Būt drosmīgai kā Liene Kiviča?

Rita Lazda 21.jan
 
Dmitrijs Suļžics/ F64 Photo Agency
"Lūk, mans pirmais atklātais un drosmīgais blogs par to, kā es atradu sievietes laimi," tā savu blogu, kas nu jau vairākkārt publicēts izdevumā "Vakara Ziņas" pieteikusi mūziķa Andra Kiviča mīļotā Liene. Kamēr vieni kautrējas paust savas domas, tikmēr Liene, šķiet, apstāties negrasās un izklāsta visu, kas uz sirds.
Vēl pagājušajā nedēļā, kad vismaz britu tabloīdu uzmanība tika pievērsta karaliskajai ģimenei un notikumiem Meganas Mārklas un prinča Harija dzīvē, Liene sociālā tīkla instagram ierakstā neslēpa sajūsmu par titulēto pāri. "Ļoti cienu šo burvīgo pāri, kas turas pie savām vērtībām," rakstīja Kiviča mīļotā. Tiesa, kamēr britu karaļpāris cenšas pazust no publiskās skatuves, Kiviču pāris tikai vairo savu popularitāti.

Šajā gadījumā nav ne pareizās, ne nepareizās atbildes par to, kā pareizi darīt. Ja bloga ieraksts ir tikai kārtējais PR gājiens no pāra puses, tad jāuzteic Lienes un Andra spējas ar visiem līdzekļiem vairot savu popularitāti. Savukārt, ja tas, ko Andra mīļotā atklāj blogā, ir rakstīts no visas sirds un atklāti, tad viņas drosme jāuzteic vēl vairāk, jo kura gan vēl Latvijā populāra dāma būtu tik drosmīga, lai par emuārā aprakstītajām tēmām- mīlestība, sekss, un attiec,ības- runātu tik atklāti?

Komentē 4

 
Anonīms
 

Ir ābūt drosmīgai, lai taisītu bebi ar hronisku savu bērnu mammu pametēju.

21.janvāris Atbildēt

Alkohols, 40 gadi, 3 bērni pamesti, lai arī tēvam un dzemdēs 4. droši ka dzērumā taisītu jāāā varen gudra sieviete nu tik dos vērtīgus padomus !!! Kāda te drosme, stulbs un vēl stulbāka! Riktīgi kiviči!

22.janvāris Atbildēt

Mavkai un mavkuram ir savas vērtības.. 2020. gada atziņa - nekļūsti par kivičveidīgu, jo būsi apsmiekls uz mūžu !

22.janvāris Atbildēt

varenas "vērtības,pie kurām turas tā Mārkla,bēgot no atbildības kā velns no krusta.Nu gluži,kā Kiviča kārtējā sieva.Mārkla arī droši vien apbrīnotu Lieni,ja pazītu,jo abas tak dvēseļu radinieces un attīstības pakāpe viena.

24.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:22

Jaunākās diskusijas