Atklāj, kā pēc nagiem var pateikt, vai ir bijis Covid-19

tautaruna.lv 7.maijs, 15:43
 
pexels.com
Britu profesors Tims Spektors mikroblogošanas vietnē Twitter publiskojis attēlu, kurā pārāda, kā izskatās nagi, ja ir izslimots Covid-19.

Spektors norāda, ka, ja uz nagiem, tiem augot, parādās "skaidra līnija", tas var liecināt, ka iepriekš ir notikusi inficēšanās ar Covid-19.

Kā norāda speciālists, nagi pēc inficēšanās atjaunojas un, tiem augot, parādās izteikta līnija. Spektors publicējis arī attēlu, kurā, kā noprotams, redzami sievietes nagi, uz kuriem ir izteiktas horizontālas līnijas.

Tāpat profesors norāda, ka ar infekciju saistītas izmaiņas izskatā notiek ar nelielu kavēšanos.

Tomēr veselības portāls "Healthline" norāda, ka vizuālas izmaiņas nagos var rasties arī traumu un vitamīnu trūkuma dēļ.

Tā kā nagus veido ādas šūnas pirkstos, līnijas var veidoties arī ādas slimības ekzēmas rezultātā. Spektors gan norāda, ka daži, kuri izslimojuši Covid-19, līnijas pamanījuši kaut viņiem nav ādas izsitumu.

Kā raksta "The Sun", Lielbritānijas Nacionālais veselības dienests norāda, ka līnijas un izciļņi uz nagiem ar liecināt arī par nopietnākām veselības problēmām, piemēram, vairogdziedera slimībām, diabētu vai dzelzs deficītu.

Profesors Spektors ir izveidojis aplikāciju, kurā briti pandēmijas laikā atzīmē dažādus Covid-19 simptomus, kas palīdz Londonas Kingas universitātes pētījumiem par Covid-19.

Komentē 21

 
Anonīms
 

Bet ja uz ficuka uzrodas vēl viena ādas krunka, tad ko tas nozīmē?

7.maijs, 16:09 Atbildēt

Nu tad ir "Три пера".

7.maijs, 16:19 Atbildēt
Harijs Saukums > roze.pu.te

Un sifbomboni

7.maijs, 17:29 Atbildēt

Ha,ha,ha,ha!!!! īpaši stulbais nu moins šoreiz tu izgāzies !!! Ja tev uzradās papildus krunka tas nozīmē,ka viņš vairs nestrādā kā vajaga!!!!Ja strādā labi tad tur krunku nav!!!!.Nu Juris Millers mani ari sasmīdināja !!!

7.maijs, 18:27 Atbildēt

Tas nozīmē, ka vecums ir klāt.

8.maijs, 9:10 Atbildēt

Interesanti,par cik tos profesoru titulus var nopirkt?man tādi nagi un vēl visvisādi no darba gumijas cimdos un no materiāliem,ar kuriem strādāju.Jēciņ...kovids padsmit gadu garumā...

7.maijs, 17:22 Atbildēt

Čigaiņa laika ziņas: Ja gals zils un pil , būs lietus!

7.maijs, 18:02 Atbildēt

Šitais labais, tagad zināšu kad gaidāms lietus

8.maijs, 11:42 Atbildēt

te ļoti labi iederētos kaķa Bazilio dziesma no pasaku filmas '' Buratino'' 1975 gada.

7.maijs, 18:34 Atbildēt

Es vecos laikos šad tad pamodos un pēc bārdas rugāju garuma varēju precīzi noteikt .. cik dienas jautrība bija situsi augstu vilni.Bija jautri.Ievēroju vienu faktu,ja ir jautri ,tad nedzenu bārdu.

7.maijs, 18:43 Atbildēt

Nē nu cilvēki ir apsēsti ar ideotismu!!man piemēram kaka ir pilnīgi baltā krāsā,izrādās ka man ir bijis covids...dolbajobi

7.maijs, 20:06 Atbildēt

Ja kaka balta un urins tumß tad tava akna ir slima.

8.maijs, 13:41 Atbildēt

nevajag ēst krītu

9.maijs, 20:57 Atbildēt

VARBUT TAS IR ,BET SADI NAGI PALIEK PEC MEDIKAMENTIEM ,KIMIJTERAPIJAS UN NEPAREIZI UZLIKTIEM GELA NAGIEM ,SAUSA APARATA MANIKIRA - PAR UN AR TO COVIDU GRAPSTAS ,PA MAKONIEM .NUPAT 4 GIMENES LOCEKLI ,KATRS NO SAVAS MAJSAIMNIECIBAS SASLIMA AR COVIDU-INTERESANTAKAIS ,KAD NEVIENS NO LIDZCILVEKIEM NESASLIMA UN DZIVOJA VIENAS TELPAS,BEZ KIMIJAS SPRICESANAS.

7.maijs, 20:16 Atbildēt

Muļķības,tad jau izslimoju 40 gadus atpakaļ.

7.maijs, 20:53 Atbildēt

Uzspļauj uz pirksta un skaties no kuras puses vējš pūš :)

7.maijs, 22:17 Atbildēt

nosaku pēc kules un riekstiem

7.maijs, 22:19 Atbildēt

kaads murgs--taa tak nagu seeniite -galiigi jau sapiipeejies profesors zaaliiti :))

8.maijs, 1:25 Atbildēt

Tagad visas kaites saucās COVID-19.Murgs ritīgs !!!!!!!!!!!!!!!!

8.maijs, 11:45 Atbildēt

Līnijām ir nosaukums Beau's lines. Tādas horizontālas rievas ir uz nagiem pēc ĻOTI SMAGĀM slimošanām (bija pēc Epšteina-Barra vīrusa).

8.maijs, 15:21 Atbildēt

Man tāds Epšteins bij kad no sāna pirksta nagam ar elektrisko urbi cauri izurbu. Saka ,ka tā Rīgu varot ieraudzīt,muļķības ,es ieraudziju Keiptaunu Āfrikā.Baltie lāči Antarktīdā varēja apskaust manam balss tembram.Baltie lāči tā bļauj ,ja ir karsts laiks.

9.maijs, 21:02 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:47

Jaunākās diskusijas