Kurš laimē loterijās?

Viktorija Gabrjuna 17.dec 2019
 
F64
Ar apskaužamu regularitāti medijos parādās ziņas par lielākiem un mazākiem laimestiem, pie kuriem, iegādājoties leoterijas biļetes, tikuši Latvijas iedzīvotāji.

Piemēram, nesen vēstījām par to, cik liela veiksme tramvaja pieturā uzspīdējusi kādai rīdziniecei.

Gaidot tramvaja pienākšanu, kāda sieviete nolēmusi laiku pakavēt blakus esošajā Narvesen kioskā un iegādājusies Simtgades loterijas biļeti un, neticami, bet biļete izrādījusies 10 000 eiro vērta!

Katru reizi, lasot šādas ziņas, manī iezogas neticības dzirksts. Tiešām?! Tiešām tiešām laimēja?! Kur tad Latvijā ir tie cilvēki, kuriem tik ļoti veicas loterijās un viņi laimē simtiem, tūkstošiem eiro? Es nepazīstu nevienu. Un neviens mans paziņa nepazīst nevienu šādu veiksimieku. Nedz starp maniem kaimiņiem, nedz starp darba kolēģiem nav neviena, kurš laimētu. Ak, nē... Viens ir. Kolēģis nesen iztērēja 2 eiro, lai iegādātos loterijas biļeti, un tieši tos pašus 2 eiro laimēja atpakaļ.

Katru reizi dzirdot neticamās veiksmes stāstus, neticīgās aizdomās prātoju. Vai tik tā nav visparastākā reklāma un ēsmas izmešana. Tā teikt, pērciet biļeti un gan jau kādreiz jums paveiksies! Varbūt ar desmito reizi, varbūt ar simto vai ar 10000 reizi, bet noteikti paveiksies. Ticiet un viss notiks! Un mēs tam tiešām noticam un pērkam!

Nobeigumā dalīšos ar pieredzi par loteriju medaļas nespodro pusi. Nesen iegādājos četras Simtgades loterijas biļetes (katru savā tirdzniecības vietā) un neviena no tām nebija veiksmīga.

Komentē 22

 
Anonīms
 

Ir viens, kas nekad nezaudē - loterijas veidotājs!

17.decembris 2019 Atbildēt

Nu ja vinnē tas kurš nespēlē

18.decembris 2019 Atbildēt

Pareizi teikt.

19.decembris 2019 Atbildēt

Pie tam, jau kuro gadu, visi "lielie laimesti" izkrīt tieši gada beigās. Par tām 100 gades loterijām utt viss okey, var jau pilnās lozes izlikt kad nepieciešams, bet ja to pašu novērojam Superbingo, Latloto u. c. loterijās kur laimests izkrīt ar bumbiņu palīdzību, tad ticība šim pasākumam ir 0!

17.decembris 2019 Atbildēt

Ja zini, kas ir varbūtības teorija, tad visam jābūt skaidram. Latloto pat tās varbūtības raksta savā mājaslapā.

17.decembris 2019 Atbildēt

kurš laimē - mazos laimestus ļauj laimēt muļķu zemes iedzīvotājiem, bet lielos bagāto valstu iedzīvotājiem, jo šo valstu pienesums ir daudz lielāks ........

17.decembris 2019 Atbildēt

Ir aitas būs cirpēji..

17.decembris 2019 Atbildēt

nopirku simtgades loterijas maksimā 20 gab pašā sakumā-laikam pieci eiro vairs neatceros

17.decembris 2019 Atbildēt

Ļoti daudz tukśàs biļetes.

19.decembris 2019 Atbildēt
Margarita Smol > larisa.koind.i-ogli

Nopirku kadus 20 gab. Bija 3 x laimests 5 eiro

24.septembris Atbildēt

Dažreiz arī par to aizdomājos, ka mazos laimestus jau vinnē bieži, bet kurš var izkontrolēt to, kas ir tie laimīgie, kuri itkā vinnē 10 un vairāk tūkstošus. Neviens nevar neko ne izkontrolēt ne pierādīt. Interesantākais ir tas, ka tos laimīgos cilvēkus nekad neviens nav pazinis vai zinājis. 2018.gadā regulāri pirkām simtgades loterijas- neskaitīju, bet kādas 100 pa vasaru noteikti bija. Lielākais laimests 50 eiro vienu reizi, pārējās reizēs 5-10 eiro vai arī visbiežāk apaļa nulle. Un vistukšākās biļetes bija tieši Latvijas Loto kioskos. Nu, negribas man ticēt, ka pēc uz biļetes esošā svītru koda Latvijas Loto esošajā datu bāzē nav zināmas un atsevišķi atlasītas tās biļetes, kurās ir lielais laimests. Es domāju, ka viņi ne tikai zin tās biļetes, bet arī stingri kontrolē, lai tās nenonāktu rokās nepareizajam laimētājam.

17.decembris 2019 Atbildēt

Rakstam var piekrist un var nepiekrist .Ir grūti kaut ko komentēt ,...saberot visu ,,vienā katlā '' Var runāt atsevišķi par momentloterijām (tā sauktās ,,kasāmās '' )

un ...loterijas kurās izmantotas bumbiņas nosakot laimesta lielumu vai ,,laimēts ''

vai ,,nav laimēts '' Piekrītu JĀŅA Vanaga teiktajam : ..nezaudē loterijas rīkotāji !

