...

14.jūnijs Atbildēt

Grāmatvedis hujova

14.jūnijs Atbildēt

Kāda aprobežotība, jebkurš uzņēmums , kurš investē naudu jaunu restorānu atvēršanā, tad tas ir mērāms zaudējumos, jo jaunajam ir sevi jāatpelna, domā loģiski!!!

14.jūnijs Atbildēt
xxx

Mēs visi 270 "Vairāk Saules" darbinieki varam apsēsties pie Melu Detektora un to apliecināt, ka NEVIENS NEKAD NAV IEJAUCIES KASĒS, lai sagrozitu datus un apkrāptu valsti.

Interesanti, vai ar tādu pat pārliecinātību viņi atbildētu uz jautājumu, vai viņi var apliecināt, ka restorānu īpašnieki noteikti informētu visus darbiniekus, ja būtu sagrozījuši kases aparātu programmas, lai nodrošinātu sev papildu peļņu?

14.jūnijs Atbildēt

tos kases aparātus jau izņēma dēļ tā, ka jau maijā veiktajās pārbaudēs atklājās, ka grāmatvedībā cipari neiet kopā, tātad kaut kādu blēdība tiek veikta jebkurā gadījumā, vai tā ir caur kases aparātiem vai kā savādāk, to varbūt parādīs laiks, bet tas pat īsti nav būtiski

14.jūnijs Atbildēt

Izgadiijaas drusku redzeet .

Vienu gruuti saprast - kapee tos pasakumus nevareeja taisiit IISI PIRMS SLEEGSHANAS ?

14.jūnijs Atbildēt

>Endijs Berzins

Zinama laikam profanacija, bet tomeer : ja man taa buutu saskrejis un es buutu paarliecinaata, ka viss ir PA LIELAM tiirs ( siikumus visiem var atrast ), bet, ja PA LIELAM tas neatbilst, es, pirmkaart, ieteiktu visiem darbiniekiem iesniegt atluugumus un durt prom uz bezdarbnieku pabalstiem AR NORUNU, ka VISI, kas pashi gribees, tai pat briidii, kad sakaartosies, tiks pienjemti atpakalj. Un, otrkaart, ja tieshaam tas buus taa, kaa Juus rakstat, tad sekojoshi : tiesaaties ar to maski-show organizaciju - pameegjinaat piedziit VISUS zaudejumus - moralos un neieguuto peljnju ieskaitot

14.jūnijs Atbildēt

Nelaime tā, ka Latvijā NAV sabiedrības, pie kuras vērsties....

14.jūnijs Atbildēt

Man liekas, dēļ apvainojuma nodokļu nemaksāšanā nudien nav jāvēršas pie sabiedrības, bet gan pie advokāta. Tas tomēr ir 100% juridisks jautājums.

15.jūnijs Atbildēt

Gali tur kopā neiet tāpēc, ka ir aplokšņu algas un nejēdzīgas grāmatvedes, kuras neprot pareizi sakombinēt.

14.jūnijs Atbildēt

Žēl restorānu pieklājīgi cilvēki apkalpošana suppet,ēdienu sortiments gards iesaku nobaudīt.Agri vai vēlu patiesībā nāks gaismā lai vai kāda tā būtu.

15.jūnijs Atbildēt

Pirms laika līdzīgā veidā policija apciemoja Ganbeju. Tak nekas slikts ar restorāniem nenotika.

15.jūnijs Atbildēt
Atis Alfred Brasmanis > valds.l.cis

Varbūt "uzmeta uz ķepas" un - viss Kārtībā...

16.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:07

Jaunākās diskusijas