Linda Mūrniece neizpratnē par skatu pa logu

tautaruna.lv 17.maijs, 14:30
 
Ekrānšāviņš no video
Bijusī ministre un tagadējā "Hotel Roma" vadītāja Linda Mūrniece sociālajā tīklā Facebook publicējusi video, kurā redzams kāds sētnieks Rīgā. Mūrniece ir neizpratnē par to, ko vīrietis dara.
Publicējot video, Mūrniece vēršas pie saviem sekotājiem ar jautājumu: "Kāds var saskatīt, ko viņš tur cītīgi sešos no rīta pūš prom?"

Komentāros liela daļa norāda, ka tāpat kā Linda, nesaprot, ko sētnieks dara. Savukārt daļa ar humoru komentēja notiekošo: "Var jau būt, ka viņš pūš prom kroņa vīrusu.", "Žāvē bruģi.", "Modina,tautu, tak pirmdiena.".

Savukārt vēl daļa neslēpj dusmas un pat apsver iespēju vērsties ar sūdzību Rīga domē, jo šāds darbs nevienā vien mikrorajonā traucējot iedzīvotāju miegu.

Jāpiebilst, ka cilvēki ik pa laikam sūdzas par redzēto Rīgā. Piemēram, nesen vēstījām vēl par kādas rīdzinieces sūdzību. Proti, kāda mikroblogošanas vietnes Twitter lietotāja pašā pilsētas centrā iemūžinājusi gluži vai baisu skatu. Rīgas dome skaidroja, ka tiekot meklēti risinājumi šai problēmai.

Twitter publicētajā fotogrāfijā bija redzams, ka apkārtne blakus Brīvības piemineklim ir piesārņota.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Kā jūs nesaprotat?! Tā taču ir vienkāršāk strādāt, nekā ar slotu vicināties. Un tādam po...j, ka ir 6-i no rīta un, ka vrb kāds vēl guļ, viņš taču jau ir darbā.

17.maijs, 14:38 Atbildēt

Kur tad tur strādnieks vainīgs! Ko Ušakovs liek, to dara, un pamēģini nedarīt, jo uz viņa vietu jau kādi pieci rindā gaida.

17.maijs, 15:45 Atbildēt

Cūkģīmis pirmo reizi lapu pūtēju ieraudzijis un individu kas imitē darbu....Ai kāds brīnums....

17.maijs, 20:00 Atbildēt

Mazas neinteliģentas pieskaņas lietiņas...Vīrieti.

17.maijs, 22:40 Atbildēt

Vai varētu uzzināt, ko vēl žogvāvere ieraudzīja pa logu šajā dienā?

18.maijs, 7:03 Atbildēt

Par slotas švīkstoņu arī sūdzēsies. Dari ko darīdams, kādam nebūs pa prātam.

18.maijs, 10:03 Atbildēt

Mūrniece skuvusi kàjas

19.maijs, 11:02 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:55

Jaunākās diskusijas