Pasažiere sašutusi, ka šoferis autobusā aizliedz ēst

tautaruna.lv, Viktorija Gabrjuna 11.jūn
 
F64
Kāda pasažiere portālā "sudzibas.lv" paudusi sašutumu par sabiedriskā transporta šofera rīcību.

Sieviete raksta, ka šoferis, kas ved pasažierus maršrutā Rīga-Daugavpils, esot skaļi paziņojis, ka vairāk nekā trīs stunda braucienā autobusā ir aizliegts ēst.

"Vēlos vērst uzmanību uzņēmumu un Latvijas iedzīvotājus, maršrutā Rīga-Daugavpils, no Rīgas autobuss izbrauca 13.25 bija rupjš šoferis, kurš vēl autoostā aizverot durvis un neizbraucot vēl, uzreiz mikrofonā paziņoja, ka autobusā ēst aizliegts, stāvēt aizliegts un no sēdvietas celties aizliegts, kamēr autobuss brauc, var piecelties, kad jau stāv pieturā autobuss . Pa ceļam daži uzdrīkstējās atvērt ēdamo, šoferis bļaujot mikrofonā pateica - viņam nav jāsmaržo ēdiena smirdoņu, un varēs paēst ārā Pļaviņās 10 minūtes.
Autobusā bija daudzi bērni, kuri 3.5h laikā noteikti grib uzēst.Tik rupju šoferi neesmu redzējusi," sašutusi ir pasažiere.

Tikmēr komentētāji steigušies aizstāvēt autobusa šoferi, rakstot, piemēram, ka "pareizi ir, autobusā ir jābūt kartībai un savi noteikumi. Un par ēšanu runājot, tas būtu jāaizliedz ar likumu, pirmkārt, tik šaurā telpā ēdienu smakas ir neizturamas un, otrkārt, cilvēki ir tādas cūkas, ka vien liekas, ka pirmo reizi dzīve ēd."

Avots

Komentē 24

 
Anonīms
 

Pareizi ,smaka pa visu autobusu ,var jau paciesties lidz pieturai ,tapat ari skali runat pa telefonu cits pilna rikle savu dzivi stasta ,kaut negribedams dzirdi visu ,ta ka savai kartibai jabut ,

11.jūnijs Atbildēt

Varbut soferitis ari grib est.bet naudinas nav.

11.jūnijs Atbildēt

...šoreiz tava "stulbprātība" izpaudās!

11.jūnijs Atbildēt

tieši tā,smird jau arī,mātei par to laicīgi japadomā,ka būs garš ceļš priekšā un japabaro bērns. un tās čaukstošā čipsu pakas,un cilvēku vārīšanās pa telefonu ir neizturamas. lietot telefonu ar jaaizliedz ar likumu,riebjas klausīties ko cits pilnā rīklē vārās.

11.jūnijs Atbildēt

Pareizi dara. It kā pa tām trīs stundām badā varētu nomirt. Cik man nav gadījies, iekāpjot starppieturā, sēdēt, kur tāds izbadis personāžs sēdējis. Drupačas uz sēdekļa, tauku traipi uz atzveltnes, tukša kolas vai kāda cita tara un papīri atzveltnes tīkliņā. It kā rokas nokristu, kāpjot ārā no autobusa, aiz sevis savākt. Krievijā ir tāds nicīgs teiciens: jažematj (es taču māte). Tādas personas domā, ka viņām pilnīgi viss atļauts. Šī būs no to sugas. Tāda vienkārša doma, ka paēdināt bērnu pirms izbraukšanas, prātā neienāk.

11.jūnijs Atbildēt

Tam jābūt atrunātam kaut kādos visiem vienādos noteikumos, nevis katrs šoferis kā gribēs, tā darīs. Kāds pasažieris varbūt no Liepājas vai Ventspils brauc un knapi noķer to Daugavpils autobusu. Tad ko viņam- visu dienu neēdušam braukt?

