FOTO: Bērnu vēža skarbā realitāte: Vectēvs raud pie mirstošās mazulītes gultas

Portāls nra.lv 11.jan
 
Facebook.com/Ally Parker
Tikai mēnesi atpakaļ meitenīte priecājās par pirmssvētku laiku, taču neviens nevarēja paredzēt, ka drīz viņu uzveiks neārstējama slimība.
Onkoloģija - tas vienmēr ir baisi un sāpīgi, taču īpaši skumji paliek tad, kad ar šo slimību sirgst bērni. Tikai pirms mēneša 5 gadus vecā Brailīna Lohona ar nepacietību gaidīja Ziemassvētkus.

Facebook.com/Ally Parker

Taču dažas dienas pirms Ziemassvētkiem bērnam tika uzstādīta baisa diagnoze - smadzeņu tilta audzējs. Tā ir vēža bīstamākā forma, kuru nevar izārstēt. Brailīnas vecāki visiem spēkiem cīnijās par mazulītes dzīvību - caur "GoFundMe" viņiem izdevās savākt naudu eksperementālai ārstēšanai Meksikā, taču kamēr tika vākti visi nepieciešamie dokumenti, meitenes stāvoklis strauji pasliktinājās.

Facebook.com/Ally Parker

Izmisusī māte publicēja sociālajos tīklos bildi, kurā Brailīna guļ slimnīcas gultā, bet viņai blakus raud viņas vectēvs. Smagas slimības dēļ vīrietis vairs nespēj runāt, taču vārdi šajā situācija nemaz nav vajadzīgi.

Facebook.com/Ally Parker

"Šie divi ir vispēcīgākie cilvēki, ko esmu zinājusi. Mēs bijām pārliecināti, ka viņi nodzīvos ilgāk par mums visiem... Un, protams, nevarējām pat nodomāt, ka mana dārgā mazā Brailīna aizies pirmā," raksta māte Ellija.

Facebook.com/Ally Parker

"Iepriekšējais gads bija smags, taču grūti iedomāties, kas būs tālāk. Pēc dažām dienām būs manas meitiņas bēres. Pēc dažiem mēnešiem vai pat nedēļām man būs jāapglabā mans tētis. Abi mani varoņi ir aizgājuši," Ellija neslēpj emocijas.

Facebook.com/Ally Parker

Komentē 4

 
Anonīms
 

Skumigi! :::(

11.janvāris Atbildēt

Un nezināmu iemeslu dēļ, vairāk nauda ir vajadzīga deputātu ārstēšanai vai arī kāda mūziķa, mākslinieka vai tamlīdzīgi, un tur nav nozīme vai viņš ir slavens vai maz ziāms, bet viņu dzīvība ir svarīgāka pat ja viņam ir 60-80 gadi, bet 10-20 gadu cilvēka dzīvība ir pie kājas, galvenais lai deputātiem ir saziedota nauda kas vēl nemaz tik sen nebija. Paldies Latvijas deputātiem kas rūpējas par šādiem bērniem kam ir nepieciešama palīdzība bet panāk to ka no ziedojuma naudas ņem nodokli.

11.janvāris Atbildēt

kur jūsu dievs ir tagad??

11.janvāris Atbildēt

Negrias uz sadamnegacijam ne skatities ne ari lasit. Pati tam visam esmu izgajusi cauri un zinu tas sapes ,un bezspeciba sis briesmigas slimibas prieksa.

12.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:55

Jaunākās diskusijas