Cēsinieks jau vairākas reizes ticis pie lielas naudas, pateicoties savam kaķim

tautaruna.lv 1.maijs, 19:48
 
f64.lv, Vladislavs Proškins
Kādas papildspēles Džokers 7 laimests 75 000 eiro apmērā ticis kādam 55 gadus vecam Cēsu puses iedzīvotājam, kurš strādā pārtikas ražošanas nozarē., informē "latloto.lv".
Laimētājs stāsta, ka ir pastāvīgs SuperBingo spēlētājs, kuram divas reizes arī veicies ar lielajiem laimestiem - pirms vairākiem gadiem laimēti 5000 lati, bet pirms 3 gadiem klātienes spēlē izdevies gūt 14 000 eiro laimestu.

Sestdienas vakarā, pārbaudot kārtējo loteriju rezultātus, vispirms ar nožēlu nācies konstatēt, ka SuperBingo nav neko izdevies laimēt. “Domāju - jāpaskatās arī Eurojackpot biļete. Pirmais iespaids - oho, man Džokerī ir 15 eiro! Skatos tālāk - nē, man ir vairāk!! Kad biju izpētījis ciparus, tad gan sekoja liels bļāviens,” viņš atceras. Arī ģimene bijusi lielā sajūsmā.

“Ko lai es saku? Es tagad vēl vairāk uzticos savam kaķim. Domājot par to dienu notikumiem, atcerējos kādu interesantu faktu. Parasti vakaros kaķi mājās ielaiž sieva. Bet tieši tajā ceturtdienā, kad iegādājos biļetes, es ne tikai kaķi ielaidu mājās, bet arī viņu samīļoju. Un līdzīgi notika iepriekš, kad dabūju lielo laimestu. Nākas secināt, ka mans mīļais kaķis ir naudas kaķis,” viņš amizanti apcer notikumus ap savu laimestu.

Laimestu kungs tērēs veselībai un mājas labiekārtošanai.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Varbūt var to kaķi izīrēt?

1.maijs, 20:33 Atbildēt

Daudz apskāvienu un milestibas kaķim!

1.maijs, 20:56 Atbildēt

Gan jau ka katram ir tādas spējas, tikai mēs kaut kā neprotam to kaķi ietekmēt uz laimestu. Mans kaķis gan man gultā blakus guļ, gan man uz vēdera, bet Laimests nenāk. Ja būtu paredzēts man Laimests, tad man Sargeņģelis to paziņotu. Es uzticos Dieva dotam Sargeņģelim.

2.maijs, 9:55 Atbildēt

Ja es sistemātiski laimētu tik lielas naudas, tad nu gan pārtikas nozarē ne dienu nestrādātu.

2.maijs, 12:33 Atbildēt

jā,dīvaini,vinnē tādu piķi ,bet svīst Maksimā 12 -14 h dienā par 350 euro uz rokām. Tikpat gudrs kā Uģis Kuģis.Bij man ar lotereja tikai ar metaldetektoru, nopīkst labs signāls ,roku zemi, o bļaha atkal zeltītais liķiera pudeles korķis,bet skatos dīvains tāds, jo krietni lielāks.... 20 gs sākumā Šveicē ražots zelta pulkstenis.Mežā vairāk var atrast ,kā visu mūžu pērkot loterijas biļetes.

2.maijs, 19:19 Atbildēt

Daudz veselibas un milestibas tamkaķitim.

4.maijs, 19:29 Atbildēt

riga

4.maijs, 21:48 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 8:08

Jaunākās diskusijas