11.jūnijs Atbildēt

No Liepājas ir pietura Saldus, kur autobuss stāv laiciņu. No Ventspils ir Talsi un Pūre. Latvija nav tik liela, lai braucot nomirtu badā. Un, pa dienu ir vairāki reisi. Tātad uz aizejošu autobusu nav jāskatās. Un, tādus tālus braucienus plāno, nevis izdomā - ai, nav ko darīt, aizbraukšu no savas Liepājas uz Daugavpili.

11.jūnijs Atbildēt

Es pilnībā atbalstu to, ka autobuss nav tā vieta kur būtu jāēd. Dzīvojot Anglijā ne reizi vien esmu braukusi autobusos, kur ir norādīts, ka ēst un skaļi izmantot telefonu nedrīkst. Ir jārēķinās ar apkārtējiem cilvēkiem. Ēdiena smakas apkārtējiem nav patīkamas un bieži vien aiz pasažieriem paliek viņu radītā netīrība. Vienīgi šoferis konkrētajā situtācijā varēja nebūt rupjšs. Autobuss tomēr nav nekāds restorāns, bet vieta citam nolūkam un ikvienam izsalkušajam derētu paēst pirms iekāpšanas tajā.

11.jūnijs Atbildēt

Kurā vietā šoferis bija rupjš? Ja iepriekš brīdināja, ko nedrīkst/ Taču dažiem dauņiem nepieleca. Un, apgrāpstīti teksti no sūdzībām. lv jau nu ir tas ticamākais avots, ha un vēlreiz ha. Ja sūdzmanim būtu taisnība, viņš uz to portālu neietu, bet savas pretenzijas izteiktu, kur pienākas.

11.jūnijs Atbildēt

"Šoferis bļaujot mikrofonā pateica - viņam nav jāsmaržo ēdiena smirdoņu." Tas gan pieklājīgi neizklausās.

11.jūnijs Atbildēt

Personīgi Jūs dzirdējāt, ka bļāva? Varbūt bija tikai nelaipns tonis? Par tēmu aizrādīja galu galā. Un tādā šaurā telpā pat ēdiens smird, it sevišķi priekš manis kā astmātiķa, tāpēc vienmēr esmu pret rīšanu autobusā. Man bieži jābrauc ar autobusiem, veselības dēļ nevaru tiesības dabūt. . Patiesībā tā tik vētra ūdens glāzē. Kamēr mēs paši pret personālu izturēsimies kā pārākās rases iedomīgi tipiņi, tikmēr kāds no šī personāla dos pretsparu. Un šinī gadījumā šoferim 100% taisnība. Pa labam nesaprata, nācās savādāk tumsoņu pauros iedzīt saprašanu.

11.jūnijs Atbildēt
Anita Thingelstad > imants.kr.mi

tad brauc ar taksi, ja traucee.

11.jūnijs Atbildēt
Imants Krūmiņš > anita.thingelstad

A kāda tev darīšana kā es Latvijā braukšu? Ar autobusu vai taksi, Norvēģijas padomdevēja! Tā būs mana izvēle ne tava.

12.jūnijs Atbildēt

Pilnīgi normāls šoferis! To pat bērni zina, ka autobusā ēst nedrīkst!

11.jūnijs Atbildēt

Arī toni vajag kontrolēt. Tātad - Anglijas starppilsētu autobusos tas pat nav jāsaka, ka nedrīkst - visiem redzamā vietā ir norādes ko nedrīkst darīt. Jā, arī pārvietoties un stāvēt nē, kā arī jābūt piesprādzētiem. Normāli cilvēki saprot.

11.jūnijs Atbildēt

mums Norveegijaa nav aizliegts eest taalos reisos kuri ilgst vairaakas stundas. Manaa laikaa kad dziivoju Latvijaa neatceros, kad buutu aizliegts eest.Atceros to kad saldeejumu nedriiksteeja eest deel taa kad tas kusa... Saprotu kad tas var uzkrist uz nerviem cipsu pakas caukstinaasana kad kaads grib atpuusties brauciena laikaa, pilniibaa piekriitu par skalo telefona runaasanu brauciena laikaa , tas tiesaam ir trauceejosi.

