Latviešu meiteni veikalā Norvēģijā pārsteidz pārtikas produkts no Latvijas

tautaruna.lv 11.maijs, 17:17
 
Attēlam ilustratīva nozīme / Rūta Kalmuka/F64 Photo Agency
Kādu latvieti, kura dzīvo Norvēģijā, nepatīkami pārsteidzis atrastais pārtikas veikalā Oslo. Pazīstamais Latvijas produkts uzdots par gardumu no Austrumeiropas, turklāt iepakojumu rotājis Krievijas karogs, lai gan ražots Latvijā.

"Veikalā piedzīvoju patiešām negaidītu Latvijas neatkarības atjaunošanas dienas pārsteigumu! Strādāju un dzīvoju Norvēģijā, bet 4. maiju mājās atzīmēju godam. Šodien klāju balto galdautu un devos uz veikalu, kur man acu priekšā pavērās skats ar lieliem, nostalģiju uzvandošiem burtiem - ‘’Baltais’’ un, protams, atbilstošu firmas simboliku.

Biezpiena sieriņi! Urrā! Vietējā veikalā! Kas par laimi! Ar sajūsmu vēru vaļā veikala saldētavu, bet sajūsmu nomainīja sajūta, ko vislabāk var aprakstīt kā dunča dūrienu sirdī.

Šo patiešām mazo biezpiena sieriņu rotāja lepns uzraksts, tulkoju no norvēģu valodas, ‘’Austrumeiropas delikateses’’ un ilustrācija - matrjoškas lelle ar balti zili sarkano Krievijas karogu. Ražots Latvijā, iepakots ’’Baltais’’ kastē, pēc BAZA Nordic AS pasūtījuma. Ļoti vēlētos uzzināt, kurš ir atbildīgs par mārketingu šim produktam. Man, divdesmitdivgadīgai jaunietei, nolaidās rokas. Biezpiena sieriņi palika veikala saldētavā!” "Bez Tabu Sūdzību dēlī" portālā skaties.lv raksta Zane no Oslo.

Savam ierakstam Zane pievienojusi fotogrāfijas, kurā patiesi redzams, ka Latvijā ražotais kārums ir pārdēvēts par Austrumeiropas delikatesi ar Krievijas karogu.

Komentē 26

 
Anonīms
 

Tie norvēģi vēl stulbāki par zviedriem.

11.maijs, 17:36 Atbildēt

Tam grūti nepiekrist

12.maijs, 7:52 Atbildēt

ko tad jūs te dzīvojiet pie stulbajiem

14.maijs, 9:51 Atbildēt

Varbūt man ir briesmīgi slikta redze, bet dotajā bildē es 1.Neredzu nevienu Matrjošku, bet kko līdzīgu vilkam vai lapsai. 2.Nekur neredzu arī Krievijas karogu. Mana bildē iepakojumam ir zelta pamatne ar sarkanām malām. Ja jau rakstāt tādu txtu, tad arī lieciet oriģinalo bildi.

11.maijs, 18:02 Atbildēt

Roze,Jums tiesam ir slikta redze...attela skaidri redzama Matrjoska,un vinai pasa centra,var saskatit Krievijas karoga krasas.

11.maijs, 19:09 Atbildēt

Man redze ir +5,bet redzu gan matrjošku,gan karogu uz vēdera...

11.maijs, 19:20 Atbildēt
Valdis Kurmis > inita.riktere

...tā matrjoška izskatās pēc Mikimauša...:)

11.maijs, 19:28 Atbildēt

Zem bildes rakstīts skaidrā latviešu valodā :" attēlam ilustratīva nozīme".

13.maijs, 13:05 Atbildēt
Evija Elnione-Daukste > inita.riktere

Uzspiediet tur, kur lejā, ar sarkanu raksīts, PIEVIENOJUSI FOTOGRĀFIJAS

14.maijs, 7:22 Atbildēt

varbūt ir dažādas bildes - es redzu tieši to, ko apraksta Roze - nav nekāda uzraksta Baltais, ne matrjoška, ne karogs vai tā krāsas-ir zeltaina pamatne ar sarkaniem sāniem un kaut kāds tiešām mikimausīgs vilks... :(:( kāpēc tā?

11.maijs, 19:31 Atbildēt

nu ko var latviesi kasities par sudiem.skataas uz sevi,un tad lerksat.

11.maijs, 19:54 Atbildēt
Kriksine > normunds.berzins

hi hi :) paldies! Izlasījo, padomāju un sapratu - vajag uzspiest uz vārdiem - pievienojusi fotogrāfijas- :) Tiešām vajag par sevi padomāt, :) vakarā bremze jau ieslēdzas :), bet raksta pirmajā, nu, sākumbildē matroška tiešām nav...

11.maijs, 20:09 Atbildēt

Tur lejā ir jāizspiež - pievienotas fotogrāfijas.

14.maijs, 17:06 Atbildēt

Kāds sakars ar "Latvijas produktu"? Tukuma pienam īpašnieks ir dānis, kurš dzīvo Monako! Ko grib, to arī raksta uz saviem sieriņiem!

11.maijs, 20:00 Atbildēt

Shis labs.. Nevaru tik saprast vienu, dzivo norvegjija un perk latvju sierinju no ta sauktajiem melnajiem veikaliem.. un pec tam sudzas ka kaut kadi krievijas karogi un ta talak..

11.maijs, 21:28 Atbildēt

pareizi

11.maijs, 21:54 Atbildēt

Es nesaprotu kur Jūs redzat Baltais? Varbūt kārums vēl arī tur rakstīs? Varbūt Latvijā desmitiem tādu sieriņu ražotāju. Tā emblēma galīgi nav LV.

11.maijs, 21:54 Atbildēt

Uzspiediet uz teksta pievienojusi fotogrāfijas.

14.maijs, 17:07 Atbildēt

Uzspiediet uz teksta pievienojusi fotogrāfijas un redzēsiet visīstāko matrjošku.

12.maijs, 1:53 Atbildēt

Meitenīt, tu stulba, ne jau iepakojums jāēd, bet sieriņs'.

12.maijs, 12:03 Atbildēt

tēlo kruto patrioti? tad ko tu dari Norvegijaa, haha?

12.maijs, 12:28 Atbildēt

Jo tļāk,jo trakāk.Tiešām grūti noticēt.

12.maijs, 13:49 Atbildēt

Es redzu Mikipeli ar melnu degungalu

12.maijs, 14:58 Atbildēt

Uzspiediet uz teksta pievienojusi fotogrāfijas.

14.maijs, 17:07 Atbildēt

Ja man tas veikals piederētu, es arī pārdotu ar Krievijas karogu, jo Krieviju vismaz zina. Mana ģimene ir ļoti smagi cietusi no padomju režīma represijām, bet ir jādzīvo tagad un šodien. krievu veikalos daudzviet Eiropā pārdod Latvijā ražotu preci, jo imports no Krievijas būtu dārgāks, neērtāks, arī produktu kvalitāte ir zema, tāpēc, jā — ēdam Daugavpilī ražotus pelmeņus, mārrutkus no Polijas utt.

12.maijs, 17:06 Atbildēt

taisnība,mani ari pārsteidz regulāri kāds produkts

13.maijs, 20:28 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:13

Jaunākās diskusijas