5 neuzticīgākās zodiaka zīmes

tautaruna.lv 8.maijs, 11:01
 
pexels.com
Viens no attiecību galvenajiem stūrakmeņiem ir uzticība. Mēs to vēlamies sagaidīt no sava partnera. Tomēr nereti apkārt ir dzirdams tas, ka kāds ir atradis mīļāko un krāpis savu otro pusīti. Pie tā var būt vainojama arī zodiaka zīme, vēsta "Your tango". Izlasi un noskaidro, kuras piecas zodiaka zīmes ir visneuzticīgākās.

1. Zivis

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji biežāk nekā citi var izvēlēties krāpt savu partneri. Lai arī Zivis ir ļoti jutīgi un emocionāli, tomēr viņu garastāvokļa maiņas var ietekmēt uzvedību. Piemēram, ja viņi ir ļoti dusmīgi uz savu partneri, vai jūtas sāpināti, tad pastāv iespēja, ka, lai "ieriebtu" otram, viņi var veikt sānsoli.

Tajā pašā laikā šīs zodiaka zīmes pārstāvji visticamākais nespēs izbeigt esošās attiecības un nebūs iniciētāji, lai šķirtu kopdzīvi, jo baidās nodarīt pāri savam partnerim. Ironiski, bet tajā pašā laikā viņi var spert neskaitāmus sānsoļus.

2. Dvīņi

Dvīņiem ir nepieciešama uzmanība. Esot attiecības Dvīņi vēlas, lai visa uzmanība tiktu veltīta viņiem. Tomēr, ja tā nenotiek, šajā brīdī šīs zodiaka zīmes pārstāvji var meklēt mierinājumu pie kāda cita, kas sniegs nepieciešamos uzmanības apliecinājumus. Dvīņi var būt visai neizlēmīgi, tāpēc vienmēr viņiem patīk, ja tiek dotas vairākas izvēles tiesības. Kāpēc? Jo ja tiks piesaistīta uzmanība, Dvīņi vēlēsies sagalabāt to, ko spēj sniegt esošais partneris.

Tomēr, ja kāroto nespēj sniegt viens vai divi partneri, Dvīņi var atrast arī trešo, kas spēs apmierināt visas vēlmes.

3. Svari

Svari ir lieli flirtētāji. Līdz ar to bieži vien daudzi cilvēki nevēlas sākt nopietnas attiecības ar šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem, jo ir pamats domāt, ka viņi ir neizlēmīgi.

Lai arī flirts var būt pavisam nevainīgs, Svari no tā nespēj atturēties. Esot attiecībās šis nevainīgais vai varbūt reizēm "vainīgais" flirts ar citu cilvēku var novest pie sānsoļa.

4. Lauvas

Lauvām patīk būt uzmanības centrā. Ja pret šīs zodiaka zīmes pārtāvēm vai pārstāvjiem neizturas "karaliski", tad Lauvas var spītēties pretī. Ja otra pusīte neizrāda pietiekami lielu uzmanību, ignorē Lauvu, tad šīs zīmes pārstāvji darīs visu iespējamo, lai otrs cilvēks atkal pievērstu visu uzmanību. Tas neizslēdz arī sānsoli, tādējādi parādot, ko otrs cilvēks var zaudēt, jo Lauvai vienmēr kāds pievērš uzmanību.

5. Ūdensvīrs

Ūdensvīri iespējams fiziski nekad nekrāptu savu partneri, taču emocionāli - jā. Ūdensvīriem patīk aplūkot iespējas, kādas var sniegt bijušie partneri. Piemēram, šīs zodiaka zīmes pārstāvji var regulāri koķetēt un sūtīt dažādas ziņas saviem bijušajiem partneriem, pavadīt daudz laika kopā izklaidējoties, tikai, lai redzētu, kā tas viss varētu būt, ja būtu. Tomēr, lai arī Ūdensvīri fiziski nekrāptu savu esošo partneri, emocionālā neuzticība arī var stipri ietekmēt esošās attiecības.

Komentē 9

 
Anonīms
 

Esmu pārliecināts,ka tuvākajā laikā iepazīšos ar īstu lauvveni. Dīvaini,bet man tā liekas.Ar blondīni kurai mati līdz pleciem un kurai nevis labās,bet kreisās rokas zeltnesi žņaudz zelta gredzentiņš. Laikam'' kukuška ''aizlido? Man tā dažreiz ir.

8.maijs, 17:53 Atbildēt

Nevaru pārvarēt sievišķu ziņkārību un nepajautāt - Dzintar, nu kam to gredzenu vispār vajag?!?

Es "neizfiltrēšos" :( - Zivs ar gariem, sarkaniem matiem un tīru oficiālo vēsturi, ne labos, ne kreisos pirkstus "metalaloms" nežņaudz.