11.jūnijs Atbildēt

jaa es varu saprast, peec eesanas autobusaa biezi vien ir atstaati atkritumi, jo pasiem sofieriem peec tam tie ir jaavaac. Varu saprast arii soferus. Jo cilveeki tiesaam atstaaj aiz sevis cuucibu un nesavaac aiz sevis. pareizi vien ir. Pie mums Norveegijaa nav aizliegts eest, bet runaat skali pa telefonu ir. Var runaat taa lai netraucee citus. Pie mums taalos reisos ir autobusaa maisini kur var mest atkritumus. mees meedzam mest araa pasi savus, lai soferim nebuutu jaavaac aiz mums. Es arii saprotu to kad beerneli eed , tad vini nopeckaa seedeklus un arii visur drupacas. Taadaa gadiijumaa es piekriitu soferim, bet ir jaaizveelas tonis ar kaadu runaa arii soferim, jo cilveeki uztver to dazaadi.

11.jūnijs Atbildēt

Noteikumi ir,un tajos attiecīgs punkts arī ir. Nerunājot par cilvēcisko faktoru- ēdiena un kafijas smaržas/smakas var traucēt.

11.jūnijs Atbildēt

Ļoti pareizi, un es pilnīgi atbalstu autobusa vadītāja prasību - autobusa salonā brauciena laikā neēst! Ar to ēšanu jau daudzi ir tik ļoti pārņemti, ka autobuss vēl no vietas nav izkustējies, ka jau tiek likvidētas kotletes, karbonādes, simts un viena smalkmaizīte un sazin d`es kas vēl. Izkāpjot gala pieturā, bailes skatīties - visur drupačas, papīri un visās iespējamās vietās iepakojumi un tukša tara! Savu cūcību reti kurš savāc!(Par bļaustīšanos pa telefonu visa ceļa garumā ir īpašs stāsts!)

11.jūnijs Atbildēt

Nevajag te "viedas" gudrības bārstīt- kad nāktos tos benķus tīrīt, ar visu to ēdlietu asorti, kas sakrituši kur vien iespējams- tarkšķētu citādāk!! Kā kāmīši tie pasažieri- vienā rīšanā...Ēduši neesat????

11.jūnijs Atbildēt

Es braucot ar savu personīgo automašīnu neļauju ēst neko, kāpēc braucot autobusā ir jāēd var paēst pirms brauciena vai tik tiešām ēšanai vajag 3 stundas?

11.jūnijs Atbildēt

Ja esat tik principiāla, tad varbūt būsim konsekventi un padomāsim, kādu gaisa piesārņojumu un troksni citiem rada Jūsu automašīna.

12.jūnijs Atbildēt

Veselie cilvēki var neest kaut diennaktīm! Bet ko darīt tādos tālākos reisos, piemēram, diabēta slimniekiem?! Viņi NEDRĪKST nepaēst, citādi var nākties arī saukt "ātros", jo paliek slikti! Un ir arī citas saslimšanas, kur jāēd ļoti nelielām porcijām, bet - BIEŽI! Ja cilvēks uzkož kādu maizīti vai cepumu, tas bļaujošo kropļu skatījumā jau skaitīsies nenormālā rīšana un neizturamas smakas?! Kas var visu dienu iztikt bez ēšanas un kuriem braukšanas laikā neešanas dēļ nepaliek slikti - priecājājietes, kamēr esat veseli, bet šitā brēkt komentāros - tā jau ir morālā kroplība, kas neārstējas!

12.jūnijs Atbildēt

Cilvēki, par ko jūs esat kļuvuši? Pēkšņi visi tik sterili, pūkaini, ka pat ēdiena smarža traucē. Interesanti, kā tad vasarā varat iziet caur Vecrīgu, kur viss smaržo pēc ceptiem kartupeļiem un ķiplokiem? Nabadziņi, varbūt arī no mājām bēgat laukā, kad jūsu piederīgi gatavo ēst vai ēd?

12.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:37

Jaunākās diskusijas