Rekords? Kāds norvēģis Rīgā neredzēti augstu uzkāpj Brīvības piemineklī

tautaruna.lv, Viktorija Gabrjuna 10.jūn
 
F64
Pirms pāris dienām kāds vīrietis no Norvēģijas pamatīgi pārsteidzis policistus, uzrāpjoties Brīvības piemineklī augstāk, nekā līdz šim pieredzēts, vēstīja raidījums "Degpunktā".
Vīrietis pavisam nejauši pārspējis daudzu kāpēju iepriekš uzstādītos augstuma rekordus.

Ekrānšāviņš no video/Degpunktā

Sākotnēji viņš savu vainu noliedza un argumentēja to, ka neesot zīmju, kas to aizliedz, taču vēlāk jau atzina, ka izdarījis pārkāpumu: “Bet, runājot par pieminekli, es ļoti atvainojos. To tiešām nezināju. Es to patiešām nožēloju. Ja kāds atbrauktu uz Norvēģiju un izrīkotos līdzīgi, mums tas arī nepatiktu. Tā kā to es saprotu.”

Neatkarīgi no tā, ka šis vīrietis pavisam nejauši pārspējis daudzu kāpēju iepriekš uzstādītos augstuma rekordus, ņemot vērā viņa uzvedību un atvainošanos, šis incidents viņa maciņā iecirtis vien 100 eiro lielu robu.

Avots

Komentē 5

 
Anonīms
 

Šķiet, ka Latvijā derētu speciāli uzbūvēt kādu augstu objektu kur rāpties šiem alpīnistiem.

10.jūnijs Atbildēt

Kas tiem arzemniekiem ir par maniju. Ka pie mums ta telo alpinistus. Vai citu objektu nav?Telo antinus ka nezi na ka uz pieminekliem rapties nedrikst. Grib izradities.Brauc uz savu Norvegiju un rapo uz visiem pieminekliem kamer bikses cauras. Vini vienkarsi klaji iznirgajas par cituvalstu simboliem. Par maz ir apnirgsanas cena. 100 ero vieta butu jamaksa vismaz5000 eiro. U n to naudu izlietot pieminekla uzturesanai. Un otreiz tadu mergli musu zeme neielaist.

10.jūnijs Atbildēt

Vai, pie kura pačurāt

10.jūnijs Atbildēt

Kas tas par murgu!? Kādu lažu gāž mūsu masu mediji ?!

10.jūnijs Atbildēt

Pilnīgi piekrītu Edītei. Ārzemju tūristi galīgi izlaidušies un atbrauc uz šejieni visādi ālēties. Uzvedas kā tādi jampampiņi. Acīmredzot jāpalielina soda nauda par Brīvības pieminekļa apgānīšanu. Savā zemē viņi kaut ko tādu neatļautos.

12.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:12

Jaunākās diskusijas