8.maijs, 23:10 Atbildēt
dzintars > anna.toll

Sievietes runā vienu ,bet dara citu. Tā bij ,ir un būs. Negribu nozīmē gribu,ja saka puķes nav jādāvina,tātad jādāvina,ja saka nepatīk,bet īstenībā tātad patīk.Ja saka gribu sportisku,nepīpējošu un gudru vīrieti ,tad noprecēs glupu dzērāju .Ja saka ...precēties negribu,bet īstenībā to grib un pie tam mežonīgi!!!.Ja tu saki,ka ''metaloloms'' ,tātad tu esi vai šķirtene ,vai vecmeita.Un to '' metalolomu '' gribi ,pat mežonīgi !!!!

9.maijs, 14:37 Atbildēt
Anna Toll > dzintars.5fc38a066d1d3

Labi, labi, Dzintar, pieņemsim, mani atkodi, bet... kāpēc TEV gribas šķirteni? Tas ir kāds fetišs? Gribas tak labāk izprast vīrieša psiholoģiju... :))

9.maijs, 21:56 Atbildēt
dzintars > anna.toll

Atkost var daudz ko,ja domā loģiski.Un kā tev liekas vai mēdz būt simpātiskas blondīnes ar matiem līdz pleciem kuras nekad nav bijušas precētas un ir vecmeitas ?Saproti ir kā....ja ienīst slaidās sievietes tātad pašai liekais svars ir,ja ienīst fotomodeles un tās vienmēr brāķē tātad pati nav apmierināta ar savu ārējo izskatu ,ja visus precētos vīriešus brāķē pēc izskata tātad vecmeita ,ja saka da nafig tie bērni vajadzīgi,tātad pašai bērnu nav ,bet grib tos ,ja saka ,ka tērē naudu dārgām mantām, tātad drīzāk melo un ar naudu ir švaki,bet grib celt savu prestižu un tt. Saproti ,ka nekad neviens vecis kurš ir turīgs neteiks ... es aizbraukšu uz Rīgu sapirkt dārgas drēbes un vēl kaut ko dārgu.Tā saka tie kuri īstenībā ir ubagi.

10.maijs, 19:43 Atbildēt
Anna Toll > dzintars.5fc38a066d1d3

Gan jau ir arī simpātiskas blondīnes, kuras nekad nav bijušas precētas. Ir sievietes, kas vienkārši nemāk uzsist sev cenu, līdz ar to paliek mūžīgo mīļāko statusā. Un tad var pusmūžā attapties kā vecmeitas, kurām to veču vēl vairāk kā gadu...

Bet par visu pārējo Tev piekrītu.

10.maijs, 19:59 Atbildēt
dzintars > anna.toll

Zini tās kuras ir? Tās kuras pašas nezin ko grib. Senos laikos es tādā čudā iemīlējies biju līdz ausīm.Muļķis ,aizsūtiju viņai milzīgu grozu ar baltām rozēm,pat paldies nepateica,norēja kā suns pastnieku (neuzbāzos nemaz,dzīvoja viņa lauku mājā viena,tiko

māte nomirusi bij šai )sajūta bija tāda it kā es būtu mētelīša virinātājs. Tā čuda vēl šo baltu dienu ir viena. Tās ir tās čudas kuras ballītēs sēd vienas un ar nevienu neiet dejot kaut lūdz veči viens pēc otra.Viņai nav pat brūtgānu un pie rokas nekad neviens nav redzēts kaut 43 gadi jau.Ieciklējas uz to sapņu princi ,redz moš Ravšanu vai Džamšutu vajag?Zini,bet šitādas čudas lai cik daiļas man pat par velti nevajag.Galvā ar kaut ko vajag,bet ,ja tā ir kā tukšš spainis ,tad nafig

10.maijs, 20:49 Atbildēt
Anna Toll > dzintars.5fc38a066d1d3

Jā, nepateicība tiešām nokauj (un ne tikai vīriešu- sieviešu attiecībās). Rozes, protams, neuzliek pienākumu likties gultā, bet par uzmanību, kas tajā dāvinājuma žestā ielikta, paldies tomēr vajadzēja prast pateikt!

Augstprātība gan ir viens grāvis, bet ir arī otrs - zems pašvērtējums un savu labo lietu neredzēšana, un tad atkal tā sieviete var iet līdzi visiem, kas sauc, taču arī tādu nevienam pat par velti tā īsti nevajag.

Ai, īsāk sakot, pati tikai mācos pa tiem grāvjiem nerāpot! :)

10.maijs, 22:07 Atbildēt

Jā, Ūdensvīri diemžēl nespēj pretoties pozitīviem vilinājumiem....

9.maijs, 9:12 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:03

Jaunākās diskusijas