Māmiņa šokā: Parādu piedzinēju kantoris draud viņai atņemt arī bērnu

Portāls nra.lv 10.jan
 
pixabay.com
Kāda māmiņā sūdzību portālā neslēpa savu sašutumu par parādu piedziņas uzņēmuma šokējošām darba metodēm - šī kantora darbiniece piedraudējusi pat vērsties bāriņtiesā, lai parādniecei tiktu atņemts bērns, jo naudas mazuļa uzturēšanai būšot pārāk maz.

Šokētā māmiņa sūdzību portālā raksta:

"Šī Julianus Inkasso Jūlija man draudēja atņemt manu bērnu ar bāriņtiesas palīdzību. Domā, ka es nevaru apgādāt savu bērnu, jo man būs mazs bērnu pabalsts no marta.

Es jau baidos, ka atņems manu bērnu. Šī sieviete Jūlija no Julianus Inkasso bija rupja pret mani. Nekādi nevarēja sarunāt par parādu atmaksu pa daļām. Tā jau ir cieņas aizskaršana pret mani un manu bērnu. Kā viņai nav kauna, ka ziņos bariņtiesai?"

pixabay.com

Avots: sudzibas.lv

Komentē 10

 
Anonīms
 

Viss ir normāli! Par to nevajag satraukties. Tā ir latvija...

10.janvāris Atbildēt

Atņems un pārdos rezerves daļās,Latvijā ir džungļu likumi,

10.janvāris Atbildēt

...latvijā likumi tiek drukāti uz naudas zīmēm, galvenais, lai tā būtu konvertējama valūta.

11.janvāris Atbildēt

Vai tik Jūlija nav vecmeita ,kurai nav ne bērnu,ne arī sirds.Viņas īstā vieta ir attejas tīrīt.

10.janvāris Atbildēt

Viņiem tā ir normāla prakse. Tieši šim kantorim. Iebiedēt viņi māk.

11.janvāris Atbildēt

Kad ņem kredītu, tad nevienam nav kauna.

11.janvāris Atbildēt

Man bija,tiesi tada pati situacija,biju kreditsaistibas,piedraudeja atnemt bernus,tas ir sviests,tas nekadigi neiet kopa ar kreditsaistibam,musu humanitara banka,dabuju macities svesvalodu un gada laika atgriezu visus paradus,lai vel nemtu,nu ne,to soku,tas neguletas naktis,tos nervus,tos draudus,ko izsaka kreditori,nevelos vairak piedzivot,viniem nau problemu,zvanit ari svetku dienas,nu ja....,tads darbs,vini par to sanem labi...paldies dievam,stradaju arzemes,varetu but mieriga,bet nu jau viniem liela interese,cik nopelnu taja gala,varetu kadu naudinu,pagrabties no konta,bet soc.nodokli,pagaidam maksaju svesai valstij,zinu to,kad man vajadzetu,so to,iemaksat slimo kasei,jo gada divas reizes,vismaz uzprasu receptes,jo taja gala nau tadu medikamentu,kas man ir nepieciesami...

11.janvāris Atbildēt

MUMS VAIRS NAV JĀBAIDĀS NO VIŅIEM,LAI TAGAD VIŅI BAIDĀS NO MUMS !!!.SILTI IESAKU IEPAZĪTIES AR ŠO SISTĒMU UN RĪKOTIES

www.draugiem.lv/stop.globaliz...?pid=444635037

11.janvāris Atbildēt

Ta tiek iznicinati nabadzigo slanis,lai netiek uz pekaam,ja kada dzives posma noiet greizi,un ar bernie katrs ir neaizsargataks tukstoskart.

12.janvāris Atbildēt

ō julianus ir "labā" piedzinēju firma. Ko tik viņa nesastāstīs, lai tu sabītos. :D Man draudēja arī daudz, bet beigās vienkārši atdeva lietu creditreformai un viss... Un arī creditreforma neko nevar izdarīt, tikai ievietot cilvēku parādu sarakstos un draudēt ar tiesu, kas beigās pasludinās pus algu tev ņemt nost un viss nu moš ne tik daudz, bet automātiski ņems kaut ko nost... Ar šiem julianus nekādā gadījumā pārādu saistības dzēšanas līgumus nav jakārto. Sazinies ar kredītu devēju vai gaidi creditreformas pieteikumu uz tavu lietu. Pēc tam vienojies par apmaksu mēneša un viss... Nevienam nav izdevīgi iet tiesās, jo ja pareizi aizstāvēsi lietu, tev būs jaatdot tikai tas ko aizņēmies. Manu lietu marinēja 3 gadus un neviens negāja uz tiesu, pēc tam vienkārši ar viņiem sarunāju, ka maksāšu pa daļām ar apmaksas grafiku un viņi laipni ātri piekrita.

13.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:53

Jaunākās diskusijas