"Sagrausim nacistus!" Lindermans cietumā sacer Latvijas krievu pretošanās himnu

tautaruna.lv, Viktorija Gabrjuna 11.jūn
 
F64
Politiskais aktīvists Vladimirs Lindermans laikā, kad atradās Rīgas Centrālcietumā, uzrakstīja Latvijas krievu pretošanās himnu. Himnu Lindermans publicējis vietnē Facebook.

Viņš piedāvā ar paša sacerēto himnu noslēgt katru protesta gājienu, kas tiek organizēts, iestājoties pret mācībām skolās tikai latviešu valodā.

"Daudzi jau pamanīja, ka gājieni, aizstāvot krievu skolas, norit labi, spilgti, bet oratoru uzstāšanās, kas seko pēc tam... Emocionālā spriedze krīt, ja tā var teikt. Varbūt gājiens jānoslēdz ar kopīgu himnas izpildījumu?" raksta Lindermans.

Himnas tekstā Lindermans sola nosargāt krievu skolas un "sagraut" nacionālistus.

"Krievu valoda - tā ir mūsu svētnīca,

Krievu skolu mēs sargāsim mūžīgi!

Kā mūsu vectēvi sagrāva nacistus,

Tā arī mēs visus nacistus grausim!"

Komentē 6

 
Anonīms
 

Redziet, SVĒTS ir tikai Dievs, un katra valoda no Viņa nāk, un nav svētas vai nesvētas valodas. Lindermanis ir tik ļoti no naida un neprāta apmāts, ka vairs patiesību ieraudzīt un saprast nespēj. Nacisti pēc būtības ir Kremlī jāmeklē, jo , kas gan izveda desmitiem tūkstošiem latviešu no to dzimtenes un tos nebendēja Sibīrijā; kas okupēja Ukrainu un kas slepkavo ukraiņus joprojām, un kas grauj mieru un saved naidā visu pasauli? Ir tikai VIENA atbilde - Kremlis un krievi, bet žīdam Lindermanim to nekad neapjēgt, jo pat savai tautai - ebrejiem viņam uzspļaut, Dieva vietā slepkavas izvēloties.

11.jūnijs Atbildēt

Lindermanis, cik zināms, ir ebrējs. Kāds viņam sakars ar Krieviju un krieviem? Un pret ko krievi taisās pretoties, vai pret Putleru?

11.jūnijs Atbildēt

Lindermans neko nav sacerejis. Vispar Izraelas himna skan sadi youtu.be/V8n3GDBXkdQ Bikin vardus pamainijis :))))))

11.jūnijs Atbildēt

Значит это нормально, что в той же Германии или Испании, без знания государственного языка тебя официально не возьмут на работу, с тобой не будут общаться в госзаведениях, как например со мной в поликлинике в Испании - там висит плакат у регистратуры: Мы не говорим ни по английски, ни по немецки, ни по французски, ни на каком другом языке, кроме, как на испанском. Приходите с переводчиком". Это на всех трех упомянутых языках. И баста! Все. А в Латвии значит можно, прожив здесь всю жизнь, не знать местного языка. Один раз же эта лафа должна закончится. Вот и взялись за школы (старых, упертых уже не переучить). Почему государство должно оплачивать обязательное образование на другом языке? Где вы такое видели? В той же России разве государство содержит школы обязательного образования на других языках?

11.jūnijs Atbildēt

Kādu naudu tajā mutītē ieliksi, tādā valodā viņš runās....Lai Dievs svētī Latviju!!!!

12.jūnijs Atbildēt

Iesoļo svešā valstī un ar putām uz lūpām dzied dziesmas par latviešiem - nacistiem, kuri neļauj krieviem tur mācīties viņu valodā. Kā tur tajā galvā ir pārpārēm - muļķības vai bezkaunības?

15.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:12

Jaunākās diskusijas