Latviešu astrologs brīdina par Melno Mēnesi šodien

tautaruna.lv 29.aprīlis, 9:20
 
Pixabay
Latviešu astrologs Kristaps Baņķis brīdina, ka ceturtdien (tāpat kā bija otrdien un trešdien) vēl gaidāms tā saucamais Melnais Mēness.
"Astrocentrs.lv" ierakstā teikts, ka vēl šodien gaidāma Lilita jeb Melnais Mēness.

"Pēc Astroinfo.lv šodien LILITAS (Melnais Mēness - visu izsaka nosaukums) un Merkura savienojums. Ar Melnu zvaigzni atzīmēts mūsu kalendārā.

ESIET UZMANĪGI!" teikts ierakstā.
Nosaukums „Lilita” atvasināts no senā semītu vārda „nakts” - lel vai lelath - un no arābu valodas laylah, kas nozīmē - rēgs, spoks.
Iepriekš vēstījām, ka astrologs Kristaps Baņķis astrologa Andra Rača prognozes attiecībā uz nākamo gadu sauca par dezinformējošām. Sociālajā tīklā Facebook Baņķis veltīja kritiku arī iepriekšējām Rača astroloģiskajām prognozēm.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Es neticu tādām blēņām. Ticu DIEVAM.

29.aprīlis, 14:42 Atbildēt

Vienām blēņām neticiet, otrām ticiet ?

29.aprīlis, 20:44 Atbildēt

Amen!

Pēdējais laiks , ļautiņi, meklēt TO KUNGU! Visa Radītāju un Valdītāju. Lasām Bībeli, tur viss ir pateikts priekšā, i par esošo laiku i par nākotni, tas arī viss, kas jāzina! Un galvenais - ka ir izeja, ir Glābšana un iespēja glābties Kristū Jēzū! :)

29.aprīlis, 23:23 Atbildēt
Vālodzis Balodis > stavus.grudejs

Stāvus Grūdējs - ko augšāmcēlies? Tevi arī iespaidoja Lilita vai varbūt Amen un iespēja glābties Bībelē un Kristū Jēzū? Vai Tevi vnk atkal nobanoja ar galveno niku, a?

30.aprīlis, 8:34 Atbildēt

skaidrs ka mēnss melns. Tādu draņķa klimatu kā latvijā var saukt arī par melno gadu, ne tikai mēnesi

30.aprīlis, 11:40 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:16

Jaunākās diskusijas