Protams,nezaudē jo 60 % no ienākumiem vismaz paliek rīkotājiem . Var paņemt

kalkulātoru un parēķināt uz cik ,,tukšajām '' ir viena ,,laimīgā '' 100 Gadu loterijā kad tika dalīti 100 000 eiro , viegli pateikt cik biļetes bija jānopērk lai

rīkotāji varēja izdalīt šo laimestu .Tātad 100 000 : 5 (eiro ) = 20 000 ,,tukšās .

bet arī tas vēl nav viss ! Vēl jau pamatīga summa atvēlēta labākajiem studentiem un tad vēl ,,pašu peļņa '' bet kundzīte uztraucās par četrām tukšām !

Pirms vairākiem gadiem tika uzdots jautājums ,....rast iespēju TV diskusiju raidījumā ,,Tikšanās ar VAS ,,Latvijas LOTO '' ,piedaloties Azartspēļu uzraudzības

inspekcijas pārstāvi .. Jautājumus iesūtot pa e-pastu un zvanot tiešraidē .

Izrādījās ,ka tāds raidijums nav iespējams ,jo tā būtu akmeņu mešana valsts dārziņā . Kundzei (raksta autorei) varu droši pateikt . Man ciemā ir zināms

cilvēks kurš Super Bingo laimēja lielo laimestu par ,,Bingo '' Otrs man zināmais

ir autobusa vadītājs arī 40 000. un nupat pirms divām nedēļām arī trešais kurš uzgrieza lielajā ratā Škoda ,,Sckala''

17.decembris 2019 Atbildēt

Es esmu 99 procenti parliecinats ka ta ir tikai reklama.Perku simtgades biletes jau no pirmas dienas kad paradijas aprite,izterejis esmu jau 3000 eiro par visiem gadiem un luk lielakais laimests 15 eiro superbingo speleju jau no 18 gadiem lielakais laimests 6 eiro. legala iestade kas apzog nabaga latvijas iedzivotajus. bet tauta ari tiem zagliem pienaks reiz gals karma vienmer atgriezas

17.decembris 2019 Atbildēt

Vinne tie kas tiek studija. Studija tiek gandriz tie paśi cilvêki ļoti reti kuri pirmo reizi.

19.decembris 2019 Atbildēt

Vislielākā krāpšana notiek iloto.Tur viņiem automātiski ir 10 tukšas biļete(100.g.un Bagāts) un 11-jā 5.euro,un tā visu laiku.Pašiem pat ne grama nav kauna par tādu apskaužamu regularitāti.

17.decembris 2019 Atbildēt

Kad palasu Latloto tos saucamos"Veiksmes stāstu",tad grlbas vemt.Tāda sajūta,ka laimē tikai garīgi slimi,kuri nemāk ne summu saskatīt,ne tic paši savām acīm un vēl citas idiotiskas izdarības.

17.decembris 2019 Atbildēt

.

17.decembris 2019 Atbildēt

ta ir karteja reklama un cilveku maldinasana kas nespele un vienu reizi uzspele uzreiz vinne bet kurs gadiem spele tam neka tas ir kaut kads blefs

18.decembris 2019 Atbildēt

Es personīgi pazīstu vismaz 3 cilvēkus kas ir laimējuši jaunus auto pēdējo 4 gadu laikā, un 2 no tiem pietam tika laimēti (veiksminieki) mazā lauku miestā krievijas pierobežā...täpat arī tajā pašā mazajā miestā viena kundze dabuja 10k no simtgades loterijas šajā jūnijä...tā ka teikt ka neviens nekad nelaimē un tas viss ir tikai reklāma..nu sore...

18.decembris 2019 Atbildēt

RE,NU,tu arī tagad reklamē loterijas! Amerikā ir simtiem dažādas loterijas un cilvēki pērk un piedalās un laimē un neslēpjas,uzstāājas kameras priekšā un palielas ar savu veiksmi un neslēpjas. Pie mums ''viena tante teica',kaut kur pierobežā'',te pat manam sunim skaidrs,ka tās ir izdomātas personas.

18.decembris 2019 Atbildēt

Zinot, ka loteriju rīkotāji patur apmēram pusi no biļešu pārdošanas ienākumiem, nešķiet ticami ka viņi riskētu ar savu reputāciju krāpjoties. Šajā pasākumā visu nosaka varbūtību teorija. Iespēja vinnēt lielo laimestu (jackpot) ir astronomiski maza, bet tā nav nulle. Varat vinnēt summu kas pārveidos jūsu dzīvi, bet varat arī palikt bešā daudzu gadu garumā. Tas nav nekas neparasts. Lielajās valstīs pārdoto biļešu skaits ir ievērojami lielāks nekā mazajās, tamdēļ arī laimestu skaits ir lielāks. Pērkot loterijas biļeti ir jāuzdod sev jautājums: "Vai es esmu gatavs tagad atdot šo summu izklaidei, esmu gatavs no tās šķirties?" Un kāda būtu Jūsu reakcija vinnējot lielu naudas summu? Gan jau ka daudz neatškirtos no aprakstītajiem veiksmes stāstiem. Lielo veiksminieku skaits ir daži cilvēki no miljoniem. Kāda ir varbūtība šos veiksminiekus pazīt? Tuva nullei. Varat spēlēt, bet atbildīgi. Ja negribat uzņemties risku, ieskaitiet naudas summu ko bijāt gatavs atdot par loterijas biļetēm bankas krājkontā. Pēc gada būsiet patīkami pārsteigts. Veiksmi!

19.decembris 2019 Atbildēt

Tantinai vel jasamaksa nodokli no tas naudas,taka valsts mus krapj.SUKAS NE LATVIJAS VALSTS

20.decembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:53

Jaunākās diskusijas