4 inteliģentākās horoskopa zīmes

tautaruna.lv 14.maijs, 16:43
 
pexels.com
Šo četru horoskopja zīmju pārstāvji uzskatāmi par inteleģentākajiem cilvēkiem, raksta "Your Tango".

Jaunavām piemīt analītiskā inteliģence. Kamēr šo zīmju pārstāvji ir arī ļoti zinoši, viņu lielākā priekšrocība ir spēja pievērst uzmanību detaļām. Jaunavām ir lieliskas novērošanas spējas un analītisks prāts. Šī ir viena no gudrākajām horoskopa zīmēm.

Ūdensvīriem piemīt loģiskā inteliģence. Šo zīmju pārstāvjiem piemīt radoša inteliģence rast risinājumus un gūt atbildes problēmjautājumos, kuros citi ir bezspēcīgi. Ūdensvīri spēj saglabāt mieru un nepadoties emocijām pat vissaspringtākajos brīžos. Viņi ir arī ļoti neparedzami, taču vienmēr sasniedz rezultātu.

Skorpioni ir emocionāli inteliģenti. Viņiem ir ļoti koncentrēta attieksme, kad viņi kaut ko vēlas. Tie vienmēr sasniedz savus mērķus. Skorpioni, pateicoties emocionālajai inteliģencei, var būt manupulatīvi, lai citi palīdzētu viņu plānu īstenošanā. Dažreiz šo zīmju pārstāvji var būt pārāk atklāti un pavadīt daudz laika savās galvās kaut ko plānojot.

Strēlniekiem piemīt lingvistiskā inteliģence, kuru var novērot sarunās ar šo zīmju pārstāvjiem. Viņi ir ļoti tieši un ar izteiktu taisnīguma izjūtu, kā arī pašpārliecināti. Ja kāds apdraud viņu pārliecību, viņi var pierādīt savu pārākumu, turklāt bez mazākās piepūles.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Nekad par sevi neesmu šaubījies.

14.maijs, 17:36 Atbildēt

Prieks,ka varu sagādāt citiem iespēju padomāt...

14.maijs, 19:00 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 16:34

Jaunākās diskusijas